S trendy obuví značky Scholl nazujete pohodlí

Kvalitní obuv je základ pro zdravou nohu, o tom není pochyb. A když je ta obuv i trendy a pohodlná je radost ji nosit a chodit pěšky či obecně používat ji na daný účel a do konkrétního prostředí, kam je určená. Všechno se vším souvisí, pěší chůze je prospěšná pro zdraví a během ní se vyplavují hormony štěstí, které nám zabezpečují dobrou náladu a radost ze života.

Darujte (si) obuv značky Scholl

Darujte (si) obuv značky Scholl

Povánoční dárek od Fashion Industry CZ – sleva na nákup 10 procent

Máme skvělou zprávu, radost má mít člověk nejen na Vánoce. Podařilo se nám, jako webu o módě Fashion Industry CZ, dojednat slevu pro vás na nákup produktů značky Scholl 10 procent. Během objednávky vámi vybraného produktu stačí do poznámky napsat fashionindustrycz10 .

Kvalitní designově povedená obuv značky Scholl vám dopřeje pohodlí

Nabídka obuvi značky Scholl zahrnuje mnoho typů obuvi pro ženy i muže do všech ročních období. Ať už si vyberete zimní obuv či například domácí obuv, vaše nohy vám poděkují. V obuvi značky Scholl si užijete každý krok. Podívejte se na pestrou nabídku sortimentu dámské i pánské obuvi ZDE.

Značka Scholl a její produkty je vyhlášená svým pohodlím a kvalitou. Design produktů rozhodně nepokulhává a designéři této značky jej povedeně zapracovávají do výsledné podoby obuvi.

Obuv značky Scholl vás zahřeje i potěší svým designem

Obuv značky Scholl vás zahřeje i potěší svým designem

Zásadní součástí obuvi značky Scholl jsou použité technologie při jejím zhotovení

Technologie Bioprint a Bioprint Adapta vám dopřeje při chůzi stabilitu a pohodlí

Obuv s technologií Bioprint pomáhá držet nohy nositelky domácí obuvi ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které často nosí boty do špičky na vysokých podpatcích a rády by poskytly svým nohám úlevu ve svém volném čase. Technologie Bioprint se vyznačuje pevným podpatkem s patní jamkou, která stabilizuje patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako pohodlná opěrka nožní klenby.

Boty zhotovené s použitím technologií Bioprint mají vysoce ohebnou stélkou, která je vyrobena ze speciálně navržené směsi korku a pryže. Takové boty vám umožní snadnější a uvolněnější, pohodlnější a hlavně celkově příjemnější chůzi.

Obuv s technologií Bioprint Adapta, se vyznačuje pevným podpatkem s výraznou patní jamkou stabilizující patu a ergonomicky navrženou stélkou, která slouží jako opěrka nožní klenby. Pomáhá držet nohy ve správné poloze a je vhodná zejména pro ženy, které obvykle nosí boty do špičky na vysokých podpatcích a rády by poskytly svým nohám úlevu.

Boty s technologií Bioprint Adapta mají ohebnou stélku, která je vyrobena ze speciálně navržené směsi korku a pryže. Takové boty umožní snadnější a uvolněnější chůzi. Obuv s technologií Bioprint Adapta doporučujeme všem, kteří dávají přednost přírodním materiálům jako je korek a plst.

Technologie Biomechanics

Technologie Biomechanics se vyznačuje lehkou kontrukcí s mezistélkou, která tlumí nárazy při chůzi a také snižuje efekt pronace. Pronace je tendence vtláčet vnitřní chodidla dovnitř, takže například u nohou ve tvaru X dochází k sešlapání bot na vnitřních hranách.

Obuv s technologií Biomechanics minimalizuje zatížení, které působí na vaše nohy zejména díky tri-planárnímu systému. Tri-planárními pohyby jsou pohyby v lidském těle, které probíhají ve třech rovinách: v čelní rovině, předozadní (kolmé na přední) rovině a příčné rovině. Při chůzi se naše chodidlo nepohybuje pouze v jedné rovině. Pohyb probíhá ve třech směrech zároveň. Tri-planární řízení pohybu ovlivňuje postavení a pohyb chodidla ve třech těchto rovinách tak, aby bylo přirozenější.

Obuv s technologií Biomechanics je doporučená lidem, kteří trpí bolestmi kotníků, kolen, dolní části zad, lidem kteří mají problémy s nesprávným držením těla a těm, kteří tráví většinu dne chůzí.

Technologie General Comfort

Obuv s technologií General Comfort se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla, mají lehkou a pružnou podešev pro rovnoměrné rozložení tlaku.

Obuv s technologií General Comfort má ideální výšku podpatku a jsou vhodné pro citlivé nohy.

Obuv s technologií General Comfort doporučujeme všem, kteří mají citlivá a unavená chodidla.

Technologie Memory Cushion

Obuv s technologií Memory Cushion se plně přizpůsobí anatomii Vašeho chodidla. Memory Cushion obsahuje měkkou vyvložkovanou stélku s paměťovým efektem, který umožňuje navrácení tvaru. Zároveň má obuv s technologií Memory Cushion lehkou pružnou podešev pro rovnoměrné rozložení tlaku.

Bota s technologií Memory Cushion má příjemnou měkkost, správnou výšku podpadku a vyrábí se z kůže a měkkých přírodních materiálů, které jsou vhodné pro citlivé nohy.

Obuv s technologií Memory Cushion doporučujeme všem, kteří chtějí hýčkat své nohy nebo mají citlivá a unavená chodidla.

S domácí obuví značky Scholl nazujete módní trend i pohodlí

S domácí obuví značky Scholl nazujete módní trend i pohodlí

Nejen domácí obuv značky Scholl je skvělý dárek

Vánoce, kdy obdarováváme své blízké a oni nás, jsou již za námi. Ale obdarovat můžeme i sami sebe. Dostali jste na Vánoce peníze? Udělejte radost svým nohám i sobě a kupte si obuv Scholl. I když se jen tak rozhodnete koupit si kvalitní obuv, investuje tak do svého zdraví a pohody, protože váš život se celkově zlepší. Pamatujte, jen spokojený člověk může rozdávat radost dále, a to chcete, že?

Blíží se narozeniny nějaké vaší kamarádky či příbuzné? Pořiďte jí dárek, dámská zimní obuv či domácí obuv značky Scholl je úžasná a potěší ji.

Dámská zimní obuv značky Scholl zahřeje a potěší

Velmi svěží a zdařilý ze segmentu dámské zimní obuvi je tento model Stelvio . Je to úžasná dámská kotníková obuv. Stelvio je novinka podzimu 2023. Vnitřní část vyteplená umělou kožešinou. Svršek je vyroben z broušené semišové kůže. Může se nosit jak ohnutý pro wow efekt, tak i bez ohrnutí. Tato dámská obuv je lehká, flexibilní podešev v kombinaci s voděodpudivou úpravou vám pomůže překonat zimní období co nejlépe. Podrážka je perforovaná a robustní, neklouzavá.

Užijte si svěží wow efekt obuvi Stelvio

Užijte si svěží wow efekt obuvi Stelvio

Skvělým a velmi praktickým modelem dámské zimní obuvi je model Aprica . Charakteristická směs pohodlí a inovace Scholl se formuje v těchto nových, mimořádně pohodlných zimních kotníkových botách. Kotníkové boty Aprica spočívají na unikátně navržené podrážce s drážkami, která podtrhuje krásu módního nylonového a semišového svršku. Stélka je vyjímatelná, podešev je vyrobena z EVA plus protiskluzové pryže, okraje a podšívky jsou polstrované. Na botě je dvojitý zip. Stélka s technologií Scholl Memory Cushion® se přizpůsobí anatomii chodidla a pomáhá redistribuovat tlak vyvíjený na celou podrážku, čímž dodává pocit lehkosti.

Mimořádné pohodlí dámské zimní obuvi Aprica vás potěší

Mimořádné pohodlí dámské zimní obuvi Aprica vás potěší

Darovat obuv je vždy dobrý nápad. Nejen jako vánoční dárek, ale i jakýkoliv jiný dárek během roku, ať už k narozeninám či jen tak pro radost. Platí to dvojnásob, když víte, který model si žena, již chcete obdarovat, přeje. Chcete to zjistit a nevíte jak se zeptat nenápadně, protože ji chcete překvapit, využijte k tomu nějakou její blízkou osobu.

Domácí obuv značky Scholl pro ženy je radost nosit na nohou

Když se řekne domácí obuv, mnoho lidí si i v dnešní moderní době představí spíše nějaké nevzhledné modely v prapodivných barvách tak, jak je zná z minulosti, kdy nebyl příliš velký výběr tohoto sortimentu pohodlné a velmi oblíbené obuvi.

Opak je dnes už ale naštěstí pravdou. Jak se říká, doba pokročila. Svědčí o tom široká nabídka vyhledávané domácí obuvi oblíbené značky Scholl, která potěší zvláště ženy, které se nespokojí s kompromisem a touží po pohodlí i příjemném vzhledu domácí obuvi.

Obuv značky Scholl je jedinečnou kombinací designu, módy a komfortu s využitím nejmodernějších technologií v oblasti obuvnictví. Nabízené modely jsou vyráběny převážně ve slunné Itálii, zemi, pro kterou je typický povedený design, obdivovaný lidmi po celém světě, ale i prvotřídní zpracování jako samozřejmost.

Vaše současná domácí obuv už nevypadá zrovna ideálně? Je čas poohlížet se po nové, ale jakou si vybrat, aby byla podporou vašeho zdraví? Jak už bylo zmíněno výše, každou obuv je důležité vybírat s ohledem na účel, kam bude nosena. Nutno vzít v potaz také nohu, na kterou má padnout. Pořiďte si novou, krásnou a kvalitní dámskou domácí obuv právě od značky Scholl, pro sebe či své nejbližší jako dárek, potěší nejen oko vašich blízkých, ale i vaše oko, radost z ní pohladí vaši duši a vaše nohy si odpočinou.

Domácí obuv Scholl je ale také vhodným dárkem pro ženu jakéhokoliv věku, protože každá čas od času (některé častěji) nosí obuv, která vypadá krásně, ale nohy v nich trpí a ocenily by pohodlí alespoň doma ve volném čase.

Dámská domácí obuv značky Scholl v sobě snoubí pohodlí, designovou odvážnost a vysokou kvalitu

Dámská domácí obuv značky Scholl v sobě snoubí pohodlí, designovou odvážnost a vysokou kvalitu

Domácí obuv v trendy barvách

Jsou přírodní materiály, jako je korek a plst vaše oblíbené? V tom případě je domácí obuv značky Scholl pro vás tou pravou volbou.

Jste praktická žena, která má ráda, když jí i domácí obuv krásně ladí s jejími outfity v prostředí jejího domova, ale nechce si s tím příliš lámat hlavu a chce mít pouze jedny „papuče“? V tomto případě vám můžeme doporučit tyto černé Soraia s jemným kamínkovým detailem .

Jemné zdobení domácí obuvi působí decentně

Jemné zdobení na domácí obuvi Soraia působí decentně

Je na vás černá barva příliš tradičně klasickou variantou a potěšila by vás jiná světlejší barva, k níž se rovněž snadno dolaďují outfity? Potěší vás jistě nabídka domácí obuvi Lovely s chlupatinou v béžové barvě .

Svěží, snadno kombinovatelný model domácí obuvi pro ženy

Svěží, snadno kombinovatelný model domácí obuvi pro ženy

Například jako krásný narozeninový dárek potěší tyta domácí obuv Libby v barvě mocca s vícebarevnými detailními dekoracemi.

Ukažte smysl pro humor, nazujte dámskou domácí obuv Libby

Ukažte smysl pro humor, nazujte dámskou domácí obuv Libby

Báječným dárkem pro milovnice posledních módních trendů bude tato skvěle zpracovaná domácí obuv Amalfi Clog inspirovaná klasickou podobou a jejími nejlepšími vlastnostmi ve velmi trendy fuchsiové barvě,  případně v šedé barvě potěší nejen svým precizně zpracovaným střihem.

Clog Amalfi od značky Scholl je velmi povedený model dámské domácí obuvi

Clog Amalfi od značky Scholl je velmi povedený model dámské domácí obuvi

Neméně zajímavou domácí obuví je tento model Crystal v jemné korálové barvě s romantickou mašlí, která umocní elegantní dojem z celé obuvi.

Podpořte svoji jemnost s dámskou domácí obuví Crystal

Podpořte svoji jemnost s dámskou domácí obuví Crystal

Domácí obuv může také skvěle hřát, důkazem je tato v jemné růžové barvě a další variantou svěží jemné růžové je tato .

Alexis je domácí obuv pro ženy, která příjemně hřeje

Alexis je domácí obuv pro ženy, která příjemně hřeje

V této domácí obuvi v růžové barvě budete mít nohy v maximálním teple.

Cheia je obuv, kterou doma oceníte

Cheia je obuv, kterou doma oceníte

Výhradním distributorem obuvi značky Scholl v sekci Pharmacy a Professional pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Rynising Holding, SE. Tento obchod se specializuje na maloobchodní prodej obuvi Scholl, v případě zájmu o velkoobchodní objednávku můžete firmu kontaktovat ZDE.

Více informací o Scholl naleznete ZDE.

Pokračujte ve čtení článků ZDE.

Informace k článku – jedná se o inzerci. Fashion Industry CZ nenese odpovědnost za dostupnost zboží značky Scholl.