Zaujal nejen veletrh 4Men Expo

V termínu od 22. do 23. dubna 2022 se uskutečnil veletrh 4Men Expo. Akce se konala v areálu PVA Expo Praha na výstavišti v Letňanech. Ve stejném termínu proběhly od stejného organizátora na totožném místě i další dva veletrhy, Erotický veletrh a Fitness Expo.

Stánek značky Horký Boty na veletrhu 4Men Expo (obuvník Michael Horký se svým synem Richardem)

Stánek značky Horký Boty na veletrhu 4Men Expo (obuvník Michael Horký se svým synem Richardem)

I Erotický veletrh a Fitness Expo měly pestrou škálu vystavovatelů a ti širokou nabídku sortimentu

Veletrhy si užili jak muži, tak i ženy, kterých tam nebylo málo. Veletrh 4Men Expo zaujal svým zaměřením přímo na muže, toto oslovilo i ženy, které kupovali svým drahým polovičkám dárky. Erotický veletrh a Fitness Expo upoutaly nejen pestrým doprovodným programem, ale i širokou škálou vystovatelů se zajímavým a žádaným sortimentem.

Stánek značky Rebellion

Stánek značky Rebellion

Během veletrhu 4Men Expo, Erotického veletrhu a Fitness Expo bylo možné zakoupit si luxusní alkoholické likéry z Beskydské likérky, jenž se rozplývají na jazyku, jako kvalitní parfémy se rozvíjí, postupně.

Prezentace značky Rebellion budila zájem

Prezentace značky Rebellion budila zájem

Na veletrhu 4Men Expo byli vystavovatelé i obuvi, spodního prádla, pánské elegantní módy, módních doplňků aj.

Pánové si mohli objednat kvalitní koženou obuv na míru od značky Horký Boty a současně se seznámit i s novými, udržitelnými, materiály z rostlinných polymerů, jako jsou mango, kaktus aj. Stánek značky Horký Boty zaujal svým konceptem, ale i pestrostí v nabídce designu obuvi.

Veletrh 4Men Expo - stánek značky Horký Boty (obuvník Michael Horký se synem Richardem a majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová)

Veletrh 4Men Expo – stánek značky Horký Boty (obuvník Michael Horký se synem Richardem a majitelka Fashion Industry CZ Sandra Friebová)

Na veletrhu 4Men Expo se prezentovala také známá česká rukavičkářka Ludmila Osičková se svými skutečně kvailtními rukavicemi z nejrůznějších kožených materiálů a v pestrých barvách i detailech vypracování.

Rukavičkářka Ludmila Osičková na svém stánku na veletrhu 4Men Expo s majitelkou Fashion Industry CZ Sandrou Friebovou

Rukavičkářka Ludmila Osičková na svém stánku na veletrhu 4Men Expo s majitelkou Fashion Industry CZ Sandrou Friebovou

Radost pohlédnout byla také na stánek Feratt Fashion, jenž se designově velmi povedl. Tým lidí na tomto stánku se skládal ze samých velmi sympatických pánů, u nichž bylo zřejmé, že mají k módě blízko. Úvodní fotografie tohoto článku byla pořízena právě na stánku Feratt Fashion.

Přítomnost značky Werso na veletrhu 4Men Expo ocenili pánové i dámy (na foto je Jiřina Matoušová - majitelka firmy Werso)

Přítomnost značky Werso na veletrhu 4Men Expo ocenili pánové i dámy (na foto je Jiřina Matoušová – majitelka firmy Werso)

Dámy jásaly z nabídky spodního prádla české značky Werso a pánové byli uchvácení zjištěním, jakou změnu udělá s poprsím jejich dam kvalitní podprsenka oblečená správným způsobem. Spodní prádlo pro muže bylo možné zakoupit na stánku značky Trenýrkárna. Návštěvníky veletrhu velmi zaujaly kostýmy lidí z expozic Erotického veletrhu.

Síla designu, drobností a detailu i to byly veletrhy 4Men Expo a  Erotický veletrh

Stánkem jehož pouhou neprodejnou krásnou dekorací byla motorka Harley – Davidson upoutala pozornost přítomných pánů, ale i dam značka Gentleport.

Kráse motorky na stánku Gentleport neodolala ani naše majitelka Sandra Friebová

Kráse motorky na stánku Gentleport neodolala ani naše majitelka Sandra Friebová a nechala se s ní zvěčnit

Vůně vhodné do kanceláře, auta i domů vystavovala a k prodeji nabízela firma Smell of Life.

Zkrátka nepřišli ani milovníci čokolády pestrých tvarů od nářadí až po ženské přirození, stánek Čokolandia jim byl k dispozici pro nákupy. Na jednom ze stánků Erotického veletrhu bylo možné si mimo sexuálních pomůcek a dalšího sortimentu zakoupit sochy nahých žen v různých velikostech provedení. V nabídce vystavovatelů byla i extravagantní dámská obuv.

Informace k úvodní fotografii: Jediná žena uprostřed Sandra Friebová, zleva Jakub Čížek, ředitel veletrhu 4Men Expo a vpravo Oldřich Škurek zaměstnanec firmy Feratt Fashion, zdroj fotografie: archiv Sandry Friebové

Zjistěte o veletrhu 4Men Expo, Erotickém veletrhu a Fitness Expo více.

Informace o dalších událostech v Česku i zahranicí naleznete ZDE.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové