Podpořte smysl poctivé ruční práce, tradiční šperkařské řemeslo, vyberte si šperky české značky Navlečeno.

Ráda byste udělala radost sobě, svojí blízké příbuzné či kamarádce a zároveň chcete podpořit svým nákupem českou značku? Navlečeno je správná volba.

Nabídka šperků značky Navlečeno

Značka Navlečeno má své spokojené zákaznice nejen mezi ženami, které se připravují či si už přímo užívají roli nevěsty, ale také ji vyhledávají opakovaně ženy, které doceňují ruční kvalitu zpracování výrobků, k níž dochází díky využití poctivého ručního šperkařského řemesla.

Šperky značky Navlečeno vás uchvátí nejen svojí krásou jako celku, ale je z nich cítit oduševnělost a láska věnovaná každému jednotlivému napojování korálku do celku a síla pozitivní energie šperkařky Karolíny Němcové, která tyto skvosty tvoří.

Na detailech záleží

Vše není jen o technice zpracování, ale velmi zásadní význam mají také jednotlivé komponenty, z nichž se šperky skládají. Naprostou samozřejmostí typickou pro šperky značky Navlečeno jsou kvalitní nejen jednotlivé korálky, ale i zapínání apod.

Karolína Němcová si pečlivě vybírá komponenty, z nichž tvoří své šperky, upřednostňuje kvalitu před kvantitou, a proto pracuje s materiály s dlouhou životností. Skleněné korálky pocházející od českého výrobce Preciosa doplňuje rovněž skleněnými korálky japonského výrobce TOHO. Veškeré kovové komponenty jsou z chirurgické oceli.

Šperky Navlečeno na míru

Pokud si nevyberete z nabídky na e – shopu navleceno.cz, kontaktujte majitelku značky Navlečeno, Karolínu Němcovou a domluvte se s ní na vytvoření šperků na zakázku, tzv. na míru dle vašich potřeb a podle vašich představ a přání. Pro zobrazení kontaktů klikněte zde

V naší kategorii Rozhovory si také můžete přečíst rozhovor s majitelkou značky šperků Navlečeno, Karolínou Němcovou.

Teprve se chystáte na nákup prvního šperku od značky Navlečeno nebo už jste spokojenou zákaznicí značky Navlečeno? Podělte se o radost ze šperku s dalšími lidmi a šiřte povědomí o této české značce a jejích produktech na sociálních sítích pomocí #navleceno.

Autor fotografie: archiv Karolíny Němcové