Svatební veletrh Pardubice se opět uskuteční v budově ČSOB pojišťovny. Již 18. ročník Svatebního veletrhu Pardubice proběhne již v tradičním termínu a organizátoři pevně věří, že naživo. Své brány veletrh otevře v sobotu a neděli 29. a 30. ledna 2022 i tentokrát v budově ČSOB Pojišťovny.

Bohatý doprovodný program je na Svatebním veletrhu Pardubice samozřejmostí

Součástí svatebního veletrhu bude opět bohatý doprovodný program plný módních přehlídek svatebních a společenských šatů, ukázky svatební hudby a mnoho zajímavého povídání o nadcházejících svatebních trendech.

Na veletrhu nejen uvidíte, ale i ochutnáte svatební dorty a cukroví, slaný catering, kávu, nealko nápoje či vína, zkrátka moderní gastronomii. Mezi vystavovateli najdete nejrůznější svatební dodavatele. Již nyní lze směle říci, že na Svatebním veletrhu Pardubice si zařídíte svoji vysněnou svatbu od A do Z.

Vyberete si svatební šaty, snubní prstýnky, pánský oblek, najdete fotografa či fotografku, floristku, kameramana, prostory pro Váš svatební obřad i pro hostinu, svatební obuv nejen pro nevěstu, ale i ženicha. Zajistíte si svatební dekorace, odvoz limuzínou, hlídání dětí na svatbě nebo dokonce zábavu ať v podobě nafukovací hospody, nebo jako ohňové show.

Jste soutěživí?

Dalším lákadlem pro snoubence je možnost soutěžit o svatební cestu do luxusního resortu Tree of Life v lázeňském městečku Lázně Bělohrad.

To vše bude na Svatebním veletrhu Pardubice 2022 v sobotu od 10:00 do 17:00 hodin a v neděli od 10:00 do 16:00 hodin k osobnímu vidění pro váš velký den D. Více na www.svatebni-veletrh-pardubice.cz, facebooku a Instagramu. Zásadní informace – Vstup ZDARMA.

Zdroj informací a úvodní fotografie: Svatební veletrh Pardubice