Letošní ročník Local Eventu byl již šestý. Local Event je velmi příjemný společenský event, který se koná v Olomouci. Tento rok si za místo pro jeho uskutečnění pořadatelky Petra Neoralová a Zuzana Sedláčková vybraly venkovní historické prostory Long Story Short, které nachází v blízkosti centra města a jsou ideální pro pořádání venkovních party, v areálu se nachází nejen vnitřní restaurace, ale také hostel a konferenční prostory.

Na Local Eventu se představily nejrůznější firmy, některé z nich tam měly i svůj stánek jako například šperkařka Leona Korhoňová, Optika Rozehnalová aj. s nimiž mohli návštěvníci akce prohodit pár slov, jejich sortiment si i zakoupit. Účastníci akce se tak dozvěděli novinky ze světa krásy, módy, módních doplňků, ale i gastronomie.

V průběhu večera se uskutečnily 4 módní přehlídky, a to obchodu s dámskou módou, ideální na hory, Skimax, značky Milly se svěží městskou módou, jejíž majitelka Zuzana Sedláčková je jednou z pořadatelek Local Eventu, obchodu s dámskou luxusní společenskou módou Topdress a tvorby módní návrhářky Sandy Švédové. Módní přehlídka Sandry Švédové byla hřebem večera.

Sandra nezklamala a představila modely jimž, jak je u ní zvykem, mimo jiné z hedvábí, jimž nechybí vzdušnost, lehkost, evokují pohodlí, ale přesto nevtíravě podtrhují ženskost. Designérka Švédová překvapila hudebním doprovodem své kolekce, vybrala si totiž cimbálovou muziku, což se ukázalo jako skvělá volba.

Podrobnosti k módní přehlídce

Během přehlídky obchodu Skimax byla k vidění na modelech červená barva, zvířecí motivy i v kombinaci s různými barvami, delší prošívané vesty, šedostříbrná obuv, růžový outfit aj.

Značka Milly prezentovala modely v tlumenných barvách jako šedá a hnědá, které jsou přesto svěží, evokují pohodlí a jsou vhodné nejen do ruchu měst.

Obchod s dámskou luxusní společenskou módou Topdress na přehlídce ukázal svůj výrazný sortiment společenských šatů, na nichž nechybí ornamenty a nejrůznější aplikace a další jsou vytvořeny z elegantně lesklých materiálů.

Velkým plusem večera bylo počasí, které akci přálo. Výbornou až přátelskou atmosféru podtrhla moderátorka Natálie Tichánková, která energicky celý večer moderovala, hudba byla také velmi příjemná, stejně tak jídlo. Na hostech Local Eventu byla vidět radost z možnosti užívat si naplno momentální chvíli v krásných prostorách s fajn lidmi okolo sebe.

Zdroj fotografie: archiv Petry Neoralové

Informace k fotografii: zleva Ing. Petra Neoralová (Neo Beauty Clinic), uprostřed Bc. Sandra Friebová (Fashion Industry CZ), zprava Zuzana Sedláčková (Milly)