Navštivte Půjčovnu svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková

Máte rádi osobní přístup a komorní prostředí, kde se vám někdo kompetentní, odborně zdatný a s lidským pochopením bude věnovat a vy si tam v klidu vyberete svatební či společenské šaty, případně oblek?

Žijete v Královehradeckém, Libereckém či Pardubickém kraji, v okolí Hradce Králové, Pardubic, Chlumce nad Cidlinou apod.? To vás jistě potěší obsah dnešního článku, kde vám představíme, pokud ji ještě neznáte, Květu Rosůlkovou a její Půjčovnu svatebních a společenských šatů a obleků, kterou úspěšně provozuje v Kozojídkách už od 15. září 1997, tedy úctyhodných 27 let.

Co nabízí Květa Rosůlková ve své půjčovně svatebních a společenských obleků pro pány?

Stále se v Česku větší prostor v módním průmyslu věnuje dámám, což je jistě žádoucí, ale my jsme se rozhodli nejdříve vám představit nabídku obleků pro pány, a to i proto, že náš web z celkové skladby návštěvníků je navštěvován více než 25procenty mužů a chceme je potěšit zajímavým a užitečným obsahem.

Ať už jste ženich nebo jeho svěděk, zde si oblek a další doplňky jistě vyberete

Ať už jste ženich nebo jeho svěděk, zde si oblek a další doplňky jistě vyberete

Na webu Půjčovny svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková najdete zhruba čtvrtinu nabídky sortimentu, který je k dispozici v salonu. Nenajdete zde oblek starší než 2 roky, protože se mění módní trendy i obliba materiálů a půjčovna chce mít spokojené zákazníky, samozřejmostí je praní po každém půjčení. Svůj oblek zde hledají mladí muži, když se chystají navštěvovat taneční kurzy, ale i ženichové a jejich svědci.

Vzhledem k tomu, že Půjčovna svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková se nachází na vesnici, tak ji navštěvují nejen lidé přijíždějící z daleka, ale i z nejbližšího okolí.

Požadavky pánů na oblek se odvíjí hodně i od jejich postavení a pracovní pozice, ale samozřejmě i od osobního vkusu. Běžní muži (kteří nepodnikají a nejsou modelové) chtějí dle slov paní Rosůlkové tzv. klasiku, saténová vesta už je pro ně příliš extravagantní, nešli by na společenskou událost ani v obleku se saténovými klopami.

Paní Rosůlková krásně oblékne všechny muže bez ohledu na jejich věk

Paní Rosůlková krásně oblékne všechny muže bez ohledu na jejich věk

Je skvělé, že v této půjčovně umí pracovat s konkrétní postavou a skrýt její nedostatky a podtrhnout její přednosti, a to nejen v případě pánů, například je potřeba mít podvazky, pomůcku, která zabraňuje u vysokých lidí, aby jim vylézala košile s kalhot. Obléknout některé postavy je výzva, nejedná se o muže okolo dvou metrů, ale naopak o výškově drobné muže s výškou okolo 160 cm, ale i pokud pán měří 170 cm a váží 260 kilogramů.

Přijďte si půjčit oblek i se svým svědkem

Spojit příjemné s užitečným je vždy skvělé řešení. Jste v roli ženicha a přemýšlíte, koho vzít s sebou pro výběr zapůjčeného obleku a dlouho jste neviděli svého kamaráda, který je současně i vašim svědkem na svatbě a ten také ještě nemá oblek? Vyrazte společně.

Je libo černou eleganci?

Je libo černou eleganci?

Jít si půjčit oblek můžete samozřejmě i sami, případně s vlastní maminkou či případně i s nevěstou, budoucí manželkou. Kolik času si připravit? Dle slov paní Rosůlkové stačí 10 minut pro jednoho pána.

Taneční kurz za rohem a vy nemáte oblek?

Ať už řešíte zapůjčení obleku do tanečních sami pro sebe či jako maminka pro svého syna, máme pro vás doporučení. Do Půjčovny svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková přichází i mladí muži se svými maminkami, často je pro maminky důležitější, jaký oblek jejich syn obleče, než pro syny samotné. Pánové, chápejte svoji mámu, pro ni je to obrovská životní událost, jejich malý chlapeček (vy i ještě dnes v jejich očích) je už velký a stává se součástí společenského dění.

Netušíte, jaký oblek by se vám líbil či vašemu synovi? Je důležité se zamyslet nad tím, zda mladý pán chce černý, tmavě modrý či nějaký světlý oblek a s dovýběrem správného obleku právě pro konkrétního mladého pána už mu pomůže paní Rosůlková.

Výběr svatebních i společenských šatů v Půjčovně svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková je obrovský

Ať už jste slečna hledající šaty na váš maturitní ples či budoucí nevěsta nebo dáma s určitým společenským postavením toužící po zapůjčení společenských šatů, v Půjčovně svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková si jistě vyberete. Najdete zde zhruba 400 svatebních šatů, 440 společenských dlouhých šatů, 150 šatů vhodných pro vynesení na tanečním kurzu, kalhotové kostýmy i 250 pouzdrových šatů. Některé z šatů jsou ušité Květou Rosůlkovou a samozřejmě určené pro zapůjčení.

Buďte na svém maturitním plese za princeznu

Buďte na svém maturitním plese za princeznu

Buďte na svém maturitním plese za princeznu

Ať už jste maturantka či její maminka s ní komunikující, jistě přemýšlíte, jaké šaty chtít a celkově nevíte, co od záležitosti zapůjčení šatů očekávat? Co takhle se zamyslet nad barvou, která by se mladé slečně líbila? Velmi trendy a žádané jsou letos šaty v královsky modré barvě a tmavě zelené a se širokou sukní. Širokou sukni dle zkušeností paní Rosůlkové požaduje zhruba 8 z 10 děvčat.

Zapůjčete si nádherné společenské šaty s bohatou sukní u paní Rosůlkové

Zapůjčete si nádherné společenské šaty s bohatou sukní u paní Rosůlkové

U paní Rosůlkové se můžete těšit na soukromí, kdy se bude věnovat pouze vám během předem objednaného termínu, a to zhruba hodinu.  A s kým sem vyrazit? S maminkou či kamarádkou.

Zvolte si pro výběr svatebních šatů upřímný doprovod

Hledáte svatební šaty, které pro vás budou samozřejmě úžasné a jak jste v euforii z vaší blížící se svatby, možná máte lehce zkreslený pohled na své okolí. Co tím myslíme? Například fakt, že ne všechny kamarádky jsou skutečné kamarádky, což se často ukáže při výběru svatebních šatů, pokud si je vezmete s sebou jako poradce. Někdy vám prostě jen začnou závidět a trošku vám to nepřejí a tak vám radí špatně. A některá maminka, ta se snaží své dceři podsunout šaty, které by si sama přála a přehlíží, že dcera se svojí aktuální postavou, ať už velmi štíhlou nebo s nadváhou v nich nebude vypadat vůbec pěkně.

Nevěsta jakékoliv postavy bude krásná, když jí skvěle padnou svatební šaty

Nevěsta jakékoliv postavy bude krásná, když jí skvěle padnou svatební šaty

Určitě si s sebou vezměte upřímný doprovod a věřte empatii a hlavně zkušenostem paní Rosůlkové, která pomocí výběru svatebních šatů podtrhne vaše přednosti a případné nedokonalosti vaši postavy potlačí.

Pro výběr svatebních šatů si s sebou vezměte upřímný doprovod

Pro výběr svatebních šatů si s sebou vezměte upřímný doprovod

A co můžete od zapůjčení svatebních šatů očekávat? Paní Rosůlková vám navrhne vyzkoušení 12 svatebních šatů. Připravte si na tuto aktivitu hodinu času.

U paní Rosůlkové najdete nejrůznější svatební šaty

U paní Rosůlkové najdete nejrůznější svatební šaty

Jste nevěsta, které bylo 20 let už dávno? Nestyďte se. Svatební šaty jsou vhodné pro každou ženu například i bez ohledu na její výšku apod. jen je důležité správně si je vybrat, a proto je vhodné svěřit se do rukou odbornice, která vám poradí a i díky těmto šatům bude váš den jako z pohádky a nikdy na něj nezapomenete.

I zralá nevěsta bude krásná v šatech z půjčovny paní Rosůlkové

I zralá nevěsta bude krásná v šatech z půjčovny paní Rosůlkové

Je váš manžel podnikatel a vy jej chcete na plese adekvátně reprezentovat?

Není podstatné, kolik vám je let a jakou máte aktuální postavu, zamluvte si termín v Půjčovně svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková, její majitelka vám pomůže společenské šaty vybrat.

Reprezentujte svého partnera na plese s nadšením v krásných společenských šatech

Reprezentujte svého partnera na plese s nadšením v krásných společenských šatech

Paní Rosůlková vás, pokud jste milovnice extravagance, samozřejmě nebude nutit vynést decentní jemné šaty, ale bude se vás ptát, jaký typ plesu, kam se chystáte vyrazit, to je, zda například i nějaký tematický apod. a i podle toho vám pomůže vybrat nejvhodnější šaty.

Staňte se královnou plesu

Staňte se královnou plesu

Už teď přemýšlíte, v jaké barvě a střihu si zapůjčíte šaty? Co takhle bordo či tmavě modrou? A nejvhodnější střih šatů právě pro vás vám paní Rosůlková doporučí.

Několik dotazů na závěr pro Květu Rosůlkovou, majitelku Půjčovny svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková

Jak jste se dostala ke svému podnikání? Vždy jste měla svoji půjčovnu v domě, kde bydlíte?

Bylo mi 39 let a skončila jsem v invalidním důchodu. Psychicky jsem na tom nebyla příliš dobře, potřebovala jsem něco dělat, sháněla jsem šaty pro svoji dceru a tak jsem se naučila šít. K módě jsem jako holka z vesnice neměla nějaký zvláštně blízký vztah, ale postupně jsem nejen šila, ale začala i provozovat půjčovnu svatebních a společenských šatů, ale i obleků.

Půjčovnu jsem vždy měla v domě, kde bydlím, většina lidí je vděčná za moje služby, ale bohužel najde se určité procento osob, které jsou schopny zneužívat, že mám salon doma a jde jim jen o jejich prospěch a nezajímá je, že je víkend apod. Jsou také lidé, kteří vrátí zapůjčené věci zničené, aby k tomu nedocházelo, ptám se nevěst, kde se svatba uskuteční, když si vybírají svatební šaty. Například na zámek se nehodí jemné šaty tak, jako na louku zase příliš zdobené a opulentní.

Je něco, co vás na svatbách a maturitních plesech vyděsí, co se týká oděvů?

Ano, na svatbách, když maminky nevěst a ženichů nepřizpůsobí svůj oděv své postavě, věku a příležitosti a na plesech jsou to nepadnoucí šaty například v oblasti zad, kdy dámám kůže přetéká, totéž platí i v případě maturantek.

Společenské šaty vždy musí skvěle padnout

Společenské šaty vždy musí skvěle padnout

Je smutné, že nejen maturantky jsou v salonech doslova nacpány do nepadnoucích šatů. Víte, já slečnám ani jejich doprovodu, jakož i dalším lidem, nelžu a snažím se pomoct vybrat oděv, které je padnoucí, krásný a člověk se v něm cítí skvěle.

Padnoucí společenské šaty krásu ženy vždy podtrhnou

Padnoucí společenské šaty krásu ženy vždy podtrhnou

Co vás při podnikání se společenskou módou vždy překvapí?

Jak na sebe stále mnoho žen kašle a staví své potřeby až za potřeby ostatních členů ze své rodiny a jak mnoho žen na sobě nikdy nemělo šaty ani sukni. Je ale krásné, když žena dostane odvahu vyzkoušet alespoň jednoduché šaty, oblékne si je na sebe a potom doslova rozkvete.

Šijete svatební šaty na zakázku?

Ano šiji, ale dáma si je na sebe oblékne jednou a potom je prodává, protože je už nemá kam využít.

Jaké oblek byste nikdy nepořídila do své půjčovny?

Dříve bych nekoupila zelený oblek, hnědý, béžový pískový. Neuměla jsem si představit nabízet zelený oblek a nyní jej máme a je o něj veliký zájem.

Máte dodavatele z Česka či jiných zemí?

Máme a preferuji české firmy. Vážím si toho, že české firmy jezdí pro krásné zboží do zahraničí, protože u nás v Česku se už máloco vyrábí, šije…

Jste otevřená nabídkám spolupráce od dodavatelů?

Jsem otevřená nabídkám sortimentu s dobrou kvalitou za rozumnou cenu.

Existuje něco, co nemůžete sehnat?

Nedaří se mi sehnat vycpávky do oblasti prsou s push – up efektem. Mnohdy se právě drobnosti velmi nesnadně shání.

Co máte nejraději na své práci a považujete za náročné?

Různorodost, pestrost, to že každý člověk je jiný. Náročné, nebo spíše smutné mi připadá, když vidím, jak některé zákaznice si ze mě v podstatě dělají služku. Velmi si ale vážím slušných lidí a těší mě nadšení jejich i jejich blízkých z padnoucích šatů a obleků, které jsme společně vybrali.

Zjistěte o Půjčovně svatebních a společenských šatů a obleků Rosůlková více ZDE, kontakty na tuto firmu naleznete také ZDE v naší Databázi firem z módy.

Pokračujte ve čtení zajímavých článků ZDE.

Informace k článku: jedná se o inzerci

Zdroj všech fotografií: archiv Květy Rosůlkové