Trendy letní móda 2023, která potěší i ženy plných tvarů

Máme tady léto, což je úžasné roční období, které přeje nejen výletům do blízkých či vzdálených míst od našeho bydliště, ale i dovoleným u moře apod. Dnešní článek jsme se rozhodli věnovat tématu dámská letní móda, která je určená ženám plných tvarů, jež se mají rády a s potěšením to dávají světu najevo. Chceme tímto článkem také inspirovat ženy stydlivější k větší odvaze v oblékání, radosti z nakupování a větší sebelásce.

Dámy, mějme rády samu sebe

Dámy, mějme rády samu sebe, zdroj fotografie: archiv Ulla Popken

Každá jsme jiná, a to je krásné

Pestrost je na světě důležitá a úžasná, platí to pro všechny sféry života, to jej dělá krásným. Stejné je to i v případě žen. Každá žena je jiná, a to jak v názorech, potřebách, přáních, tak i vzhledu. Žádná nejsme dokonalá a nejdůležitější je, abychom samy sebe měly rády právě s těmi svými nedokonolastmi, protože právě ty nás činí jedinečnou a vysílaly to do světa všemožnými způsoby, mezi něž se řadí i neverbální komunikace a…a hlavně móda. Oblečením říkáme svému okolí mnohem více, než si myslíme.

Už jen představa, že bychom všechny byly stejné, ať vysoké či měly absolutně symetrické tělo, je děsivá a nudná. Je to jakokdyž jedeme autem přírodou, také jsou v ní i rostliny, kdy ani jedna není úplně stejná jako ta, co roste vedle. Dámy, mějme se rády, stanovujme si osobní cíle, sněme a važme si nejen samy sebe, ale i svého okolí. Obklopujme se lidmi, kteří nás podpoří být hlavně sama pro sebe lepší verzí svého včerejšího já každý den. Vítejme konstruktivní kritiku od lidí, kteří jsou tam, kde jednou chceme být my. Jděme si za svými cíli.

Elegantní jednobarevné dámské šaty jsou nadčasové

Elegantní jednobarevné dámské šaty jsou nadčasové, zdroj fotografie: archiv Ulla Popken

Přijměte módní trendy jako inspiraci

Je velmi důležité, abychom se měly rády a přistupovaly k životu s láskou, souvisí to i s tématem móda a oblékání. Když se na sebe totiž podíváme reálně, vybíráme si vhodné velikosti, nosíme padnoucí oblečení, které podtrhuje naši krásu a ne naopak. Žena, která se nemá ráda si oblečením často škodí, nosí nepadnoucí oděvy apod., což je strašná škoda. Čtete tento článek právě Vy, stydlivá žena? Nebojte se módy. Móda je skvělý sluha. Začněte menšími, pomalými a postupnými změnami, kupte si šaty.

Udělejte si radost koupí elegantních letních šatů

Udělejte si radost koupí elegantních letních šatů, zdroj fotografie: archiv Ulla Popken

Módní trendy jsou báječná inspirace, směr, kterým  můžete jít, není třeba je ale slepě kopírovat zvláště pokud se vám nějaký z nich nelíbií, například nějaká kombinace barev. Vyberte si oděv v té barvě, která se vám líbí a zkombinujte daný prvek outfitu s jinými doplňky apod.

Růžová barva je žhavý trend

Jste naopak odvážná žena a milujete barvy i výzvy? Oblečte se do výrazných barev, například barbie růžové či fuchsiové apod. Budete velmi in, protože růžová barva je barva roku 2023. Pokud milujete šaty, máme pro vás skvělý tip a to je nabídka šatů nejrůznějších střihů, materiálů i barev svěží značky Ulla Popken, které jsou vhodné na nejrůznější příležitosti. Báječně vám zapadnou do šatníku a skvěle se kombinují.

Podtrhněme svoji krásu vhodně zvoleným oděvem

Podtrhněme svoji krásu vhodně zvoleným oděvem, zdroj fotografie: Ulla Popken

V aktuální nabídce Ulla Popken najdete šaty různých délek, s rukávem či bez, ale i v zavinovacím vzhledu, nechybí zde i teplákové a džínové šaty, které jsou velmi trendy. Šaty v délce midi jsou skvělou volbou, podtrhnou vaši ženskost a působí velmi elegantně.

Džínové šaty jsou nejen trendy, ale i pohodlné a využijete je i na podzim

Džínové šaty jsou nejen trendy, ale i pohodlné a využijete je i na podzim, zdroj fotografie: Ulla Popken

Řadíte se mezi ženy zralé, které mají mladistvou duši, ale hledají i decentní a elegantní módu na své milované plné křivky? Navštivte ostravskou prodejnu Molet. Například v šatech z prodejny Molet se bude skvěle cítit nejen na pracovní schůzce, ale i rodinné oslavě apod.

Kabátek od firmy Molet vypadá krásně ke kalhotám, ale i sukni či šatům

Elegantní kabátek od firmy Molet vypadá krásně ke kalhotám, ale i sukni či šatům, zdroj fotografie: archiv Molet

V nabídce najdete i saka a kabátky, které můžete přehodit jen tak přes šaty či je obléct ke kalhotám.

Máte ráda ležerní módu a milujete barvy? Rozšiřte si svůj šatník o džínovou růžovou bundičku.

Máte ráda ležerní módu a milujete barvy? Rozšiřte si svůj šatník o džínovou růžovou bundičku. Zdroj fotografie: archiv Molet

Velmi pěknou dámskou módu nabízí i český výrobce Petrklíč, který se nebojí zařadit do nabídky dámské šaty s různými vzory, ideálními na léto.

Šaty s květinovým vzorem působí elegantně a svěže

Šaty s květinovým vzorem působí elegantně a svěže, zdroj fotografie: archiv Petrklíč

V nabídce firmy Petrklíč nechybí ale také jednobarevné modely, které jsou ideálním základem šatníku, protože se výborně kombinují i s módními doplňky.

Hledáte pohodlné a snadno kombinovatelné šaty? Černé šaty jsou klasika, ale skvělá. Podtrhněte svoji osobnost volbou doplňků k nim.

Hledáte pohodlné a snadno kombinovatelné šaty? Černé šaty jsou klasika, ale skvělá. Podtrhněte svoji osobnost volbou doplňků k nim. Zdroj fotografie: archiv Petrklíč

Spodní prádlo podtrhne kouzlo vašeho oblečení

Mnoho žen stále nevěnuje dostatečnou pozornost svému spodnímu prádlu z oblasti podprsenek a kalhotek, což často neprokáže dobrou službu jejich oblíbeným šatičkám, sukním a halenkám, a to až do té míry, že jim to deformuje postavu a z dlouhodobého horizontu jim tedy velmi škodí a může přinést i zdravotní problémy.

Spodní prádlo je základ pro zdraví a skvělý vzhled vámi nošeného oděvu

Spodní prádlo je základ pro zdraví a skvělý vzhled vámi nošeného oděvu, zdroj fotografie: archiv SiluetSi (prádlo značky Wacoal)

Správně zvolené spodní prádlo přináší ženám sebevědomí, podtrhne jejich krásu, potlačí nedokonalosti a díky němu i oblečení jako šaty apod. vypadají úplně jinak. Například správná podprsenka udělá velmi sexy výstřih, nebolí záda díky jejímu nošení apod. Přemýšlíte, na jakou zkušenou odbornici z oblasti prodeje spodního prádla se obrátit, chcete zažít bra fitting a užít si jej? Navštivte například příjemné prostředí brněnského butiku SiluetSi. Skvělá zpráva je, že v butiku SiluetSi naleznete nejen podprsenky, formovací prádlo a kalhoty, ale i plavky a další sortiment ze spodního prádla.

Letní módu využijete i na podzim

V našich středoevropských podmínkách to známe všechny, i během léta se někdy výrazně ochladí a sníží se tak venkovní teplota, a když se chystáme například s kamarádkou na kávu či procházku s partnerem po městě, oblékneme například šaty s kratším či delším rukávem. Tyto šaty můžete využít s teplejším svrchníkem i na podzim a v tom tkví jejich variabilita.

Není nad to mít v šatníku kousky oděvů, které jsou výborně kombinovatelné a lze je nosit na různé příležitosti a jsou velmi praktické, krásné a pohodlné, co myslíte? Jaký kousek si pořídíte Vy?

Informace k článku:

  • nejedná se o inzerci, pouze o redakční článek na podporu sebevědomí vás žen a inspiraci, o jaké kousky si můžete rozšířit šatník během léta
  • zdroj úvodní fotografie: archiv značky Ulla Popken

Pokračujte ve čtení fashion, ekonomických a lifestylových článků ZDE.