Veletrh Svatba v Ostravě se blíží

Velmi si vážíme naší dlouhodobé spolupráce s ostravským výstavištěm Černá louka. Tentokrát si vás  jako mediální partner dovolujeme pozvat na veletrh Svatba, který se právě na zmíněném výstavišti uskuteční v termínu od 3. do 4. listopadu 2023.

Plánujete svatbu a hledáte inspiraci pro svůj velký den?

Navštivte ve dnech 3. a 4. listopadu 2023 výstaviště Černá louka v Ostravě, protože tam proběhne 14. ročník svatebního veletrhu Svatba. Událost, která poskytne vše potřebné pro všechny budoucí novomanžele a ty, kteří si chtějí užít „svatební šílenství“.

Doprovodný program nabídne hned několik přehlídek svatebních a společenských šatů uznávaných svatebních salonů a návrhářů, ukázky svatebních tanců, krájení svatebního dortu a kuchařskou show.

Na veletrhu Svatba v Ostravě nebudou chybět i módní přehlídky apod.

Na veletrhu Svatba v Ostravě nebudou chybět i módní přehlídky apod.

Můžete se těšit na pestrou nabídku vystavovatelů svatebních produktů i služeb

Bohatá bude také nabídka snubních prstenů, lahodných svatebních dobrot, květinových dekorací, svatebních doplňků a všeho, co potřebujete pro dokonalou svatbu.

Dětský koutek a „retro koutek“ pro pány i dámy poskytne skvělou zábavu pro celou rodinu a příjemné posezení s možností ochutnat výborné míchané drinky.

Organizátoři veletrhu neopomíjí ani význam rozlučky se svobodou

Hledáte nápady na rozlučku se svobodou? Chybět nebude inspirace a jedinečné lokace pro tyto speciální okamžiky. Přijďte si užít skvělou atmosféru a objevte kouzelná místa pro Váš den D.

 

Zdroj všech fotografí v tomto článku: archiv výstaviště Černá louka

 

Více informací o veletrhu Svatba naleznete zde:

WEB: https://www.svatbaostrava.cz/

FB událost: https://www.facebook.com/events/1659629571222685/

 

Další pozvánky na zajímavé události, jakož i ohlédnutí za nimi si přečtěte ZDE.