Odborný B2B veletrh Polshoes v Krakově byl přehlídkou novinek nejen obuvi

Ve dnech 28. a 29. září 2022 bylo možné zavítat na odborný B2B veletrh Polshoes na výstaviště Expo Kraków v Krakově. U výstaviště Expo Kraków je dostatečně velké parkoviště pro osobní automobily, ale i dodávky.

Odborný B2B veletrh Polshoes byl přehlídkou novinek nejen v oblasti obuvi, a to jak dámské, pánské, tak i dětské, ale i módních doplňků, mezi něž patří například dámské kabelky všmožných tvarů. K objednání a zakoupení byly také  komponenty pro výrobu obuvi apod., například i svrchní kožené materiály s nejrůznějšími barevnými designy, odpovídající nejnovějším módním trendům.

Na více informací o nabídce sortimentu vystavovatelů se můžete již brzy těšit v našich dalších článcích

Na více informací o nabídce sortimentu vystavovatelů se můžete již brzy těšit v našich dalších článcích

Můžete se těšit na seriál článků o veletrhu Polshoes

Prostor v kategorii B2B novinky bude v blízké době věnován seriálu článků o odborném B2B veletrhu Polshoes a sortimentu výrobků tam prezentovaných.

Pokud jste zmíněný veletrh nezvládli navštívit, nemusíte se bát, přineseme vám tématické shrnutí sortimentu, který byl na veletrhu k vidění. Těšit se můžete na dámskou i pánskou obuv, módní doplňky, materiály a komponenty pro výrobu obuvi apod.

Anglický roll up banner Fashion Industry CZ poprvé na veřejnosti – poprvé na veletrhu Polshoes

Vzhledem k tomu, že jsme český projekt s přesahem do zahraničí, máme i roll up banner v angličtině, a to právě pro naši prezentaci v zahraničí. Tento roll up banner případně rádi umístíme i v Česku na nějakém eventu, kde budou zahraniční návštěvníci nemluvící česky. Angličtina je skvělým komunikativním jazykem, jež se používá po celém světě a dorozumí se díky němu spolu i lidé z velmi odlišných kultur a vzdálených zemí, což je skvělé.

Majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová na veletrhu Polshoes v Krakově

Majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová na veletrhu Polshoes v Krakově

Fashion Industry CZ je projekt, který propojuje lidi mezi sebou, není tedy překvapením, že pro prezentaci v zahraničí nově používáme roll up banner právě s textem v anglickém jazyce.

Návštěva odborného B2B veletrhu Polshoes byla celkově příjemným zážitkem

Veletrhy obvykle mají příjemnou atmosféru, stejně tomu bylo i v případě odborného B2B veletrhu Polshoes v Krakově. Kdo z vás začíná podnikat či podniká pouze krátce či čerstvě vede nějaký obchod nebo je na pozici, kde může pracovně navštívit veletrh, určitě to stojí za to, zvláště v módním průmyslu. Veletrh Polshoes se uskutečnil v příjemných světlých prostorách výstaviště Expo Kraków.

Prostory výstaviště Expo Kraków jsou velmi pěkné

Prostory výstaviště Expo Kraków jsou velmi pěkné

Na veletrhu Polshoes nechyběl catering drobného občerstvení včetně nápojů zdarma. Další možností bylo navštívit bistro v prostorách Expo Kraków v prvním patře, kde byla velmi pestrá nabídka jídla o lasagní přes maso, zeleninu až po dezerty a nejrůznější nápoje.

Osobní setkání jsou pro byznys důležitá

Tento fakt potvrdil i veletrh Polshoes, kde vystavovatelé byli rádi, že mohou návštěvníkům prezentovat osobně a fyzicky novinky ve své nabídce výrobků a ti si je tak mohou prohlédnout, osahat a vznést případné dotazy k sortimentu ihned, což napomáhá rychlé interakci a podporuje obchod a utužuje obchodní vztahy a pomáhá při budování nových obchodních vztahů.

Majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová s vedením veletrhu Polshoes panem Markem

Majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová s vedením veletrhu Polshoes panem Markem

Veletrh Polshoes jako další veletrh v Evropě potvrdil trendy v obuvi atd….budou jimi hlavně barvy, svěží i tlumenné, aby si každá zákaznice i zákazník přišli na své a mohli si pořídit například obuv ideální na období zábavy, ale i času byznysu, kde jsou pravidla odívání a obouvání přísnější.

Již příští pondělí se můžete těšit na první díl seriálu článků o veletrhu Polshoes v Krakově – edice září 2022.

Další články o veletrzích a ekonomice naleznete v naší kategorii B2B novinky.

Více informací o veletrhu Polshoes v Krakově získáte ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové