Důležité sdělení – Veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags. Díky komunikaci s pořadateli tohoto veletrhu jsme obdrželi následující informace a považujeme je za důležité sdílet s vámi a současně nás těší, že se veletrh Expo Riva Schuh a Gardabags uskuteční.

Zásadní informace pro návštěvníky veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags v souvislosti s pandemií koronaviru

Vývoj pandemické situace v Itálii a zavedení Reinforced Green Pass/Super Green Pass (https://bit.ly/3F2Dle9) – nezbytné pro přístup ke všem veletržním akcím – vyvolaly mezi firmami v obuvnickém a kožedělném průmyslu obavy.

Proto tímto s radostí potvrzuji, že 96. ročník Expo Riva Schuh a 7. ročník Gardabags se budou konat podle plánu na výstavišti v Riva del Garda od soboty 15. do úterý 18. ledna 2022„, říká Roberto Pellegrini, Předseda Riva del Garda Fierecongressi – organizátor Expo Riva Schuh & Gardabags.

Roberto Pellegrini dále informuje:

Především budeme upřednostňovat vaše zdraví prostřednictvím implementace strukturovaného a pevného Bezpečnostního protokolu (https://exporivaschuh.it/en/covid-free) a rychlého řízení toku lidí a shromáždění. Je také velmi uklidňující, že Itálie (81,70 %) a další země účastníků Expo Riva Schuh & Gardabags nyní vykazují nejlepší procento očkovaných lidí. (https://lab24.ilsole24ore.com/vaccinazioni-mondo/)“

a dodává

V době, kdy jsou obchody a importy na vzestupu, je účast na strategické B2B akci, jako je Expo Riva Schuh & Gardabags, důležitější než kdy jindy. Doufáme, že se s vámi za pár dní setkáme osobně a já vám akutálně sdělím krátkou zprávu o našem veletrhu:

● více než 520 potvrzených vystavovatelů
● 32 zastoupených zemí (Itálie, Turecko, Španělsko, Portugalsko, Indie)
● dvojnásobná míra registrace kupujících ve srovnání s létem 2021 (Itálie, Německo, Francie, Španělsko, Belgie)
● zastoupení čínské výroby díky řešení Hybrid Service, které zahrnuje fyzickou přítomnost vzorků v Riva del Garda a možnost vzdáleného obchodní jednání
● možnost zúčastnit se osobně nebo virtuálně díky aplikaci/platformě Digital Connection
Těším se na setkání. Přeji šťastný nový rok!

Zdroj informací: Riva del Garda Fierecongressi – organizátor Expo Riva Schuh & Gardabags

Zdroj úvodní fotografie: Riva del Garda Fierecongressi – organizátor Expo Riva Schuh & Gardabags