V Praze se 27. června 2024 uskuteční BUSINESS & MISSOLOGY FASHION EVENT

Náš obchodní partner agentura Black&White Productions, která patří Kataríně Szederové Fícelové, pořádá ve spolupráci s RESTAURANTem STŘELECKÝ OSTROV ve čtvrtek 27. června 2024 na Střeleckém ostrově v Praze Business & Missology Fashion Eventu pro své obchodní partnery.

Co je cílem Business & Missology Fashion Eventu?

Tato společensko-kulturní událost přináší podnikatelům příležitost prezentaci jejich osoby, byznysu a získání kvalitních kontaktů, ale také možnost utužit své stávající obchodní vztahy se současnými obchodními partnery v příjemném prostředí za přítomnosti nejkrásnějších modelek, které úspěšně reprezentovaly Slovensko, Česko, Maďarsko a Polsko na světových soutěžích krásy v Číně.

V rámci eventu se uskuteční zajímavý program a módní přehlídka s nejkrásnějšími modelkami světa, mezi nimiž bude i česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa v prosinci roku 2023 na soutěži krásy Miss Tourism World v Číně. Dozvíme se také to, která slečna bude reprezentovat letos Českou republiku na Miss Tourism World 2024 v Číně.

Business & Missology Fashion Event bude mít charitativní přesah

Finalistky Miss Tourism World podpoří Nadační fond Srdce na dlani, který pomáhá dětem v dětských domovech prožít šťastné dětství, plně se integrovat do společnosti a vychovat z nich sebevědomé a samostatné osobnosti, které po opuštění domova dokáží čelit nástrahám života. Na akci nebude chybět vizitková loterie, tombola a dražba obrazů.

O agentuře Black&White Productions

Agentura Black&White Productions byla založena v roce 1995 jako modelingová, produkční a reklamní agentura.
Má bohaté zkušenosti s organizací módních přehlídek, společenských, sportovních a networkingových akcí, stejně jako s bankety, konferencemi, výstavami, veletrhy a dalšími událostmi.

Spolupracuje s renomovanými domácími i zahraničními klienty a účastní se celosvětových soutěží krásy, kde získala mnoho ocenění. Její úspěchy sahají až do Hollywoodu.

Její události přináší jedinečné příležitosti pro networking s předními osobnostmi v módním průmyslu, s celebritami a podnikateli, což vám umožní rozšířit vaše profesní kontakty a navázat pevné a kvalitní dlouhodobé obchodní vztahy.

Více informací získáte u organizátorky události:

Katarína Ficelová
Black&WhiteProductions
Email: blackwhite.katarina@gmail.com
Tel: +421 903 461 439

Kontaktovat ji s dotazem ohledně nějaké spolupráce můžete také na jejím profilu na sociální síti Facebook (Black&White Productions)  a Instagram (blackwhite_productions)

Pokračujte ve čtení o dění v módním průmyslu ZDE.

Rádi mediálně podpoříme také vaši módní událost, kontakujte nás.