Svatební veletrh Pardubice opět na živo! Svatební veletrh Pardubice, který probíhal v loňském roce 2021 on-line, se v letošním roce uskuteční na živo. Nejen snoubence orgánitorři veletrhu rádi přivítají 29. a 30. ledna 2022 tradičně v budově ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Na co se můžete těšit na Svatebním veletrhu Pardubice 2022?

Vystavovatelé nabídnou služby a produkty pro svatební den od A do Z, za veletržní ceny. Svatební salóny budou předvádět šaty pro nevěstu i ženicha, které si v průběhu dvou dní budete moci prohlédnout i na módních přehlídkách. Mezi vystavovateli se už tradičně budou lesknout snubní prstýnky zlatnických dílen.

Cukrářky se budou chlubit trendy ve zdobení dortů a mini zákusky si jistě najdou své obdivovatele i v letošním roce. Vizážistky poradí nejen nevěstám, jak pečovat o pleť před svatebním líčením a jak si upravit neposedné vlasy tak, aby účes vydržel celý den.

Obuvník předvede, že svatební obuv může být nejen krásná, ale i pohodlná. Pro rodiče a svědky, připravíme ochutnávku dobré kávy a svatebního veselí v podobě doprovodného programu, kde nebude chybět světelná show, vystoupení okouzlující harfenistky a sympatického houslového dua.

Těšit se můžete na ukázky svatebních fotografií a záznamů z dílen zkušených fotografů a video tvůrců, které si budete moci hned objednat. Květinové vazby, catering, nabídka ubytování i místa pro obřad, to vše si budete moci na Svatebním veletrhu Pardubice vybrat v sobotu 29.1.2022 od 10 do 17 a v neděli 30.1.2022 od 10 do 16 hodin.

Lákadlem pro snoubence je soutěž o svatební cestu do luxusního spa resortu Tree of Life, nebo možnost soutěžit o svatební dort.

Vstup na veletrh je i v roce 2022 ZDARMA.

Zdroj informací: Svatební veletrh Pardubice

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com