Veletrh Poland Shoes Expo se blíží. Je nám potěšením vás informovat o setkání obuvnického průmyslu, kterého můžete být součástí i vy. Konečně nastala doba, kdy se veletrh Poland Shoes Expo může konat a uskuteční se v termínu od 14. do 16. října 2021. Ptak Warsaw Expo Center pořádá nejvýznamnější akci v obuvnickém a kožedělném průmyslu v Polsku.

Spolupráce Fashion Industry CZ a veletrhu Poland Shoes Expo

Tento veletrh osobně navštíví i paní Sandra Friebová, BBA, majitelka informačního webu o módě Fashion Industry CZ. Informační web o módě Fashion Industry CZ je mediálním partnerem veletrhu Poland Shoes Expo.

Důležité termíny 

Uzávěrka přihlášek pro společnosti, které se chtějí veletrhu Poland Shoes Expo zúčastnit v roli vystavovatele a představit tak svůj sortiment návštěvníkům veletrhu je 30. září 2021.

Návštěvníci se mohou bezplatně registrovat do 7. října 2021 na  www.polandshoesexpo.com

Veletrh Poland Shoes Expo se blíží

O veletrhu Poland Shoes Expo

Poland Shoes Expo je platforma, která se zabývá jak obuví, pantoflemi, vysokou obuví, kabelkami a taškami, doplňkami, tak i kůží a subprůmyslovým odvětvím. Díky pestrosti prezentace firem a typu sortimentu na veletrhu Poland Shoes Expo uspokojí své potřeby jak výrobci, tak i dovozci své potřeby, protože se zde potkají zúčastněné subjekty obuvnického průmyslu.

Na veletrhu Poland Shoes Expo, kde bude vystavovat přibližně 200 společností se svými více než 500 značkami, mohou návštěvníci najít následující typy produktů:

– pánskou obuv
-dámskou obuv
-dětskou obuv
-sandály a pantofle
-zdravotní obuv
– kabelky a tašky, peněženky, opasky a doplňky
-vysokou obuv
-surovou kůži
-podrážka
-chemikálie potřebné pro výrobu obuvi
-komponenty pro výrobu obuvi

Navštivte Poland Shoes Expo!

Více informací o veletrhu Poland Shoes Expo naleznete na odkazu, stejně jako je odkaz i zdrojem všech fotografií v tomto článku:  www.polandshoesexpo.com