Zlínský Barcamp 2023 UTB

Získejte přehled o novinkách v podnikání na konferenci Barcamp 2023 ve Zlíně

Získejte přehled o novinkách v podnikání na konferenci Barcamp 2023 ve Zlíně

Po úspěšném loňském navázání na tradici zlínských otevřených konferencí, tedy Barcampů, se i letos mohou zájemci o svět byznysu a podnikání těšit na další ročník této akce. Zlínský Barcamp 2023 se odehraje již 22. dubna na Fakultě managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a opět do Zlína přinese celou řadu inspirativních osobností.

 

Letošní ročník konference nese podtitul „Podnikání není věda“ a i tentokrát bude program celé akce především inspirovat pro podnikání, přinášet informace, nové podněty, motivace a přibližovat příběhy úspěšných podnikatelů, investorů i kreativců z různých odvětví byznysu. Hlavním nosným tématem však jsou především moderní trendy v podnikání a nové příležitosti, které se na nás valí v souvislosti s turbulentními změnami ve světe a podnikatelském prostředí v uplynulých 2 letech.

 

Zlínský Barcamp 2023 konference o podnikání

 

Nadšenci do podnikání z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně spolu s Technologickým Inovačním Centrem Zlín se od loňského roku znovu pustili do pořádání otevřené akce o podnikání – Barcamp. Ta je již od roku 2010 spjata se Zlínem, ve kterém tradice těchto konferencí odstartovala. Dnes jsou již tyto akce konány pravidelně napříč celým Českem.

 

Registrujte se a buďte součástí Zlínského Barcampu 2023! Přihlaste se na www.zlinsky-barcamp.cz a sledujte informace také na sociálních sítích.

 

Zdroj grafiky a fotografie: archiv Zlínského Barcampu

Reklama

Translate »