Czech Fashion Night 2021 se uskutečnil v Olomouci a online. Večer plný úžasných módních show se tentokrát konal v designových prostorách Cafe New One, v historickém centru Olomouce. Během večera byly k vidění působivé kolekce předních módních návrhářů a mladých talentů ze Střední školy designu a módy v Prostějově. Projekt Czech Fashion Night 2021 proběhl za podpory Olomouckého kraje a ve spolupráci s nadací Fondazione Stradivari.

Celým večerem diváky provázela moderátorská dvojice složená z Nely Slovákové a okouzlujícího Miroslava Šimůnka. Tajemnou a elegantní atmosféru příjemně navodilo baletní vystoupení, na které následně navázala série inspirativních módních přehlídek.

Módní scénu během eventu CZECH FASHION NIGHT 2021 prezentovali Luděk Hanák, Olga Rusakova, Sandra Švédová, Petr Kalouda, Klára Kornfeld a Ateliér Klér, brand Laracaille módního návrháře Tomáše Machálka, značka Neonky by Nela Slováková, Hexis Milano s pánskou módou a spodní prádlo Paul Brun. Svoji tvorbu zde představili i studenti Střední školy designu a módy v Prostějově, pod vedením návrhářky Yvony Leitner.

Kolekce Luďka Hanáka byla úžasnou podívanou na společenskou módu, návrhář Petr Kalouda prezentoval svoji velmi proparacovanou tvorbu, v černé a šedé barvě, pro níž je typické, mimo jiné, využití kombinace různých struktur materiálů v rámci modelu, asymetrických střihů. Úžasné byly i modely Olgy Rusakove, velmi svěží spodní prádlo nabízí Paul Brun. Kolekce všech značek a návrhářů jsou velmi povedené a byla radost na ně pohledět.

Czech Fashion Night 2021 - v Olomouci a online

Je báječné, že se organizátoři rozhodli uspořádat CZECH FASHION NIGHT i v této složité době. Akci, i když jen online, lze považovat za pohlazení na duši pro všechny milovnice a milovníky módy. O zvěčnění okamžiku se postaral tým fotografů v čele se světoznámým Arthurem Koffem, který je oficiálním fotogafem fashion weeků v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži.

Czech Fashion Night 2021  shrnul ředitel této události, Ing. Martin Špaček takto: „Letošní ročník Czech Fashion Night v Olomouci probíhal bohužel bez diváků, a to kvůli současným protipandemickýcm opatřením. Výhodou je, že celý večer mohli diváci sledovat ONLINE a následně kdykoliv na YOUTUBE. Věřím, že další ročníky již proběhnou s nenahraditelným publikem.“ 

Už nyní se těšíme na další ročník CZECH FASHION NIGHT a lokalitu, v níž se uskuteční.

Odkazy vztahující se k CZECH FASHION NIGNT 2021:

záznam online akce: www.youtube.com/watch?v=oV7H3WyCAMU

instagram.com/czech_fashion_night

facebook.com/CzechFashionNight

www.czechfashionnight.cz

Autor všech fotografií: Arthur Koff