Komerční obsah – Dopřejte si kvalitní českou obuv ručně vytvořenou zkušeným obuvníkem Michaelem Horkým. Značka Horký Boty spustila nové internetové stránky a začala provozovat internetový obchod, v němž si můžete zakoupit vysoce kvalitní českou pánskou obuv v konfekčních velikostech bez toho, abyste museli procházet procesem, který se váže k tvoření obuvi tzv. na míru.

Pro konfekční velikosti pánské obuvi značky Horký Boty je samozřejmostí, že nejsou kompromisem oproti botám tzv. na míru v oblasti kvality zpracování.

Dopřejte si kvalitní českou obuv značky Horký Boty

Nové internetové stránky a internetový obchod značky Horký Boty

Na nových internetových stránkách značky Horký Boty zjistíte mnoho zajímavostí ze světa obuvi, například o komponentech, velikostech obuvi, nejdražších botách na světě a další. Přesvědčte se o těchto slovech zde: https://www.horkyboty.cz/vite–ze/.

Obuvník Michael Horký se rozhodl reagovat na poptávku po pánské obuvi, která není vytvořena tzv. na míru, ale přesto se tomuto typu obuvi velmi podobá, a to bez kompromisu v oblasti kvality vypracování a spustil internetový obchod s pánskou obuví. Naleznete zde pánskou obuv typu polobotky v konfekčních velikostech.

Na e – shopu jsou v nabídce boty pojmenovány po významných mužích české historie, opasky z nejkvalitnějšího hovězího kruponu, v nabídce také nechybí krémy, které prodlužují životnost obuvi značky Horký Boty.

Dopřejte si kvalitní českou obuv značky Horký Boty

O značce Horký Boty

Značka Horký Boty vznikla v roce 2019. Za touto značkou stojí obuvník Michael Horký, jehož rodina se úspěšně věnovala výrobě obuvi na míru více než 80 let a on v této tradici hrdě a s láskou k poctivému ševcovskému řemeslu pokračuje.

Sortiment ručně vyráběné obuvi značky Horký Boty je dostupný v té nejvyšší možné dostupné kvalitě určené prvotně pro muže. Pánové si vyberou buď kvalitní ručně vyráběnou obuv v konfekčních velikostech, nebo zvolí možnost nechat si obuv na míru vytvořit.

Obuv značky Horký Boty je určená pro všechny muže, kteří považují komerční konfekční obuv za nedostačující, jsou osobnosti požadující originální, kvalitní ručně vyrobenou českou obuv bez kompromisu v oblasti pohodlí a kvality.

Značka Horký Boty a její sortiment je cesta k návratu a respektu k poctivé tradiční české ševcovině a uvědomění si lásky k řemeslu a ruční práci obecně.

Dopřejte si kvalitní českou obuv značky Horký Boty

Michael Horký tvoří boty také pro dámy. Tento zručný muž se s pokorou také v minulosti okrajově věnoval tvorbě historické obuvi. Samozřejmostí pro značku Horký Boty je servis obuvi na míru. „Jsem rád, když mi zákazník osobně přinese, nebo zašle poštou, obnošené boty, které potřebují můj servis. Když vidím obuv, kterou jsem tvořil, a nyní má známky opotřebení, je patrné, že ji můj zákazník s potěšením nosí.“ říká Michael Horký

Postup servisu je následující a obnáší tento proces, který upřesňuje Michael Horký: „Obuv natáhnu na kopyto a svrchní useň vyživím, tento proces zabrání praskání v ohybech, dále obuv ošetřím krémem, čímž dosáhnu opět nového svěžího vzhledu obuvi. Stejnou péči věnuji i spodním částem obuvi. Vyměním podrážky a podpatky a zákazník si opět může užívat v pohodlí a naplno originalitu svých bot a radost z jejich nošení.“

Přijměte pozvánku do světa kvalitní ručně vyrobené pánské obuvi. Navštivte internetový obchod značky Horký boty pod tímto odkazem – https://www.horkyboty.cz/polobotky/

Sjednejte si osobní schůzku s obuvníkem Michaelem Horkým

Setkejte se osobně s odborníkem na své řemeslo, obuvníkem Michaelem Horkým, kterému rozhodně pokora a láska k řemeslu, stejně jako potěšení z radosti zákazníka, nechybí.

Dopřejte si kvalitní českou obuv značky Horký Boty

Kontaktujte obuvníka Michaela Horkého:

telefonicky: +420 607 933 872

e – mailem: michael@botyhorky.cz

na Facebooku: HORKÝ BOTY

na LinkedInu: Michael Horký

a na webu: https://www.horkyboty.cz/kontakty/

 

Autor všech fotografií výjma poslední: Zdeňka Hanáková

Autor poslední fotografie: archiv Michaela Horkého