Módní večer agentury Studio 365 v nádherných prostorách hotelu Barceló Brno Palace byl báječný

Když se do práce dává srdce, je jasné, že výsledek je většinou díky tomu skvělý. Stejně tak tomu je i v případě módních událostí, které pořádají manželé Jana a Miroslav Mrázovi se svojí agenturou Studio 365. Během podzimu uspořádali také módní večer 4. listopadu 2022 v nádherných prostorách hotelu Barceló Brno Palace v Brně.

Módní večer si přítomné dámy i pánové v publiku velmi užívali, soudě dle jejich spokojených výrazů během celé události. Bylo na co se dívat. Módní přehlídku zde mělo Svatební studio Kroměříž, Vimini, ale i POSHme. Prezentované modely úžasně doplnily extravagantní brýlové obruby Oční optiky Krouman, a také pokrývky hlavy z firmy Dantes, za níž stojí Radka Chabičovská, která byla osobně přítomná a dohlížela na to, aby modelkám pokrývky hlavy padly, jak mají.

I tento model nádhérně doplnila pokrývka hlavy Dantes

I tento model nádhérně doplnila pokrývka hlavy Dantes

Přítomné hosty módního večera potěšila možnost prezentované produkty si prohlédnout z blízka

Atmosféra dalšího módního večera agentury Studio 365 byla úžasná. Návštěvnice i návštěvníky večera velmi potěšila možnost vyzkoušet si servis při výběru klobouků a vyzkoušet si modely, které jim na hlavu pomáhala usadit sama odbornice na klobouky Radka Chabičovská. Lidé s radostí zkoušeli i brýlové nabídky, jichž pestrý výběr připravil i majitel Oční optiky Krouman, který rovněž byl osobně přítomen.

Zdroj fotografií: archiv Studio 365

Více informací o agentuře Studio 365 zjistíte zde.

Přečtěte si i další články s módní tématikou ZDE.