Byli jsme poprvé jako vystavovatelé na odborném B2B veletrhu Fashion We Are v Lodži v rámci jeho únorové edice ve dnech 23. a 24. 2. 2022. Veletrh nás velmi zaujal, a proto jsme se rozhodli věnovat mu seriál článků právě zde v kategorii B2B novinky. Dnes vám přinášíme první díl seriálu o odborném B2B veletrhu Fashion We Are v Lodži.

Atlas Arena v Lodži - levá část veletrhu Fashion We Are

Atlas Arena v Lodži – levá část veletrhu Fashion We Are

ATLAS ARENA je vhodný prostor nejen pro veletrh Fashion We Are

Atlas Arena je ideální prostor pro pořádání nejrůznějších akcí, a to mimo jiné pro svoji skvělou polohu nedaleko vlakové stanice Lodž – Kaliska a obrovským parkovacím možnostem, které ve svém areálu na parkovacích místech nabízí pro návštěvníky i vystavovatele.

Atlas Arena v Lodži - pravá část veletrhu Fashion We Are

Atlas Arena v Lodži – pravá část veletrhu Fashion We Are

Další výhodou je dostupnost do Atlas Areny pro pěší, v okolí jsou autobusové i tramvajové zastávky. Výhodou Atlas Areny je i její variabilita a zázemí pro vystavovatele v případě eventů, ale i pořadatele a také návštěvníky. Například vystavovatelé mají snadnější přístup ke stánkům díky mnoha východům z budovy Atlas Arény.

Sandra Friebová na veletrhu Fashion We Are

Sandra Friebová na veletrhu Fashion We Are

Jediné co nám chybělo, byla restaurace či bistro během veletrhu. Občerstvení bylo možné si zakoupit jen na provizorním stánku, což i vystavovatelům nebylo příliš sympatické, ale akceptovali to. Co bylo skutečně velmi přátelské gesto od organizátorů, byla nabídka míchaných nápojů zdarma, ať už alkoholických či bezalkoholu.

Míchaný nápoj Green Frog

Míchaný nápoj Green Frog

Stánek Fashion Industry CZ ve fialové barvě návštěvníky veletrhu Fashion We Are zaujal

Jistě není překvapení, že náš stánek informačního webu o módě Fashion Industry CZ měl na veletrhu Fashion We Are stánek ve firemních barvách, převažovaly tedy fialové dekorace, které elegantně doplňovaly doplňky ve zlaté barvě.

Stánek Fashion Industry CZ na veletrhu Fashion We Are

Stánek Fashion Industry CZ na veletrhu Fashion We Are

Detail stánku Fashion Industry CZ

Detail stánku Fashion Industry CZ

Setkání na stánku Fashion Industry CZ se nesla v duchu přátelském, znovu setkání se stávajícími známými z Polska, ale i novými potenciálními obchodními partnery z Polska, ale i jiných zemí.

Zástupci firmy Grupa Aljeka na stánku Fashion Industry CZ

Zástupci firmy Grupa Aljeka na stánku Fashion Industry CZ

Pro naši paní majitelku Sandru Friebovou bylo potěšením přivítat na svém stánku také zástupce českých firem. Není výjimkou, že na veletrhu vznikají také přátelství, a to mnohdy i mezi konkurencí. Důkazem je domluva o další komunikaci o spolupráci mezi Fashion Industry CZ a tištěným časopisem Moda w Polce.

Majitelka časopisu Moda w Polsce na stánku Fashion Industry CZ

Majitelka časopisu Moda w Polsce na stánku Fashion Industry CZ

 

Majitelka Fashion Industry CZ na stánku časopisu Moda w Polce

Majitelka Fashion Industry CZ na stánku časopisu Moda w Polsce

Po veletrhu Fashion We Are se nabízelo objevovat večerní kouzlo Lodže

Kdo z nás byl někdy jako návštěvník veletrhu či vystavovatel, možná dokonce i obojí, tak ví, že je to báječný typ události nabízející mnoho nových zjištění, poznatků a užití si obrovského množství vjemů, ale je to náročné, a proto mnohdy večer po konci události už člověku nezbývá tolik energie, kolik by chtěl. Což jej mrzí, pokud má v plánu být v nějakém městě, kde se veletrh koná pouze pár dní nebo mu pracovní program následující po veletrhu ani nedovolí zůstat více dnů, protože nevidí vše, co by chtěl. Výhodou je, že se může těšit na další návštěvu města.

Restaurace v areálu OFF Piotrkowska

Restaurace v areálu OFF Piotrkowska

Jíst potřebujeme všichni. Naše paní majitelka se po veletrhu Fashion We Are rozhodla večer jít objevovat kouzlo OFF Piotrkowska a nasávat tamější atmosféru. Je to jedno z významných historických míst v Lodži, kde jsou restaurace a své ateliéry tam mají módní návrháři, ale jsou tam i prodejny lokálního oblečení. O tomto místě si můžete přečíst zde.

Majitelka Fashion Industry CZ v areáluOFF Piotrwkoska

Majitelka Fashion Industry CZ v areálu OFF Piotrkowska, archiv Sandry Friebové

Byla už spousta hodin, když se naše paní majitelka do prostor OFF Piotrkowska dostala, stihla nasát jen atmosféru a dát si k večeři dobrou pizzu. Rozhodla se večer následujícího dne vrátit do těchto, pro textilní historii mnoho znamenajících, míst.

Areál OFF Piotrkowska

Areál OFF Piotrkowska

Na zážitky majitelky Fashion Industry CZ se můžete těšit v blízké době na sociálních sítích Facebook, Instagram, ale i LinkedIn, rovněž i na našem webu v kategorii Blog a Novinky z módy.

Zdroj všech neoznačených fotografií v tomto článku – archiv Fashion Industry CZ

Již brzy se můžete těšit na další článek – 2. díl ze seriálu o odborném B2B veletrhu Fashion We Are v Lodži. Další články ekonomického charakteru naleznete v naší kategorii B2B novinky. Chcete mít přehled o událostech v módním průmyslu? Navštivte naši kategorii Módní události.