Local Event se opět uskutečnil v olomouckém Café New One

Local Event se opět uskutečnil v olomouckém Café New One

Local Event se opět uskutečnil v olomouckém Café New One

Local Event je společensko-kulturní událost, která se v Olomouci v posledních letech koná na různých místech. Tato edice se uskutečnila v krásných prostorách Café New One, kde proběhla i již v minulosti. Událost měla charitativní podtext a pořádali ji Petra Neoralová (majitelka Neo Beauty Clinic) se Zuzanou Sedláčkovou (majitelka butiku s italkou módou Milly) ve spolupráci s kreativním grafickým studiem BC AGENCY. Hlavním partnerem Local Eventu byla stavební společnost Weisstaw.

Local Event se nesl tak jako předchozí ročníky v duchu life-style a design. Organizátoři s potěšením podporují a zviditelňují komunitu nadšených lidí, umělců a podnikatelů. Cílem projektu je ukázat hodnotu a kvalitu lokálních značek či společností. Zviditelňují stálice na našem trhu a pečlivě vybírají a podporují značky, které nemají dostatečný prostor pro vlastní zviditelnění a stojí za to je vidět.

Local Event je vždy spjatý s elegantní atmosférou

Local Event je vždy spjatý s elegantní atmosférou

Nejen fashion show

Pro každý ročník Local Eventu je typická skvělá atmosféra, módní přehlídky, poutavé prezentace lokálních značek, partnerů události, ale i možnosti zakoupit si různé produkty od módy, přes módní doplňky až po gastronomii. Návštěvníci události si užívali hudební doprovod DJ Rockyho, velmi chutné víno a další drinky, vynikající gastronomii, ale i fotobudku a koncert Kapitána Dema.

Na Local Eventu se uskutečnily úžasné módní přehlídky NIXSKI, MILLY, TOPDRESS, DANIFIT, DÍLNA STORE, LOYZA/MICHAL MAREK a další.

Módní přehlídka LOYZA/Michal Marek diváky zaujala

Módní přehlídka LOYZA/Michal Marek diváky zaujala

Local Event pomohl Kristánkovi

Jak už bylo zmíněno Local Event se nesl v charitativním duchu a pomohl Kristiánkovi, který se narodil jako zdravý a bohužel již brzy začal být nemocný. Má nejen metabolické onemocnění, ale také hypotonii, hypotrofii, hepatopatii, mitochondriální onemocnění, FoA a Ehlers-Danlosův syndrom susp. Trpí také těžkou formou plagiocefalie komplikovanou již zmíněným metabolickým onemocněním. Navíc má diagnostikovaný autismus, JIA revmatoidní ardtiktidu, zelený zákal a laidenskou mutaci.

Kristiánek má 9 roků. Bohužel má špatnou imunitu a tak nemůže moc mezi lidi. Naštěstí má skvělou maminku, která s ním jezdí na výlety a snaží se jej začlenit do společnosti, jak to jen jde. Přesto všechno se snaží žit normální život a je mu vlastní radost z maličkostí. Se svojí maminkou a starším bratrem bydlí v menším nájemním bytě. Kristiánek by byl velmi šťastný za elektrický invalidní vozík, ale bohužel jej nehradí pojišťovna a jeho maminka na něj nemá dostatek finančních prostředků.

Díky štědrým dárcům z Local Eventu získá Kristiánek elektrický vozík, který mu zase o kus zlepší život.

Autor fotografií: Lukáš Navara

Více informací o Local Eventu naleznete na jeho webu.

Získejte přehled o dění v módním průmyslu zde.
Translate »