Módní přehlídka v Uničově bude oslavou žen. Navštivte módní přehlídku v Uničově, která bude oslavou žen. Módní události, které pořádá Studio 365 skutečně stojí za návštěvu a víte proč? Mimo jiné se v jejich průběhu ukazuje úžasná energie pořadatelů a ta se na místě zhmotňuje v příjemný zážitek, který znásobují radostné emoce návštěvníků událostí.

Módní přehlídka Uničov - plakát

Módní přehlídka Uničov – plakát

Přijďte se bavit MÓDOU a oslavit svátek žen, užijte si báječnou módní jízdu plnou inspirace. Kreativní společnost s celorepublikovou působností nás zahrne čerstvou jarní energií a představí módní kolekci Stress jeans shop, originální autorskou tvorbu přední české módní návrhářky Helena Bedrnová i autorskou tvorbu šperků a doplňků z hedvábí Jitka Jarmarová.
Půvabnou kolekci společenských a svatebních modelů představí Svatební Salon Nevěsta – Dagmar Zmeškalová- Šumperk. Inspiraci v hand made kloboucích přiveze Marie Mazánková. Outfity doplní trendy brýlové obruby Optika Vizus Uničov. Líčení Vizážistka a kosmetická poradkyně Zuzana Kochi Hrdličková, vlasový styling Kadeřnictví Bouzov – Tereza Opluštilová.
Partneři akce: Opel Morava a Fashion Industry CZ.
Divadelní i stolové uspořádání a občerstvení v baru sálu Městského klubu zajištěno.
Je nám potěšením spolupracovat se Studio 365 :-).
Zdroj plakátu a více informací naleznete ZDE.
Tvoříte si plány, kam vyrazit? Inspirujte se v našem kalendáři událostí.