Veletrh Premiére Vision Paris přináší od února 2021 sjednocení digitálních platforem.

Paříž – během čekání na návrat k událostem v tradiční offline podobě, uspořádá Premiére Vision Paris v únoru od 15. do 19. digitální show, která je jedinou možnou volbou, jak uspořádat event v současné době, kdy pokračují zdravotní omezení v globálním měřítku.

Nové webové stránky Premiere Vision Paris

Digitální show, týdenní akce probíhající od 15. do 19. února 2021, představí nové služby pro průmysl a odráží výrazné zrychlení digitalizace skupiny. Première Vision také  začne používat své nové webové stránky, které budou v letošním roce spuštěny v několika fázích a které spojí všechny veletrhy a jejich tržiště.

Během posledních několika měsíců se Première Vision angažuje v podpoře mezinárodního módního průmyslu

Nejen módní průmysl čelí obtížným výzvám, které představuje zdravotní krize Covid-19, a zavádí nové a inovativní funkce elektronického obchodování na svém Marketplace a urychlení vývoje jeho digitálního systému.

Od září 2020 pomáhá společnost Première Vision udržovat obchodní činnost odvětví a motivovat jeho komunitu úspěšnou organizací 2 digitálních akcí a 2 představení, což umožňuje kreativním módním značkám a výrobcům, aby i nadále pracovali a podporovali své podnikání. Jedná se o tyto události:

Výstava Première Vision Made in France

Datum a místo konání: 1. a 2. září 2020 v chrámu Carreau du Temple

Počet účastníků: 98 vystavovatelů, rekordní účast 3 528 návštěvníků.

Premiére Vision Paris Digital Show

Datum konání: 15. a 16. září 2020

Počet účastníků: 1 675 e-shopů, více než 43 000 produktů, 19 500 jedinečných návštěvníků z téměř 120 zemí, více než 4 000 účastníků digitálních rozhovorů

Première Vision Shenzhen

Datum konání: 25. – 27. listopadu 2020: tato nová událost pořádaná v Číně je vedlejší přehlídkou v srdci Fashion Source – jedné z předních textilních a módních veletrhů v Asii, která se koná dvakrát ročně v Shenzhenu.

Digitální denimový týden, online událost, Denim Première Vision

Datum konání: 30. listopadu až 4. prosince 2020.

 

Zdroj úvodní fotografie: Premiére Vision

Zdroj informací: Premiére Vision Paris

 

Šiřte spolu s námi informaci o veletrhu Premiére Vision Paris a sdílejte tento článek na sociálních sítích.