Exkluzivní fashion show na galavečeru pro vystavovatele veletrhů Styl a Kabo

Odborný veletrh Styl a Kabo, který se konal ve dnech 20. až 22. srpna 2022 v areálu brněnského výstaviště byl přehlídkou novinek v oblasti oděvů, obuvi i módních doplňků jako jsou pokrývky hlavy, ale i bižuterie. A to nejen na mole, kde bylo možné užít si pohled na fashion show a vychutnat si jejich atmosféru, ale i stáncích vystavovatelů. Samozřejmě nechyběl bohatý doprovodný program.

Exkluzivní fashion show veletrhu Styl a Kabo moderovala Eva Decastelo

Exkluzivní fashion show veletrhu Styl a Kabo moderovala Eva Decastelo

Exkluzivní fashion show vystavovatele zaujala

Po konci prvního veletržního dne si pořadatelé odborných veletrhů Styl a Kabo připravili pro vystavovatele krásný večer, jehož součástí se staly fashion show předních českých módních návrhářů a návrhářek, ale i chutný raut doplněný nealkoholickými i alkoholickými nápoji.

Jednou z fashion show byla ta české návrhářky Heleny Bedrnové, dále značky Axel. Za dechberoucí lze označit fashion show známého fashion designera Miroslava Michaela Knota, na jehož večerní modely je obrovská radost pohledět. Tento se nebojí barev, extravagance a díky tomu mají jeho modely silně kladnou energii.

Exkluzivní fashion show na galavečeru pro vystavovatele veletrhů Styl a Kabo

Všichni přítomní se těšili na módní přehlídku fashion designerky Ivety Řádkové, která je stálicí české módní scény. Ivetiny modely obvykle hyří barvami a jsou vkusně pojaté, tentokrát se její kolekce nesla v duchu černo-bílé s názvem Emoce a byla opět nádherná. Hudba báječně doplnila celou fashion show a podtrhla její energii kladnou emocí.

I nová kolekce návrhářky Ivety Řádkové je velmi kvalitně propracovaná, jak je pro tuto návrhářku typické

I nová kolekce s názvem Emoce návrhářky Ivety Řádkové je velmi kvalitně propracovaná, což je pro tuto návrhářku typické

Po exkluzivní fashion show se publikum přesunulo k rautu, kde byly slané i sladké dobroty jako například cibulový quiche, panna cotta apod.. Pro pohodlí hostů byly připraveny stoly a židle, které tito rádi využili a výborně se bavili a utužovali své obchodní vztahy i letitá přátelství, což bylo patrné ze spojování stolů a výborné a veselé atmosféry.

Panna cotta na rautu po exkluzivní fashion show veletrhu Styl a Kabo byla vynikající

Panna cotta na rautu po exkluzivní fashion show veletrhu Styl a Kabo byla vynikající

Další edice veletrhů Styl a Kabo již v únoru 2023

Doufejme, že se v příštím roce opět budou moci uskutečnit další edice veletrhů Styl a Kabo v únoru a srpnu, jak je pro ně léta obvyklé a budeme si tak jako odborníci moci užít úžasnou a oblíbenou fashin událost a vychutnat si na maximum po všech směrech.

Nové kolekci Emoce návrhářky Ivety Řádkové nechybí i decentní hravost

Nové kolekci Emoce návrhářky Ivety Řádkové nechybí i decentní hravost

O veletrzích Styl a Kabo si můžete přečíst v naší kategorii B2B novinky a kategorii Módní události.

Navštivte web veletrhů Styl a Kabo ZDE.

Zdroj všech fotografií: archiv veletrhu Styl a Kabo