Objevte nové módní trendy na veletrhu Fashion We Are v Lodži. Již za několik málo dní se uskuteční v prostorách Atlas Areny veletrh Fashion We Are, na kterém budou vystavovately prezentovány nejnovější módní trendy. Veletrh Fashion We Are můžete navštívit

Veletrh Fashion We Are má zásadní význam pro módní průmysl v Polsku

Fashion Fair Fashionweare B2B jsou nejvýznamnějším obchodním veletrhem pro módní průmysl v Polsku. Koná se dvakrát ročně v kolébce oděvního průmyslu, kterým je město v Lodži.

Akce se vyznačuje výbornou polohou místa konání, a to v moderním veletržním areálu Atlas Arena v Lodži. Veškerá nabídka dámského a pánského oblečení, módních doplňků a obuvi je prezentována na 6 000 metrech výstavní plochy.

Veletrh je obchodní platforma, která propojuje oděvní značky (zástupce firem) s obchodními zástupci. Pro obchodníky je to jedinečná a ideální příležitost objednat si nejnovější kolekci a dozvědět se o trendech pro následující módní sezónu, ale také rozšířit svůj sortiment o výraznější kousky zboží.

Objevte nové módní trendy na veletrhu Fashion We Are v Lodži

Spojte návštěvu veletrhu Fashion We Are s další zábavou

Seznámení se s novinkami vystavovatelů, osobní setkání s nimi, milá, často obchodně – přátelská komunikace. Nejen to jsou důvody k návštěvě veletrhu Fashion We Are. Práce v módním průmyslu je radost sama o sobě, ale pokud se rozhodnete vyrazit na veletrh Fashion We Are, naplánujte si také čas na zábavu po veletrhu, případně další den.

Polská Lodž má skutečně co nabídnout, zvláště pak, co se týká zmínek o historii oděvního průmyslu, která se odehrávala právě v tomto městě. Navštivte lodžská muzea, nákupní centra, restaurace, ale i kavárny se svěžím duchem.

Jste pravidelnou návštěvnicí/návštěvníkem webu Fashion Industry CZ a právě jste zjistili, že se koná veletrh Fashion We Are v Lodži, ale nevěděli jste to? Navštivte jej a když už tam budete, zavítejte také na stánek Fashion Industry CZ.

Více informací o veletrhu Fashion We Are naleznete na webu veletrhu a jeho Facebooku a Instagramu.

Další informace o ekonomice a B2B dění naleznete v naší kategorii B2B novinky.

Zdroj fotografií: archiv veletrhu Fashion We Are