Přijďte si v Ostravě užít Kreativ podzim

Kreativ přináší možnost vyzkoušet si kreativní činnosti a obdivovat sortiment vystavovatelů, který bude určen k prodeji

Přijďte vyzkoušet nejrůznější techniky tvoření, načerpat inspiraci na vánoční dárky a nakoupit zásoby nejen kreativního materiálu. Těšit se můžete na užitečné pomůcky a originální výrobky českých tvůrců, vše na prodejní výstavě Kreativ Podzim! V pátek 11. a sobotu 12. listopadu od 10:00 do 18:00 na Černé louce v Ostravě.

Sortiment na Kreativu bude prodejní

Sortiment na Kreativu bude prodejní

Již tradičně přijede přes 120 vystavovatelů a těšit se můžete na téměř 30 kreativních workshopů a dílniček pro děti i dospělé. Bude se drátovat, plést, vyšívat, háčkovat, korálkovat, odlévat voňavé mýdlo, malovat na sklíčka, sádrové odlitky, keramiku, kamínky, zkrátka tvořit!

Kreativ má nového maskota

Podzimním Kreativem Vás bude provázet náš nový maskot. V roce 2020 jsme pořádali výtvarnou soutěž pro děti, vítězným motivem se stal právě dinosaurus, který je součástí podzimního vizuálu. V rámci letošního doprovodného programu bude ze soutěžních výkresů na Kreativu přichystaná menší výstava a děti budou vybírat maskotovi jméno. V pátek 11. 11. proběhne odborný seminář pro pedagogy.

„Kreativita je v dnešní době velice diskutovaná a dostává se do módních, až populárních oblastí. Tento pojem nalezneme snad ve všech oblastech – ať už se jedná o výtvarné umění, kreativní myšlení při řešení složitých problémů, nebo například tvoření ručních výrobků. Kreativitu zkrátka nalezneme kdekoliv. Je nedílnou součástí každodenního života. U dětí je rozvoj kreativity ještě v raném věku velice důležitý, protože se spolu s ní rozvíjí také fantazie. Ta je velice důležitá k tomu, aby si dítě věřilo a dokázalo samostatně vymyslet a zrealizovat například výrobek. I my jakožto učitelky se musíme čas od času samo vzdělávat a zkoušet nové věci, a proto je skvělé, když se můžeme prostřednictvím takovýchto seminářů a různých výstav dozvědět například nové techniky práce s dětmi nebo si poslechnout novinky ze světa pedagogiky.“ sdělila Lucie Šmídová z MŠ Ostrava-Proskovice.

Nový maskot Kreativu

Nový maskot Kreativu

Probuďte svoji kreativitu právě na Kreativ podzim

A kde jinde probudit svou kreativitu než právě na Kreativu? Seženete u nás vše potřebné ke tvoření, zabavíte sebe i své děti, odnesete si originální dárky, a hlavně strávíte dva dny plné skvělé atmosféry ve společnosti stejně naladěných lidí!

Organizátoři děkují partnerům výstavy: Davona a statutární město Ostrava. Mediálními partnery akce jsou Krampolinka, Stoklasa, Ostravainfo!!!, České korálky, Korálki, Ona ví a Fashion Industry CZ.

Objevte v sobě kreativitu v Ostravě na Kreativu 2022

Objevte v sobě kreativitu v Ostravě na Kreativu 2022

Praktické informace:

Předprodej vstupenek probíhá ONLINE formou na www.kreativostrava.cz nebo osobně v infocentrech Ostravainfo. Do 10. 11. je možné zakoupit vstupenky za zvýhodněné ceny. Vstupenky budou k dispozici také na místě na pokladně v pavilonu A, a to po celou dobu konání Kreativu (pá a so 10:00 – 18:00).

Jednodenní vstupné:

110,- dospělí

60,- děti od 6 let včetně, studenti (platný studentský průkaz), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP, ZTP/P

260,- rodinné vstupné – 2 dospělí a 1-3 děti (od 6 do 15 let včetně)

25,- hromadný vstup pro školy (min 15 osob)

Permanentka (pá-so):

200,- dospělí

100,- děti od 6 let včetně, studenti (platný studentský průkaz), senioři (nad 63 let včetně), držitelé TP, ZTP, ZTP/P

460,- rodinné vstupné – 2 dospělí a 1-3 děti (od 6 do 15 let včetně)

 

Zdarma – děti do 5 let vč., doprovod ZTP/P

Na akci platí Černá karta 2022.

Aktuální informace sledujte na www.kreativostrava.cz, Instagramu a Facebooku.

Pozvánky na další události naleznete ZDE.

Zdroj fotografií: archiv Černá louka