Finále soutěže Miss Tourism World Czech Republic 2024 se uskutečnilo v restauraci Střelecký ostrov

Nejkrásnější ženy Česka, Slovenska, Maďarska a Polska se utkaly, na konci června 2024, na události Business&Missology Fashion Event, v rámci které se uskutečnilo finále prestižní soutěže Miss Tourism World Czech Republic 2024 v exkluzivních prostorách restaurantu Střelecký ostrov v Praze. Tento večer byl také skvělou networkingovou událostí, kterou si nenechali ujít podnikatelé i celebrity a další veřejně známé osobnosti.

Miss Tourism World Czech Republic 2024 se stala Eliška Blokešová

Soutěž vyhrála Eliška Blokešová, která ohromila porotu svojí krásou a charismatem. Druhé místo získala Karolina Budka, jež si porotu i přítomné publikum podmanila svým vynikajícím výkonem v případě pohotovosti při odpovědích v závěrečné části soutěže a další plusové body jí zajistila její přirozená elegance vystupování. Druhou vicemiss se stala Kateřina Ružičková, které si oblíbilo publikum pro její neodolatelný šarm a přirozené vystupování.

Nejen módní přehlídka oděvů přítomné hosty uchvátila

Přítomní hosté tohoto večera si užili bohatý kulturní program, v rámci kterého vystoupila zpěvačka Lýdia Jurková, dále zpěvačka Klára Berishe. Svým hudebním vystoupením okouzlil přítomné hosty a doslova si je podmanil známý houslista Michael Hejč, jenž nádherně podtrhl kouzlo přítomného okamžiku při prezentaci výrobků různých firem během módní přehlídky, mezi nimiž byly i extravagantní dámské lodičky z tvorby vyhlášeného brněnského obuvníka Michaela Horkého prezentované nevšedním způsobem, kdy modelky tyto skvosty neměly nazuté na nohou, ale nesly je na skleněných tácech.

Modní přehlídka Horký Boty

Modní přehlídka Horký boty

Módní přehlídka večera představila nejnovější kolekce předních evropských návrhářů, kteří svými originálními a inovativními modely potěšily publikum. Na mole jsme mohli vidět nádherné kreace, které kombinovaly eleganci a moderní trendy s prvky extravagance. Každý z návrhářů prezentoval přítomnému publiku svoji vlastní osobitou vizi módy pro nadcházející sezonu.

Módní přehlídka Laverro Prague

Módní přehlídka Laverro Prague

Skvostná byla přehlídka kolekce spodního prádla Provoque, která sklízela ovace za své minimalistické, ale přesto sofistikované modely. Velký rozruch způsobila prezentace netradičních modelů Craft Expolosion od návrhářky Marie Ilinčevy, jejíž modely přináší nový rozměr a osvěžující závan do světa módy.

Módní přehlídka Provoque

Módní přehlídka Provoque

Modelky vynesly také modely designérky Veroniky Robotkové – Laverro Prague, plavky od návrhářky Báry Hoškové a večerní šaty od návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

Módní přehlídka Bara Hošková Fashion

Módní přehlídka Báry Hoškové

O úpravu vlasů modelek a podtržení jejich krásy pomocí make-upu se postaral beauty salon Colorbookin a tým Hany Hradecké. Nevšední nádherné kytice vítězkám soutěže darovala firma Miri Flowers Art.

Módní přehlídka Craft Explosion

Módní přehlídka Craft Explosion

Večer měl i charitativní podtext

V rámci slavnostního večera finále soutěže Miss Tourism World Czech Republic 2024 se uskutečnila také charitativní dražba výtvarnice Veroniky Manukjan. Výtěžek poputuje díky Jardovi Kozárovi, majiteli restaurace Střelecký ostrov, do nadace Srdce na dlani, která pomáhá dětem z dětských domů najít si snadněji své místo ve společnosti.

Tato akce byla nejen oslavou módy a krásy, ale také významným příspěvkem k rozvoji mezinárodní spolupráce a kulturní výměny. Pořadatelka Kateřina Fícelová zdůraznila důležitost udržitelného turismu a jeho pozitivní dopad na komunity a životní prostředí.

Závěrečná after party se nesla v duchu radosti a oslav, na níž si hosté mohli vychutnat gurmánské speciality z oblasti slaných i sladkých dobrot, živou hudbu výše zmíněných umělců a samozřejmě se věnovat networkingu, pro který zde bylo dokonalé klima.

Večer si velmi užili hosté, modelky, partneři události i tým organizátorky, stejně jako celebrity, mezi nimiž byl Jack Hamid, Anife Vyskočilová, Felix Slováček a další.

Finálový večer soutěže Miss Tourism World Czech Republic 2024 podpořila řada partnerů, za což jim patří obrovský dík. Hlavním partnerem byla společnost Development Minářová. Mezi dalšími partnery byli hotel Ambassador Zlatá Husa, Víno Cibulka, firma BLAKAR trading s.r.o. (darovala do tomboly hodnotný dar v podobě poukazu na velký parní napařovač SteamOne pro snadnou úpravu oblečení), značka Čokoládovna Janek, značka ovocných kytic Frutiko a další.

Tento nezapomenutelný večer znovu dokázal, že skutečná krása spočívá nejen ve vzhledu, ale také v ochotě a schopnosti pomáhat druhým a že spolupráce je ideální cesta pro budoucnost.

Pokud máte v úmyslu uspořádat nějakou módní či kulturní událost v historickém centru Prahy s romantickými výhledy na řeku Vltavu, restaurace Střelecký ostrov je zajímavou volbou.

Zdroj fotografií: archiv agentury Black&White Productions

Pokračujte ve čtení dalších článků o dění v módním průmyslu ZDE.