Módní večer Top Styl v Mohelnici byl opět vyprodaný

Top Styl je módní večer, který pořádá známý a oblíbený český módní návrhář Luděk Hanák, se svojí maminkou Danou Hanákovou a jejich Boutique Style, v Domě Kultury v Mohelnici. Letos se uskutečnil již 52. Top Styl a to v termínu 7. října. Jako již tradičně během módního večera se prezentovali se svojí módní tvorbou také různí pozvaní hosté z řad českých módních návrhářů, tedy nejen pořadatel Luděk Hanák. Tvorba všech zúčastněných byla i letos hodna obdivu.

Kolekce společenských šatů Luďka Hanáka je velmi elegantní

Kolekce společenských šatů Luďka Hanáka je velmi elegantní

Na módním večeru Top Styl se prezentovalo 7 fashion designerů

Večer začal módní přehlídkou Sandry Švédové, pro níž je typický minimalismus a jejím modelům nikdy nechybí vzdušnost, jež podporuje jejich éterický dojem. Svoji novou oku lahodící dámskou i pánskou kolekci prezentoval Pavel Jevula. Kolekci Ivety Řádkové báječně doplnily šperky značky Intensi. V první polovině večera návštěvníci Top Stylu mohli obdivovat také rafinovou kolekci společenských šatů módního návrháře Miroslava Michaela Knota.

Na začátku druhé poloviny večera vynesly modelky outfity z tvorby Yvony Leitner sladěné do posledního detailu. Pravidelní návštěvníci Top Stylu se těšili na tradičního účastníka, a to módního návrháře Petra Kaloudu. Tento na první pohled drobný a decentní muž tvoří velmi extravagantní pánskou módu, která je promyšlená a střihově pečlivě propracovaná, stejně jako dámská móda.

Jeden z modelů společenských šatů z nové kolekce Luďka Hanáka

Jeden z modelů společenských šatů z nové kolekce Luďka Hanáka

Módní večer Top Styl završil krásnou módní přehlídkou společenských šatů od pořadatele večera Luďka Hanáka. Tato čítá 29 modelů. Designer Hanák ji zhotovil ze svých oblíbených materiálů, mezi které patří krajka, šifon, flitry a další. Kolekce je rozčleněna do 6 částí a nechybí jí barvy. Večerem provázel Jan Čenský.

Moderátor večera Top Stylu Jan Čenský (vlevo) je známý více jako herec

Moderátor večera Top Stylu Jan Čenský (vlevo) je známý více jako herec. Sympaťák vpravo je organizátor Top Stylu fashion designer Luděk Hanák.

Autor fotografií: Artur Koff

Více informací o Top Stylu naleznete zde.

O dalších fashion eventech si přečtěte zde.