Módní přehlídka klobouků mezi veterány v kulisách zámku Slavkov

Zdůrazňujeme to často, móda je krásná nejen sama o sobě, ale i v různých kombinacích. Dalším důkazem tohoto tvrzení byla módní přehlídka klobouků brněnské firmy Klobouky Dantes na zámku Slavkov, která se tam uskutečnila v termínu konání oblíbeného srazu veteránu Veteranfest 2024.

Móda v období Protektorátu

Během módní přehlídky klobouků firmy Klobouky Dantes mohli návštěníci Veteranfestu i zámku Slavkov vidět nejen krásné klobouky z období Protektorátu, kdy velmi žádané bylo doladění klobouků k celkovému outfitu složeného z oděvů dotvářející celek trikolory – tedy naší české vlajky v barvách modrá, bílá a červená, ale také se mohli dozvědět spoustu zajímavostí.

Radka Chabičovská skvěle komentovala přehlídku svojí firmy Klobouky Dantes

Radka Chabičovská skvěle komentovala módní přehlídku svojí firmy Klobouky Dantes

Radka Chabičovská, majitelka firmy Klobouky Dantes je odbornicí na klobouky, ale má velké povědomí o historii módy a mnoha zajímavostech k ní se vážících. Radka Chabičovská módní přehlídku své firmy skvěle komentovala a zmínila také, jak si ženy ke kráse pomáhaly v dobách nedostatku silonek například…dělaly si linku tužkou na obočí na svoji nohu…jak vidno, dámy si za každé situace umí poradit a najít cestu k cíli, když jen trochu chtějí, bez ohledu na období věků.

Módní přehlídka firmy Klobouky Dantes v rámci Veteranfestu

Módní přehlídka firmy Klobouky Dantes v rámci Veteranfestu

Jsme jako web Fashion Industry CZ nadšení, že jsme opět mohli být partnerem Veteranfestu, kde se letos prezentovalo 1 224 registrovaných strojů, jež si přišlo prohlédnout 10 000 návštěvníků. Jeho patronkou byla opět úchvatná elegantní dáma, známá česká herečka, Alena Antalová, která byla velmi vstřícná ke všem návštěvnicím a návštěvníkům během události a s radostí se s nimi vyfotila.

Uprostřed Alena Antalová, vlevo Sandra Friebová - majitelka webu Fashion Industry CZ a vpravo Radka Chabičovská, majitelka firmy Klobouky Dantes

Uprostřed herečka a patronka Veteranfestu Alena Antalová, vlevo Sandra Friebová – majitelka webu Fashion Industry CZ a vpravo Radka Chabičovská – majitelka firmy Klobouky Dantes

Už nyní se začínáme těšit na další edici, která se uskuteční 28. 6. 2025 opět v nádherných prostorách zámeckého parku zámku Slavkov u Brna a nebudou tradičně chybět dobově oblečené dámy i pánové, tedy nejen vlastníci historických vozidel. S nadšením lze konstatovat, že každý rok přibývá počet osob, které se na návštěvu Veteranfestu elegantně oblékají.

Sandra Friebová v klobouku, který ji vybrala Radka Chabičovská

Sandra Friebová v klobouku, který jí vybrala Radka Chabičovská

Úplně na závěr tohoto článku máme jednu skvělou zprávu, Radka Chabičovská se rozhodla svoji firmu Klobouky Dantes prezentovat na našem webu a tak jsme se rozhodli prozradit, že se můžete již brzy těšit na její prezentaci zde, a také na pozvání na její stánek na odborném B2B veletrhu Styl a Kabo, jehož jsme mediálním partnerem, protože Radka Chabičovská provozuje nejen maloobchod, ale i velkoobchod a můžete ji potkat na různých událostech pro koncové uživatele.

Radka Chabičovská s naší paní majitelkou Sandrou Friebovou na Veteranfestu 2024 ve Slavkově

Radka Chabičovská s naší paní majitelkou Sandrou Friebovou na Veteranfestu 2024 ve Slavkově

Více informací o Veteranfestu najdete ZDE.

Pokračujte ve čtení o děním v módním průmyslu ZDE.

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové