Oblečete se do trendové společenské a svatební módy ze Svatebního salonu Paráda

Svatební sezona je tady a my jsme nadšení, že se na našem webu v této kategorii Novinky z módy rozhodl prezentovat svoji nabídku produktů a služeb zrovna Svatební salon Paráda z Chocně, který je pravidelným vystavovatelem našeho obchodního partnera Svatebního veletrhu Pardubice. Ve Svatebním salonu Paráda najdete trendové svatební a společenské oděvy jak pro dámy, tak i pány.

parada

Zapůjčete si svatební či společenské šaty ve Svatebním salonu Paráda

Svatební salon Paráda nabízí aktuální trendy společenskou a svatební módu

V roce 2002 se Radka Rybová rozhodla začít podnikat, protože byla v té době na mateřské a měla za sebou studium marketingu a managementu. Zvolila si, inspirovaná vlastní svatbou, provozování svatebního salonu. K jejímu rozhodnutí přispěl i fakt, že měla volné prostory vhodné právě pro provozování svatebního salonu. Tento se dodnes nachází přímo v domě jejím a jejího manžela, rozkládá se v prostorách spodního patra.

Najděte svatební šaty podle svých představ ve Svatebním salonu Paráda

Najděte svatební šaty podle svých představ ve Svatebním salonu Paráda

Rybovi začínali provozovat svůj svatební salon s počtem 11 svatebních šatů. Paní Rybová snila o velkém salonu s veškerým vybavením pro všechny svatebčany.

Pružně a s nadšením reagujeme na nové módní trendy, nabídku našich svatebních i společenských šatů a pánských obleků doplňujeme každý rok. Mění se totiž nejen styly, ale i materiály a barvy, navštěvujeme různé svatební veletrhy, abychom měli přehled o aktuálních svatebních trendech“ říká Radka Rybová a dodává „Dříve si snoubenci objednávali v salónech i další služby, jako svatební oznámení, snubní prsteny, dorty i koláče, atd. Dnes už si toto svatebčané obvykle zajišťují sami nebo to dělají svatební koordinátoři.“

Svatební salon Paráda reflektuje na aktuální módní trendy

Svatební salon Paráda reflektuje na aktuální módní trendy

V nabídce Svatebního salonu Paráda naleznete veškeré oblečení od svatebních šatů, doplňků pro nevěstu, společenských šatů vhodných na maturitní ples, do základních tanečních kurzů nebo šatů na svatbu i pro ostatní svatebčany.

V  nabídce nechybí ale také snad úplně všechno pro pány na nejrůznější společenské události, kam je vhodné vynést společenské oblečení, například tedy pánské obleky, smokingy, košile, dále pak módní doplňky jako jsou kravaty, regaty, motýlky, vesty, šle, manžetové knoflíčky, ale i boty, což pro dámy nabízí pouze v katalogu, a to z kapacitních důvodů.

Rádi obléknou i družičky a mládence.

Díky manželovi, který začal v roce 2004 podnikat ve stejném oboru, jen tedy v širším měřítku, má paní Rybová velký výběr šatů i obleků za velmi nízké a příznivé ceny pro koncové zákazníky, a to i díky tomu, že podnikají doma a nemusí platit vysoké nájmy, které se samozřejmě odrážejí u ostatních firem v půjčovném. Manžel provozuje velkoobchod  a nabízí dalším salónům po celých Čechách jejich šaty, některé z nich jsou konfekce a některé si nechávají šít, přímo na zakázku, podle barvy a velikostí především v zahraničí z různých zemí.

Jste budoucí nevěsta, které miluje luxus a chce svatební šaty v nevšední barvě?

Jste budoucí nevěsta, které miluje luxus a chce svatební šaty v nevšední barvě?

V salonu najdete zhruba 170 svatebních šatů, kolem 700 společenských šatů a asi 200 obleků, z toho vyplývá, že samozřejmě se půjčují více společenské šaty, protože je to taková celoroční záležitost na různé příležitosti. Šaty nabízí od velikosti 34 do velikosti 60 a pánské obleky, když to vezmeme od mládenců, tak na miminka velikost 62 až do velikosti 76, jezdí k nim prostorově výrazní pánové z širokého okolí. Pro družičky mají samozřejmě věcí také od miminkovských velikostí.

Buďte za něžnou vílu v roli hosta svatby či nevěsty

Buďte za něžnou vílu v roli hosta svatby či nevěsty

Co se týká zájmu o barvy, střihy i materiály, je to opravdu velice individuální, ať už je to buď společenskou událostí nebo věkem, nebo postavou, ale samozřejmě především osobním vkusem, každého člověka.  Podle Radky Rybové byla období, kdy byl více požadovaný např. tyl, dnes je více trendy splývavý šifon, ale mění se to a hodně záleží na osobním vkusu každého jednoho člověka. Sehnat lze na přání snad cokoliv, například když chtějí lidé bílý nebo lesklý oblek v době, kdy je zcela mimo hlavní trendy, tak je to ale hodně náročné, protože ani ty materiály se nevyrábí, aby z nich tým Svatebního salonu Paráda mohl požadovanou věc ušít. Vše se vším souvisí.

Nejste si jistá, jaké společenské či svatební šaty vám padnou? A vy pánové, nejste úplně fanoušky společenské módy, ale nyní ji chcete či potřebujete, možná obojí?

Ve Svatebním salonu Paráda vás rádi přivítají i s vaší upřímnou a přející poradkyní či poradcem, která/který má reálný náhled a možná i podobný vkus tomu vašemu.

Svěřte se s důvěrou týmu Svatebního salonu Paráda, rádi vám s výběrem ideálních společenskcýh šatů pro vás poradí

Svěřte se s důvěrou týmu Svatebního salonu Paráda, rádi vám s výběrem ideálních společenskcýh šatů pro vás poradí

Pokud chcete ale se svojí nejistotou přijít sama či sám, můžete se těšit nejen na velkou nabídku, ale hlavně vstřícný a zkušený personál s velkým pochopením, který vám rád poradí a pomůže vybrat ty nejhezčí šaty, v nichž budete za princeznu, královnu plesu či okouzlující nevěstu, pro vás, případně oblek, ve kterém se budete cítit příjemně a bude vám slušet.

Ve Svatebním salonu Paráda najdete exkluzivní modely

Ve Svatebním salonu Paráda najdete exkluzivní modely

Máte v úmyslu navštívit Svatební salon Paráda jako fajn parta lidí s tím, že se zde obléknete do společenské módy všichni či někteří z vás, tedy nejen nevěsta či ženich? To potom jistě oceníte skleničku prosecca a jistě se tato vaše návštěva stane velmi příjemnou vzpomínkou. Majitelé myslí i na řidiče vozidel a mají pro ně v nabídce nealko nápoje jako káva, čaj apod.

Vyrazte pro zapůjčení společenské a svatební módy v partě přátel

Vyrazte pro zapůjčení společenské a svatební módy v partě přátel

Objednejte se na návštěvu Svatebního salonu Paráda předem

Kdy se chodí pro společenské či svatební šaty? Pro šaty dámy většinou chodí podle sezóny, přes zimu svatby často nejsou, to je plesová sezóna a od ledna už zase navazuje svatební sezóna, tak chodí nevěsty vybírat svatební šaty. Muži chodí celoročně, ať už na plesy nebo na svatby, někdy přijdou s doprovodem (ženichové většinou) nebo sami a někdy i na poslední chvíli před událostí, kam oděv potřebují a chtějí vynést.

Rezervujte si svůj termín ve Svatebním salonu Paráda s předstihem

Rezervujte si svůj termín ve Svatebním salonu Paráda s předstihem

Určitě je vhodné se pro vaše pohodlí před plánovanou návštěvou předem objednat, protože zkoušení šatů je časově náročnější a pokud byste se trefili například do situace, kdy si nějaká nevěsta vybírá šaty, museli byste nejspíše hodně dlouho čekat, což není příjemné. Nevěsty ve Svatebním salonu Paráda obvykle zkouší 10 až 15 šatů, společenských šatů je možná ještě více. A pánové a zkoušení obleků? Až na výjimky je s nadšením nezkouší.

Je ideální, když například nejpozději týden před svatbou máte vybrané své vysněné šaty, aby je tým několikrát zmíněného svatebního salonu stihl v klidu připravit, protože je s nimi mnoho práce od různých potřebných úprav délek apod. až po žehlení. Jen pro představu, zkracování svatebních či na látku bohatých společenských šatů může trvat i 4 až 5 hodin času. Úpravy jsou v tomto salonu samozřejmostí dle potřeb zákaznic a zákazníků.

Úpravy jsou ve Svatebním salonu Paráda samozřejmostí

Úpravy jsou ve Svatebním salonu Paráda samozřejmostí

V salonu vám rádi doporučí další různé služby jako například kadeřnictví, vizážistky, nabídku obřadních míst, dodavatelů vína a dalších se svatbou spojených služeb.

Nabídku Svatebního salonu Paráda můžete vidět na módních přehlídkách i Svatebním veletrhu Pardubice

Manželé Rybovi, majitelé Svatebního salonu Paráda, rádi dělají módní přehlídky v blízkém okolí Chocně, v loňském roce uspořádali krásnou fashion show v Ústí nad Orlicí. Paní Rybová letos přemýšlí o uspořádání módní přehlídky v Chocni v Panském domě, tak sledujte web i sociální sítě svatebního salonu, ať vám nic neunikne.

Svatební salon Paráda se prezentuje i na módních přehlídkách

Svatební salon Paráda se prezentuje i na módních přehlídkách

S manželi Rybovými a jejich nabídkou společenské módy pro dámy i pány je možné se už 20 let potkávat také na Svatebním veletrhu Pardubice, kde pravidelně vystavují už od prvního ročníku a velmi se jim tato akce líbí, vždy se zde seznámí s budoucími nevěstami, cítí se ale také příjemně mezi ostatními vystavovateli a užívají si typickou atmosféru této akce a už se začínají těšit na další ročník, který se uskuteční příští rok.

Hledáte úchvatné krátké společenské šaty?

Hledáte úchvatné krátké společenské šaty?

Podpořte svoji krásu vhodným outfitem ze Svatebního salonu Paráda

Z nabídky svatebních a společenských šatů, které jsou v nabídce Svatebního salonu Paráda je už mnoho let nadšená i modelka a moderátorka Monika Leová Košínová, která s ním spolupracuje a byla jejich modelkou už v době před tím, než se stala českou Miss Earth 2013.

Monika Leová se Svatebním salonem Paráda spolupracuje už dlouho

Monika Leová se Svatebním salonem Paráda spolupracuje už dlouho

Nedávno majitelé salonu fotili jarní svatební tutoriál s Kateřinou Hocek a Matyášem Brožem a už se začínají těšit na výsledek zpracování od Kristýny Duškové, protože i jen ukázky vypadaly báječně.

Kouzlu kterých společenských či svatebních šatů podlehnete vy?

Kouzlu kterých společenských či svatebních šatů podlehnete vy?

Objednejte se na návštěvu a výběr svatebních či společenských šatů, případně obleků do Svatebního salonu Paráda, neváhejte jej kontaktovat ZDE.

Informace k článku: jedná se o inzerci

Zdroj všech fotografií v tomto článku: archiv Svatebního salonu Paráda

Pokračujte ve čtení článků o fashion novinkách ZDE.