Jak vypadá předvánoční období u majitelů agentury Studio 365, manželů Mrázových?

Dnes vám přinášíme předvánoční rozhovor s našimi obchodními partnery, majiteli agentury Studio 365, Janou a Miroslavem Mrázovými.

Jak se aktuálně máte?

Děkujeme – máme se krásně. Dokončujeme poslední prosincové módní projekty. Určitě si ale najdeme i čas užít si klid a pohodu adventních dnů, protože umět si užít kouzelný moment je v životě velmi důležité.

Manželé Mrázovi si umí udělat čas na osobní život i v předvánočním období

Manželé Mrázovi si umí udělat čas na osobní život i v předvánočním období

Jak to u vás pracovně vypadá před koncem roku? Je to v něčem každý rok stejné nebo úplně jiné? Co je na vaší práci před Vánocemi nejnáročnější?

Je to úplně stejné, jako každý rok.  Snažíme se připravit si půdu pro zásadní projekty následujícího roku, tedy roku 2023.

I v příštím roce 2023 uspořádá agentura Studio 365 mnoho krásných módních večerů

I v příštím roce 2023 uspořádá agentura Studio 365 mnoho krásných módních večerů

Jak u vás vypadají přípravy na Vánoce?

Asi se tímto dosti odlišujeme, ale nemáme rádi předvánoční shon, nervozitu… Rádi si s dětmi připravíme vánoční výzdobu, pouštíme si vánoční hudbu a chodíme pravidelně na jejich školní besídky a koncerty apod., kde je velmi příjemné potkávat se známými a přáteli.

Jana Mrázová v předvánočním období

Jana Mrázová v předvánočním období

Jak slavíte Vánoce? Co se vám na Vánocích nejvíce líbí?

Milujeme Vánoce. Je to kouzelné období, ale záleží vždy jen na nás lidech obecně, zda si to kouzelné uděláme. My v naší rodině se o to snažíme. Neřešme nepodstatné maličkosti. Štědrý večer trávíme společně s babičkou a strýcem. Je to hezký zvyk, za který jsou rády i naše děti.

Jakou podobu má váš koncept vánoční výzdoby? Máte rádi klasiku, hlavně hodně červené barvy, nebo střídáte různé barvy každý rok či vyznáváte pouze aktuální vánoční módní trendy?

Naše výzdoba nepodléhá trendům. Už několik let naše koncepce je v souladu s tím, co se hodí k našemu stylu domu, co se nám líbí a neměníme ji. Máme rádi tradiční barevnou kombinaci pro Vánoce, a to zlatou a zelenou barvu. Jen vánoční stromeček je u nás vždy barevný – plný veselých vánočních ozdob různých tvarů, jako jsou například autíčka, medvídci, šašci, dárečky a další.

Jaký typ oděvu volíte ke slavnostní štědrovečerní tabuli?

Je to sváteční večer, který si zaslouží sváteční oblečení, proto nejen my s manželem, ale i naši synové mají saka. Jsem šťastná, že jako žena mohu obléci šaty plné lesku.

Jste fanoušci oblečení s vánočními motivy s tím, že je oblékáte už během adventu a například na vánočních návštěvách?

Tak tomuto trendu nepodléháme. Spíše si pustíme vánoční hudbu, každý večer u nás v tomto období nesmí chybět svíčky a pohoda.

Jaké jsou vaše plány na příští rok?

Určitě bychom rádi zrealizovali mnoho krásných projektů. Tak nám držte pěsti a těšte se s námi na nadcházející rok 2023. Budeme potěšení, když se k nám v roce 2023 přidáte, ať už jako obchodní partneři či jako návštěvníci našich eventů a módních večerů.

Uspořádat módní večer znamená spoustu práce

Uspořádat módní večer znamená spoustu práce

Nabíráte nové modelky a modely? Můžete upřesnit kritéria výběru? Kde vás můžou ženy i muži, kteří by s vámi rádi spolupracovali kontaktovat?

Hlavním kritériem je posbírat odvahu a přijít k nám na casting. Právě skutečně osobní setkání je zásadní. Z praxe víme, že mnoho krásných lidí, nemá tolik odvahy přijít, protože jsou k sobě až příliš kritičtí.

Kdo vás nedávno hodně překvapil?

Můj manžel mě překvapuje každý den. Jsem vděčná za jeho lásku a důvěru ve mě. A to hlavní překvapení je, že mě dokáže pokaždé rozesmát, odhodit mé malé chmury a já se tak mohu těšit na každé další zítra.

Co vám v poslední době udělalo největší radost?

Naše DĚTI.

Manželé Mrázovi považují za důležité se oblékat vhodně na konkrétní příležitost

Manželé Mrázovi považují za důležité se oblékat vhodně na konkrétní příležitost

Co byste si na sebe nikdy neoblékli a proč?

Cokoliv, co si myslíme, že se v danou situaci do společnosti (na danou příležitost), prostě nehodí.

Který kousek u vás v šatníku a botníku je nejstarší?

Náš šatník nedoplňujeme dle aktuálních trendů, protože máme již vytvořený osobní styl, který se nám líbí a vyhovuje nám. Je to možná malinko proti proudu naší filozofie firmy. Ale myslíme si, že pokud je někdo ve svém stylu spokojený, nepotřebuje sledovat nejnovější trendy, když už, tak pro inspiraci. My jsme zde od toho, abychom svoji prací mohli navést lidi právě na linku stylu nebo inspirovat. V mém šatníku nechybí černý overal, rolákové body, tradiční kalhotový kostým a další. Manžel díky své zálibě v kulturistice má oblíbené pohodlné pulovry, snadno kombinovatelné s černý kalhotami.

Manželé Mrázovy se svými dětmi

Manželé Mrázovi se svými dětmi

Co byste rádi vzkázali našim čtenářkám a čtenářům?

Umějte se v tomto adventním čase (ale i kdykoliv jindy) zastavit, nebo alespoň zpomalit. Ty opravdu důležité věci jsou skutečně na dosah a nestojí vůbec nic. Je to pohlazení, vlídné slovo, objetí a to může být i tím nejkrásnějším dárkem. Nedopusťme, ať jsou naše srdce prázdná, ale zaplňme je sobě, i svým blízkým. Tak budeme pociťovat štěstí, prožívat radost. Kouzelné Vánoce všem, přejeme!

Děkujeme za rozhovor.

Zdroj fotografií: archiv manželů Mrázových

Navštivte další módní večery agentury Studio 365, sledujte aktuální dění o této firmě ZDE. Agenturu Studio 365 můžete kontaktovat ZDE.

Ve čtení článků můžete pokračovat ZDE.