reklama
Módní přehlídka Uničov 2023

Módní přehlídka v Uničově

Módní přehlídka v Uničově

Náš mediální partner Studio 365 pořádá další fashion show, tentokrát v Uničově…přijměte pozvání.

Z technických důvodů dochází ke změně termínu konání Módní přehlídky👗🥻👒👜👓 Termín 7.10.2022 je přesunutý na 10.3.2023. Vstupenky zůstávají v platnosti i v prodeji. Pokud Vám nový termin nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit dle způsobu zakoupení v Městském informačním centru či on-line ( informace na mail mikulova@mkzunicov.cz) Organizátoři děkují za pochopení a těší se na jaře 2023 🌼🌸🌻
———————-
Módní přehlídka Uničov 2023

Módní přehlídka Uničov 2023

MÓDNÍ PŘEHLÍDKA – pátek 10. 3. 2022 v 19:00 | Městský klub MKZ Uničov.

Moderuje Libor Čada. Ve spolupráci s MKZ Uničov a v návaznosti na úspěšnou jarní módní přehlídku, jsme připravili letošní druhou s podzimním laděním. Opět nás čeká báječná jízda plná inspirace. Zahrnuti budete čerstvou energií a modními trendy.
Těšte se na novou kolekci přední české módní návrhářky Heleny Bedrnové. Super kolekci podzimní módy představí Fashion by Kate, společenské a svatební modely přiveze Svatební Salon Nevěsta paní Dagmar Zmeškalové. Můžete se nainspirovat novou kolekcí hand made klobouků Marie Mazánková a outfity doplní aktuální trendy brýlových obrub Optika Vizus Uničov.
Líčení Vizážistka a kosmetická poradkyně Zuzana Kochi Hrdličková, vlasový styling Kadeřnické Studio – Kateřina Křepská Olomouc.
Partneři akce: Opel Morava, Kytka jako Brno, Fashion Industry CZ a Červená růže – Pavel Sečkář.. Foto Zuzana B. / Studio 365 / Patrik Pšeja. Můžete se těšit na welcome drink a tradiční losování hodnotných cen: např. parfém z kolekce vůní Heleny Bedrnové, kosmetické balíčky Mary Kay a Městské kulturní středisko věnuje divadelní permanentky… Předprodej vstupenek v MKZ Uničov. Tak neváhejte a přijďte prožít báječný večer v naší společnosti.
Zdroj grafiky: archiv agentury Studio 365
Další informace o této události jsou k dispozici ZDE.
Pozvánky na další fashion udáslosti vám přinášíme ZDE.

Reklama

Translate »