Dámské spodní prádlo z butiku SiluetSi podtrhne vaši krásu

Spodní prádlo je velmi důležité z mnoha důvodů, a to nejen pro dámy, ale i pány, mimo jiné ze zdravotních, když je nekvalitní a správně nepadne, v dlouhodobém horizontu vám může nejen způsobit zdravotní obtíže, ale i deformovat postavu. Dle různých výzkumů v České republice stále mnoho žen nosí nepadnoucí spodní prádlo, které jim často zvláště z dlouhodobého pohledu deformuje postavu.

Je až neuvěřitelné, jaká kouzla s jakoukoliv postavou ale dokáže, pokud své nositelce skvěle sedí. Navštivte nově otevřený brněnský butik SiluetSi a zažijete pocit ze skvěle padnoucího dámského spodního prádla, které podtrhne vaši krásu.

Kvalitní měření je základ při výběru padnoucí podprsenky

Kvalitní měření je základ při výběru padnoucí podprsenky

Podprsenka z butiku SiluetSi vám díky správně provedenému bra fittingu sedne

Není podstatné, zda jste drobná a ve většině obchodů se vás snaží obléct do větší podprsenky, jen aby prodali, či máte velká prsa a obvykle na sebe velikost podprsenky ani neseženete nebo vám správně nepadne či řešíte jinou nedokonalost svého těla.

Ať už podprsenka či jiný kus spodního prádla by měl být váš kamarád a pomocník v tom podtrhnout vaši krásu a ve skvělém pocitu sama ze sebe v každém vašem životním období. V SiluetSi najdete nejen padnoucí prádlo, ale také pochopení a vstřícnost od paní majitelky, která vám podprsenku, kalhotky, formovací spodní prádlo a další pomůže vybrat.

Užijte si komfort při výběru spodního prádla. Nákup dámského spodního prádla v SiluetSi bude pro vás radost a velmi příjemný zážitek.

Výběr spodního prádla v nádherném prostředí butiku SiluetSi je velmi příjemný zážitek

Výběr dámského spodního prádla v nádherném prostředí butiku SiluetSi je velmi příjemný zážitek

Pečlivost při bra fittingu je v SiluetSi standardem

Mezi základní služby butiku se spodním prádlem SiluetSi v Brně patří služby přeměření zákaznice a určení velikosti podprsenky, poté ověření velikosti a zhodnocení vhodnosti jednotlivých typů podprsenek.

Podprsenky pomáháme zákaznicím oblékat, protože ne každá žena ví, jak správně na to, základní chybou je přetáčení obvodů a tou druhou nejčastější, je špatné uložení prsou. K podprsenkám budou v nabídce i kalhotky různých střihů, protože i u kalhotek platí stejné pravidlo jako u podprsenek, každé ženě nesluší a nesedí stejný střih. Každá žena je jiná. A tato pestrost je na životě úžasná“, říká majitelka butiku se spodním prádlem SiluetSi, Silvie Skalická.

Spodní prádlo z butiku SiluetSi podpoří vaši krásu

Spodní prádlo z butiku SiluetSi podpoří vaši krásu

Dámské spodní prádlo z butiku SiluetSi respektuje tělo ženy a podtrhne jeho přednosti

Jak už bylo zmíněno výše, je velmi důležité, aby spodní prádlo správně sedělo a u toho z butiku SiluetSi tomu tak je, a to díky správnému výběru pro konkrétní postavu ženy. Každá žena je jiná a potřebuje jiný střih a velikost spodního prádla.

Silvie Skalická, majitelka SiluetSi nemá ráda výraz stahovací, protože, když se někde nějaká část těla stáhne (přiškrtí), tak to na jiném místě tzv. přeteče. Ženy není potřeba stahovat, jen pěkně vyformovat – vyladit, proto se k butiku SiluetSi váže slogan „ Prádlo, které ladí.“

Kvalitní padnoucí podprsenka mění ženám životy

Kvalitní padnoucí podprsenka mění ženám životy

V SiluetSi jsou samozřejmostí nejen kvalitní luxusní krajkové podprsenky

Velmi důležitý je například účel podprsenky, pro který byla vyrobena. V SiluetSi ale zjistíte, že i sportovní podprsenka může být velmi pěkná a úžasně vám sedne, díky čemuž podpoří váš dobrý pocit a zlepší vám i náladu.

V nabídce sortimentu butiku SiluetSi je mnoho krásných podprsenek. Když si žena oblékne sadu spodního prádla skládající se z podprsenky a kalhotek, cítí se obvykle mnohem lépe, než když obléká jinou podprsenku a neladící kalhotky.

Ke spodnímu prádlu neodmyslitelně patří i dámské noční košilky a župánky, ale taky sexy spodní prádlo jako podvazky apod. Během jarního období příštího roku bude nabídka sortimentu spodního prádla v butiku SiluetSi rozšířena o plavky, plážovou módu, jako například kaftany, tuniky, vzdušné šaty aj.

Jde mi hlavně o to, abych ženám nabízela takové prádlo, jaké opravdu potřebují, aby lichotilo jejich postavám a přitom se cítily komfortně. V nabídce zboží máme jak celková body či vysoké kalhotky pod prsa, tak i kalhotky k pupíku a kalhotky různé výšky i s nohavičkou“, upřesňuje Silvie Skalická.

Krajková podprsenka ze sortimentu butiku SiluetSi

Krajková podprsenka ze sortimentu butiku SiluetSi

Nabídka kvalitního dámského spodního prádla oblíbených značek

Nabídka značek dámského spodního prádla v butiku SiluetSi je poměrně pestrá. Od německých jako jsou Felina Conturelle a Anita, Rosa Faia, které vynikají svojí precizností, přes krásné francouzské Lise Charmel a Antigel (do budoucna i Maison Lejaby) a exotické z Austrálie v podobě značky Pleasure state až po ty řecko-italské značky Luna (specialista na malá prsa).

Nebude chybět také LingaDore z Nizozemí, což je velmi mladistvá a odvážná značka, dále Elomi z Velké Británie, jež se zaměřuje na podprsenky pro opravdu velká prsa, nejmenší velikost je u nich košíček H a pokračují do dalších písmen. Fantasie – krásné, Freya – odvážné a úžasná japonská značka Wacoal. Nesmíme zapomenout na španělskou značku Janira, která je výrobcem úžasného formovacího prádla.

Dámské spodní prádlo z butiku SiluetSi

Dámské spodní prádlo z butiku SiluetSi

Problém nebudou malé ani velké velikosti podprsenek

V nabídce butiku SiluetSi budou podprsenky od velikosti obvodu 65 až 95 zatím, pokud bude poptávka od zákaznic, není problém obvod přidat. A košíčky od velikosti B až po velikost H ( i britské H ), opět je to o poptávce, pokud budou zákaznice toužit po velikosti košíčku K, mají ho mít ve velkém. Rozhodně, ale není problém takto velkou podprsenku objednat.

Prostředí butiku SiluetSi vybízí k nákupu spodního prádla

Prostředí butiku SiluetSi k nákupu spodního prádla vybízí

Služby zákaznicím v SiluetSi na míru

 V případě zájmu je možné domluvit si návštěvu butiku SiluetSi mimo klasickou otevírací dobu, případně i rezervovat si čas – objednat termín v běžné otevírací době pouze pro sebe. Paní majitelka se na vás bude těšit i v případě, že se rozhodnete u ní v butiku uspořádat část své svatební rozlučky či oslavy narozenin, kdy jeden z bodů oslavy může být právě návštěva butiku SiluetSi s přípitkem, malou rozpravou o prádle a přeměření i zkoušení. Do budoucna se můžete těšit i na internetový obchod.

Objednávání prádla zákaznicím, pokud chtějí něco, co není v nabídce sortimentu SiluetSi a je v možnostech to sehnat, považuje majitelka několikrát zmíněného butiku za naprostou samozřejmost.

Autor všech fotografií v tomto článku: Sandra Friebová

Přečtěte si článek o slavnostním otevření butiku SiluetSi ZDE.

Více informací o brněnském butiku s dámským spodním prádlem naleznete ZDE.

Jedná se o inzerci.