Již brzy se uskuteční v Dubaji 16. edice mezinárodního veletrhu International Apparel & Textile

16. ročník exkluzivního B2B veletrhu International Apparel & Textile  se uskuteční ve dnech od 27.  do 29. listopadu 2023. Tento velmi očekávaný veletrh se pevně etabloval jako věhlasná událost v region MENA, zdůrazňující působivou řadu textilu, látek, oděvů, kabelek, obuvi, doplňků a potisků od více než 450 vystavovatelů zastupujících více než 22 zemí. Akce se bude konat v Dubai World Trade Centre ve Spojených arabských emirátech.

Vypravíte se obdivovat novinky do Dubaje?

Vypravíte se obdivovat novinky do Dubaje?

Veletrh International Apparel & Textile je více než jen průmyslová událost

Během posledních 15 úspěšných ročníků se tento mezinárodní veletrh oděvů a textilu vyvíjel a rostl jako důkaz neúnavného odhodlání a podnikatelského ducha jeho ředitelky, paní Bhavny. Mezinárodní veletrh oděvů a textilu není jen průmyslovou událostí, ale také důkazem síly, vize a síly a úspěšného fungování žen ve světě módy. Od svého založení tento podnik vedený ženami zpochybňuje normy textilního a oděvního průmyslu. S týmem, který se skládá převážně z talentovaných a zkušených žen, veletrh rozbíjí stereotypy a boří předsudky a přijal genderovou rozmanitost.

„Posílení postavení žen v módním a textilním průmyslu bylo základním kamenem naší cesty,“ říká paní Bhavna, ředitelka veletrhu a dodává „Jsme hrdí na to, že náš tým tvoří velká většina talentovaných a úspěšných žen, které významně přispěly k našemu růstu a úspěchu v průběhu předchozích let.“

International Apparel & Textile budí globální zájem

Mezinárodní veletrh oděvů a textilu zaznamenal od svého vzniku pozoruhodný a významných rozmach, přičemž každý ročník překonal ten poslední, pokud jde o rozsah a globální účast. Od svých skromných začátků s pouhými 50 vystavovateli na počátku prošel Mezinárodní veletrh oděvů a textilu pozoruhodnou proměnou a vyvinul se tak, aby hostil více než 450 vystavovatelů z 22+ zemí. Letos se veletrh zapíše do historie obsazením tří rozlehlých výstavních hal. Tento mimořádný růst je důkazem trvalého závazku IATF ve zlepšování a jeho role katalyzátoru změn v módním a textilním průmyslu.

Na veletrhu International Apparel and Textile naleznete vystavovatele z různých zemí

Na veletrhu International Apparel and Textile naleznete vystavovatele z různých zemí

Jedním z vrcholů této edice je účast vystavovatelů z Číny, Egypta a Indie spolu s vystavovateli z dalších různých zemí, jako je Portugalsko, Srí Lanka, Polsko, Francie, Korea, Španělsko, Německo, Bělorusko, Turecko, Hongkong, Malajsie, Indonésie, Japonsko a další. Tyto vystavující firmy prezentují rozmanitost a bohatství textilních a módních tradic svých národů. Návštěvníci mohou v těchto pavilonech očekávat širokou škálu inovativních designů, vysoce kvalitních textílii i oděvů a to vše samozřejmě v nejaktuálnějších módních trendech.

Mezinárodní veletrh oděvů a textilu navíc hraje klíčovou roli při sjednocování nakupujících z regionu MENA, usnadňuje bezproblémový obchod a podporuje mezinárodní partnerství. Jeho dopad na růst obchodování v SAE a zjednodušení sourcingu v rámci regionu MENA je neodmyslitelný. Veletrh se ukázal jako transformační platforma, která obohacuje obchodní příležitosti a zlepšuje globální konektivitu regionu.

16. ročník mezinárodního veletrhu Apparel & Textile Fair je důležitou událostí pro módní nadšence, odborníky v oboru a podniky, které chtějí získat to nejlepší z textilu, látek, oděvů, doplňků a mnoha dalšího z celého světa. Svým působivým růstem, oddaností genderové rozmanitosti a přidáním mezinárodních pavilonů slibuje letošní veletrh stát se úžasným nezapomenutelným zážitkem pro všechny účastníky, návštěvníky apod.

Pro více informací o mezinárodním veletrhu Apparel & Textile Fair a pro registraci jako návštěvníka nebo vystavovatele prosím navštivte www.internationalapparelandtextilefair.com.

Zdroj informací a další podrobnosti naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv veletrhu International Apparel & Textile

Pokračujte ve čtení článků ZDE.