V Přerově se po několika změnách termínu konečně uskutečnila dlouho očekávaná fashion show

Když se fashion show odehrává v prostorách restaurace

V prostorách Restaurace Harmonie uspořádala 24. března 2022 BM agency dlouho očekávaný a několikrát, kvůli kovidové pandmii a vládním restrikcím, termínově přesouvaný módní večer, jehož součástí byl také kulturní program. Lokalita fashion show potěšila jak vystavující, tak návštěvníky, protože v okolí mohli pohodlně zaparkovat. Radost z místa konání v Restauraci Harmonii projevovali diváci večera četnými objednávkami nejen nápojů, ale i dezertů, případně salátů apod. na nichž si lidé pochutnávali.

Úvodní přehlídkou byla fashion show sortimentu dámské módy z Tereza Fashion STORE. K vidění byly velmi ženské modely, ale i svěží móda ve sportovním duchu. Pozornost přítomných hostů zaujala také prezentace e – shopu Bikarna.cz. Tento nabízí pestré vzory a barvy ve vzorech designů funkčního oblečení. Nádherné svatební šaty z autorské kolekce Zuzany Grammerové vypadají jakoby měly duši, mají neuvěřitelné kouzlo a jejich krásu podpořila adekvátní prezentace modelek.

Fashion show si užívali návštěvníci i prezentující se firmy

Nadšení z možnosti konečně se setkat osobně se svými přáteli, poznávat nové lidi, užít si módní večer a pochutnat si na dobrotách si všichni přítomní hosté i firmy prezentující se užívali na maximum a s chutí se fotili a zaznamenávali tak krásný večer na památku, kterou si mohou díky fotografiím kdykoliv připomenout.

Na Fashion show v Přerově se spolu vyfotily i Barbora Mandátová (majitelka BM agency a Sandra Friebová - majitelka Fashion Industry CZ)

Na Fashion show v Přerově se spolu vyfotily i Barbora Mandátová (majitelka BM agency a Sandra Friebová – majitelka Fashion Industry CZ). Autor fotografie – archiv Sandry Friebové.

V rámci módního večera prezentoval sortiment dámské módy také La Petite Boutique. Svůj kouzelnický blok si s publikem užil Michal Zapletal, který byl současně moderátorem večera. Během módní přehlídky Lucie Fashion Přerov mohly dámy obdivovat delší saka v pestrých barvách, ale i dámské oděvy s nádechem do sportovna.

Vrcholem módního večera se stala fashion show známé české návrhářky Šárky Ordošové, která ve svém prvním vstupu fashion show prezentovala business módu lichotící ženským křivkám. Ve druhém vstupu vynesly modelky její tvorbu společenských a svatebních šatů, které jsou naprosto úchvatné nejen kvalitou použitých materiálů, ale i střihů, jenž ženy milují.

Pozvánky na další události najdete v naší kategorie Módní novinky.

Více informací o BM agency naleznete ZDE.

autor úvodní fotografie: Jan Gebauer a majitelka BM agency, v roli modelky, Barbora Mandátová