2. díl seriálu článků – ohlédnutí za srpnovou edicí 2023 odborných veletrhů Styl a Kabo

Dnes vám přinášíme druhý díl seriálu článků jako ohlédnutí za o 61. edicí odborných B2B veletrhů Styl a Kabo, které se tentokrát konaly ve dnech od soboty 19. do pondělí 21. 8. 2023. V dnešním druhém dílu se můžete těšit na ohlédnutí za stánky s nabídkou módních doplňků.

Módní doplňky jsou výrazným prvkem každého outfitu

O tomto tvrzení skutečně není pochyb, někdy je ale účel módních doplňků více praktický, jindy více estetický, hodně záleží na tom, na jakou příležitost je jejich nositel či nositelka vynesli.

Klobouky jsou nádherné módní doplňky, zvláště když vám odbornice/odborníci poradí, který se k vám nejvíce hodí a vy se v něm cítíte skvěle

Klobouky jsou nádherné módní doplňky, zvláště když vám odbornice/odborníci poradí, který se k vám nejvíce hodí a vy se v něm cítíte skvěle

Nejen firma Klobouky Dantes nabízí širokou škálu výrobků

Téma klobouky je věčné a vždy aktuální, rozhodně tedy nepatří jen minulosti, jak si někteří lidé myslí. Klobouky jsou velmi elegantní záležitostí, ale mohou být i sportovní apod., mají velký vliv na svého nositele či nositelku. Sama jsem si vyzkoušela, že když si dám na hlavu klobouk či jinou pokrývku hlavy, ale u klobouku to platí stroprocentně, připadám si krásnější a méně se hrbím.

Na srpnové edici veletrhů Styl a Kabo 2023se prezentovala také firma Dantes, za níž stojí odbornice Radka Chabičovská, která i když zrovna chvíli nebyla na svém stánku, měla tam skvělé zastoupení

Na srpnové edici veletrhů Styl a Kabo 2023se prezentovala také firma Dantes, za níž stojí odbornice Radka Chabičovská, která i když zrovna chvíli nebyla na svém stánku, když vznikala tato fotografie, měla tam skvělé zastoupení

Stánek firmy Klobouky Dantes, za kterou stojí vyhlášená a známá odbornice na klobouky paní Radka Chabičovská poutal na veletrzích Styl a Kabo pozornost nejen tím, že nabídnul různé barvy pokrývek hlavy, včetně pak i fascinátorů, samozřejmě v kvalitním vyhotovení, ale zaujaly i dámy, které na tomto stánku s paní majitelkou byly, moc jim to slušelo a krásně její firmu reprezentovaly, samozřejmě s výrazným fascinátorem na hlavě.

Moc pěkné pokrývky hlavy různého typu nabízí i firma Anytra

Moc pěkné pokrývky hlavy různého typu nabízí i firma Anytra

Z oblasti klobouků pozornost návštěvníků také velmi upoutal stánek firmy Anytra. Z objednání zde byly nejen elegantní klobouky se širokou krempou, ale také fascináory v nejrůznějších barvách, ale i vlněné dámské barety a další pokrývky hlavy.

Samozřejmou součástí veletrhů Styl a Kabo je vždy bižuterie

V této oblasti bylo vynikající, že firmy z řad vystavovatelů z oblasti bižuterie mají velké pochopení pro návštěvnice veletrhů Styl a Kabo. V čem to spočívalo? Prodávali nejen velkoobchodně, ale i maloobchodně. Vždyť kdo by z nás, dámy odolal nějakému tomu šperku, náhrdelníku, náušnicím či náramku apod.?

Na veletrzích Styl a Kabo byla také pestrá nabídka módních doplňků včetně bižuterie

Na veletrzích Styl a Kabo byla také pestrá nabídka módních doplňků včetně bižuterie

Šátky a šály budou trendy vždy

Do tohoto segmentu módy a módních doplňků vstupují moderní technologie. Patrné to bylo např. na nabídce firmy Tempo móda, jež nabízí široký sortiment dámských a pánských šátků, šál, rukavic, čepic, klobouků nebo třeba i kšiltovek.

Firma Tempo móda nabízí nejen šátky a šály z velmi příjemných materiálů

Firma Tempo móda nabízí nejen šátky a šály z velmi příjemných materiálů

Do některých šálů určených pro zimní období by se člověk nejraději zamotal celý. Popsat pocit už jen při doteku některého z těchto výrobků, je snadné a lze to označit za maximální pohodlí a hebkost. Dnešní technologie přináší možnost nabízet výrobky, které jsou pro zákazníky maximálně příjemné. Samozřejmostí i u tohoto vystavovatele byla pestrá nabídka, jejíž samozřejmou součástí jsou barvy.

Praktické módní doplňky potěší i jako dárek

Jistě se to stává i vám, přemýšlíte, čím obdarovat své blízké muže, manžela, partnera, syna apod. Někdy zase jim hledáte drobný dárek ještě, například k Vánocům.

Svůj vkus můžete ukázat i výběrem praktických módních doplňků, například kšandami TopGal

Svůj vkus můžete svým zákazníkům pomoci ukázat i doporučením při výběrem praktických módních doplňků, například kšand TopGal

Skvělou volbou jsou kšandy, rozšiřte si o ně svůj sortiment a potěšte tak nejen své blízké, ale i své zákazníky a zákaznice, jakož i jejich blízké. Nádherné kousky na veletrzích Styl a Kabo nabízela značka TopGal.

Mít v dešti styl? Ale samozřejmě, že je to možné?

Skvělým prvkem v outfitu pro to, docílit stylového vzhledu jsou kvalitní deštníky. V nejrůznějších stylech byly i vidění a možnosti objednání na stánku firmy Doppler.

Ještě nenabízíte ve svém sortimentu deštníky Doppler?

Ještě nenabízíte ve svém sortimentu deštníky Doppler?

Líbil se vám článek? Za jeho sdílení například na sociální síti Facebook a označení nás, budeme rádi.

 

Na další, již třetí, díl seriálu článků o srpnové edici 2023 odborného B2B veletrhu Styl a Kabo, tentokrát na téma Obuv, se můžete těšit v pondělí zde v kategorii B2B novinky.

Zajímavosti k tématu veletrh Styl a Kabo naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Sandry Friebové

Informace k článku – nejedná se o inzerci