Vánoční dárky pro ženy i muže

Jak jste na tom s vánočními dárky pro své blízké? Nakupujete je už od začátku podzimu, průběžně do Vánoc či na poslední chvíli, těsně před Vánocemi? Ať je to jakkoliv, i my vám v tomto článku přinášíme  tipy na vánoční dárky, a to jak pro ženy, tak i pro muže.

Jak udělat vánočním dárkem radost a čeho se vyvarovat?

Než se dostaneme k tipům na konkrétní produkty a služby, kterými je krásné obdarovat své blízké o Vánocích, dovolíme si nejzásadnější tip.

Nikdy nedarujte to, co chcete vy sami, že to zní jako samozřejmost? Často toto lidé činí, možná ale podvědomě, tak pozor na to.

Když chcete někomu dát vánoční dárek, nejdříve si zjistěte, co by mu udělalo radost, nebo alespoň mu nedávejte to, co nemá rád. Člověk, který nepije kávu a nechutná mu, jistě neocení ani nejkvalitnější dostupný kávovar.

Velmi přínosné je se také zamyslet, o čem člověk, kterého chcete obdarovat, mluvil během roku, že by jej potěšilo. Vhodné je dělat si poznámky a před Vánocemi být připraven.

Chránit svůj zrak a dobře vidět je základ

Jak se říká, ono známé, zdraví máme jen jedno, je to pravda. Snad nejzásadnější lidský smysl je zrak. Važmě si ho, udržujme si jej a ochraňujme jej. Jak? Navštěvujme pravidelně očního lékaře a ve chvíli, kdy máme pocit, že hůře vidíme, navštivte optiku a kvalitního optometristu.

Jednou oční optikou, kde opravdu zažijete prozákaznický a přátelský přístup na vlastní kůži, je Optika Wagner v Prostějově. Nejen přístup, odborné poradenství a vyšetření pomocí kvalitních přístrojů pro měření zraku jsou v Optice Wagner samozřejmostí. Mají zde neuvěřitelně obrovský výběr brýlových obrub, jak pro dámy, tak i pány. Zakoupit si zde můžete i luxusní a extravagantní brýlové obruby nejrůznějších značek jako například Etnia Barcelona, Caroline Abram, Fendi, Xavier Garcia, Blackfin, Tom Ford a další.

Darujte dárkový poukaz k Vánocům do Optiky Wagner. Více informací naleznete po kliknutí na obrázek níže.

Dárkový poukaz - Optika Wagner

Dárkový poukaz – Optika Wagner

Kvalitní padnoucí spodní prádlo ženám zlepšuje život

Oblečení je pro všechny milovníky radost. Ať už se jedná o ženy či muže. Často ženy ale opomíjí kvalitní a padnoucí spodní prádlo. Přitom spodní prádlo, zvláště pak podprsenka, je základem padnoucího outfitu jakéhokoliv střihu, na každou příležitost. Stále bohužel existuje mnoho žen, které nosí špatnou velikost objemu, košíčků i střihu podprsenky, díky čemuž si i ničí záda a hrbí se. Celkově nepůsobí tak spokojeně a sebevědomě jako s padnoucí podprsenkou.

Luxusní podprsenka Wampire od firmy Werso je krásná a skvěle padne

Luxusní podprsenka Wampire od firmy Werso je krásná a skvěle padne

Krásné a exkluzivní spodní prádlo z vysoce kvalitních materiálů má vždy v nabídce český výrobce tohoto sortimentu, firma Werso, která patří Jiřině Matoušové, jež je i hlavní módní návrhářkou této firmy. Paní Matoušová je odbornice na spodní prádlo a při výběru podprsenky skvěle poradí ženám a dá jim i spoustu detailních tipů, které výrazně přispívají k prodloužení životnosti podprsenky a díky tomu si mohou koupit více kusů i extravagantnější, protože svoji jistotu, oblíbenou podprsenku, mají.

Luxusní korzet Wampire je krásný vánoční dárek

Luxusní korzet Wampire od firmy Werso je krásný vánoční dárek

Darujte k Vánocům dámské luxusní spodní prádlo značky Werso, zakoupit jej můžete po kliknutí na obrázky, dostanete se přímo na e – shop firmy. Další exkluzivní dámské spodní prádlo Werso můžete zakoupit v e – shopu, kam se dostanete po kliknutí na obrázek níže.

Luxusního spodního prádla není nikdy dost. Potěšte svoji partnerku sadou spodního prádla značky Werso z kolekce Wampire, která je vytvořená z úžasné francouszké krajky.

Luxusního spodního prádla není nikdy dost. Potěšte svoji partnerku sadou spodního prádla značky Werso z kolekce Wampire, která je vytvořená z úžasné francouzské krajky.

Těhotenské a kojící oblečení je krásným vánočním dárkem

Těhotenství je pro ženu životní období, které je jistě krásné, ale současně i plné změn, a to jak fyzických, tak i psychických, a aby bylo harmonické a byla zdravá ona i miminko, které s nadšením očekává, je skvělé to podpořit různými způsoby. Učinit tak může nejen daná žena sama, ale i její okolí.

Čtete – li tento článek jako žena, která je těhotná a chcete sobě, případně i své kamarádce, udělat radost, nebo žena či muž, kteří chtějí někoho obdarovat, máme pro vás skvělý tip. E – shop s těhotenskou módou Móda Taleti je skvělým místem, kde najdete nejen těhotenské a kojící oblečení, ale i další doplňky, které budoucí maminky ocení.

Chcete konkrétní tip? Máte jej mít. Je jím těhotenská a kojící noční košilka v různých provedeních. Tento kousek těhotenského oblečení je skvělý, protože je pohodlný a současně pěkný a praktický.  Například tato noční košilka je úžasná i jako domácí šaty. Koupit ji můžete po kliknutí na obrázek, kdy se dostanete přímo na web e – shopu Móda Taleti.

Nejen tato těhotenská a kojící noční košile z Móda Taleti má speciální úpravu usnadňující kojení dítka

Nejen tato těhotenská a kojící noční košile z Móda Taleti má speciální úpravu usnadňující kojení dítka, stejně tak i další těhotenské oblečení

Má budoucí maminka, kterou chcete obdarovat, smysl pro humor a miluje poslední módní trendy? Pořiďte jí noční košili s jelenem, což je motiv tuto sezonu velmi oblíbený. Kupte ji přímo na e – shopu Móda Taleti, kam se dostanete po kliknutí na obrázek níže.

Dámská noční košile s trendy motivem jelena

Dámská těhotenská a kojící noční košile s trendy motivem jelena

Dopřejte svým blízkým pohodlí obuvi na míru

Ať jste muž nebo žena, jistě jste si někdy pořídili obuv, která se vám líbila, možná byla i za dobrou cenu, nebo naopak byla neuvěřitelně předražená či vám neseděla už od prvního nazutí, ale řekli jste si, to se poddá. Byli jste snad svědky toho, že se něčí obuv rozpadla při chůzi či se opotřebovala za velmi krátkou dobu nějak výrazněji? Vidíte se v tomto popisu či v něm vidíte nějakou ženu nebo muže, které chcete obdarovat v období Vánoc a nevíte čím?

Darujte vánoční poukaz na obuv na míru od vyhlášeného brněnského obuvníka Michaela Horkého, který obdarovaným vytvoří boty jejich snů, a to pod značkou Horký Boty. Obuvník Horký šije obuv na míru z vysoce kvalitních kůží. Nebojí se jak tvorby elegantní decentní obuvi, tak i tvorby výrazně extravagantních modelů pro ženy, tak i muže. Velmi si cení důvěry zákazníků a má rád výzvy.

Splňte svým blízkým sen a darujte jim k Vánocům dárkový poukaz na obuv na míru. Objednejte si tento poukaz telefonicky u obuvníka Michaela Horkého, kontakt na něj najdete po kliknutí na obrázek níže.

Dárkový poukaz pro ženy nebo muže od Boty Horký

Dárkový poukaz pro ženy nebo muže od značky Horký Boty

Klobouky podtrhnou osobnost své nositelky či nositele

Klobouky jsou spojované s elegancí. Je nutno připomenout, že spadají do kategorie módní doplňky a pokrývky hlavy. Každý outfit, jehož je součástí vhodná a ladící pokrývka hlavy k němu, je povznesen tzv. o třídu výše. Dnes se klobouky a další pokrývky hlavy nenosí tak často, jak by mohly, což je škoda. Pokrývky hlavy obecně sluší všem lidem bez ohledu na jejich věk, náturu a pohlaví. Samozřejmě je důležité uvědomit si, že ne každá pokrývka hlavy se hodí ke každému outfitu a na všechny příležitosti. Univerzální klobouk pro ženy ani muže neexistuje.

Ať už chcete obdarovat dárkovým poukazem, ke koupi pokrývky hlavy jakéhokoliv typu, střihu a barev k Vánocům, ženu či muže, potěšíme vás. Máme pro vás tip. Je jím sortiment pokrývek hlavy od firmy Dantes v Brně, jejíž majitelkou je Radka Chabičovská, která je na klobouky a další pokrývky hlavy odbornice a má k nim osobní hluboký vztah s tím, že ji vyloženě baví pomáhat vybírat lidem tu správnou pokrývku hlavy.

Darovat můžete konkrétní pokrývku hlavy, dárkový poukaz, ale i krabici pro uskladnění klobouků. Správné uskladnění klobouků a dalších pokrývek hlavy je velmi podstatné pro prodloužení jejich životnosti a doby, kdy budou dělat radost svým nositelkám a nositelům.

Kontaktujte Radku Chabičovskou, po kliknutí na obrázek níže, majitelku firmy Dantes a vyberte si další vánoční dárek pro své blízké, z oblasti pokrývek hlavy.

Radka Chabičovská, majitelka firmy Dantes, kloboukům opravdu rozumí

Radka Chabičovská, majitelka firmy Dantes, kloboukům opravdu rozumí

Trendy, kvalitní a pohodlná domácí obuv je splnitelný sen

Některá klišé jsou stále přítomná mezi lidmi. Nám je potěšením, že mnohé z nich můžeme popřít a přinést nové  pohledy na dané produkty a informace o nich apod. Jedním z těchto produktů je domácí obuv. Když se řekne toto sousloví, stále se mnohým lidem vybaví nějaká pochybně vypadající obuv či obuv krásná, ale nekvalitní, nesnadno udržovatelná, s krátkou životností apod. Domácí obuv Scholl je úplným opakem, navíc je vytvořena za použití nejkvalitnějších dostupných technologií.

Máte v úmyslu obdarovat na Vánoce nějakou mladou ženu či zralou ženu, která je vyznavačkou módních trendů, ale hledá kvalitu a pohodlí? Vše zhmotňuje domácí obuv značky Scholl, kterou si můžete zakoupit i v různých barvách a kombinacích materiálů.

Darujte pohodlí. Model níže vás jako dárek nezaujal a hledáte něco jiného, podívejte se na další modely dámské domácí obuvi značky Scholl. Pokud vás model dámské obuvi níže doslova uchvátil, zakoupíte jej po kliknutí na obrázek, dostanete se přímo na e – shop Scholl.

Vánoční dárky pro ženy i muže

 

Informace k článku – jedná se o inzerci.

Fashion Industry CZ neručí za dostupnost zboží firem prezentujících se v tomto článku.

Informace ke zdroji fotografií: každá zmíněná firma dodala grafiku či fotografie, zdrojem fotografií je tedy archiv jednotlivé firmy.

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com

Pokračujte v pohodovém čtení ZDE.