Veletrhy Styl a Kabo - únor 2021 - zrušeno

Veletrhy Styl a Kabo – únor 2021 – zrušeno

Veletrhy Styl a Kabo jsou veletrhy pro odbornou veřejnost, které se dvakrát ročně konají v Brně již od roku 1993.

Obchodní dny módy STYL jsou obchodním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993.

Vystavovatelé z více než 15 zemí světa zde nabízejí a předvádějí obchodníkům a nákupčím nové kolekce na příští sezony v jednotlivých branžích (klasická móda, volnočasová móda, dětská a těhotenská móda, spodní prádlo/plavky).

Pravidelně jsou zde zastoupeny i formou profesionálních módních přehlídek kolekce českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů. V rámci bohatého doprovodného programu, mohou obchodníci shlédnout nabízené kolekce 4x denně i na velkém přehlídkovém mole. Součástí obchodních dnů módy STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků.

Obchodní dny obuvi a koženého zboží KABO jsou nejprestižnější odbornou přehlídkou produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se zde nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina „světových značek“ prostřednictvím tuzemských distributorů.

Veletrh Styl a Kabo je zrušen. Další edice se uskuteční v 21. – 23. srpna 2021.

Více informací naleznete na https://www.bvv.cz/styl-kabo/

Reklama

Reklama

Translate »