STYL a KABO ve slušivém letním outfitu

Léto je v plném proudu a s ním přicházejí na scénu i módní veletrhy STYL a KABO. Jediné veletrhy, které se konají dvakrát ročně a které už více než třicet let provázejí obchodníky, výrobce i návrháře světem módy. Srpnové veletrhy STYL a KABO představí více jak 160 firem ze 14 zemí. Oděvy z tradičních i nových materiálů pro všechny generace, nejnovější trendy v obuvnictví, ale také módní doplňky všech barev a stylů. Tovše najdete v termínu od 19. 8. 2023 do 21. 8. 2023 na brněnském výstavišti v hale P.

Na veletrzích Styl a Kabo se firmy také prezentují prostřednictvím módních přehlídek

Na veletrzích Styl a Kabo se firmy také prezentují prostřednictvím módních přehlídek

„Kromě nejnovějších kolekcí v expozicích vystavovatelů vás samozřejmě čekají atraktivní módní přehlídky firem a mladých návrhářů. Novinkou letos bude interaktivní prezentace šicích strojů, obohacená o zajímavé ukázky práce mistrů oboru textilního a kožedělného,“ zve návštěvníky ředitele veletrhu Martin Škarka.

O veletrh Styl a Kabo projevují zájem vystavovatelé nejen z Česka, ale i dalších evropských států

Šedesát procent vystavovatelů je tuzemských, čtyřicet procent zahraničních. Z okolních států je nejvíce zastoupeno tradičně Německo, Polsko a Slovensko. „Ve středoevropském regionu si veletrhy STYL a KABO drží své postavení a zachovávají mezinárodnost. Navíc se vracejí vystavovatelé, kteří nevystavovali několik ročníků, a to i před pandemií,“ dodává Martin Škarka.

Ještě jedna otázka je pro ředitele veletrhu STYL a KABO důležitá, a to kterým směrem se módní veletrhy chtějí ubírat. „Budoucnost z našeho pohledu patří vytváření kvalitních podmínek pro vystavovatele, udržování spolupráce se zajímavými partnery, reflektování témat, která hýbou módním průmyslem a podpoře mladých talentů v oblasti módy.“

Také na srpnové edici zmíněných veletrhů nebudou chybět veřejně známé osobnosti

A co by to bylo za módní veletrhy, kdyby každoročně nepřitahovaly známé tváře. Na přehlídkových molech se během uplynulých třech dekád vystřídaly slavné modelky, herci, zpěváci i moderátoři.

Přijeďte si do Brna užít módní přehlídky i české módní tvorby

Přijeďte si do Brna užít módní přehlídky i české módní tvorby

Letos se po mole v krásných outfitech projdou moderátorky Gábina Lašková, Iveta Vítová a tradičně nebude chybět Eva Decastelo.  Svůdné modely obléknou také missky Nikol Švantnerová, Hana Vágnerová a Tereza Fajksová. Nedělní přehlídkou vás bude provázet primácká hvězda Sandra Parmová Pospíšilová a celou akci zarámuje svými hity zpěvačka Olga Lounová.

Na veletrzích Styl a Kabo můžete potkat i české VIP

Na veletrzích Styl a Kabo můžete potkat i české VIP

Sledujte webové stránky veletrhů, ale i sociální sítě

Sledujte tedy webové stránky, které jsou nové a přehledné, najdete zde informace a aktuálně zveřejněný program. Zajímavosti a novinky vás čekají také na sociálních sítích a Instagramu.

A pokud se zaregistrujete do Klubu návštěvníků, získáte pravidelný přísun informací v newsletteru, volné parkování v areálu BVV a další výhody, které vám návštěvu veletrhu zpříjemní.

Nezapomeňte také na změnu vstupu na výstaviště, autem se do areálu dostanete bránou č. 4, pěšky můžete i přes hlavní bránu nebo z ulice Hlinky. Do pavilonu P bude jezdit speciální shuttle bus.

Zdroj informací a fotografií: archiv veletrhů Styl a Kabo

Informace k článku: jedná se o inzerci

Více informací o veletrzích zjistíte na jejich WEBU.

Pokračujte ve čtení článků s obsahem B2B a ekonomických informací ZDE.