Veletrh Euro Shoes Premiere Collection a CPM ve stejný termín na stejném místě

Veletrh Euro Shoes Premiere Collection a CPM ve stejný termín na stejném místě

Veletrh Euro Shoes Premiere Collection a veletrh CPM ve stejný termín a na stejném místě. Ano, tyto dva veletrhy se uskuteční v Moskvě v Expocentru a jeho hlavních pavilonech v termínu od 21. do 24. února 2022.

Organizátoři dvou největších mezinárodních profesionálních obchodních platforem v Rusku, východní Evropě a střední Asii – premiérová kolekce EURO SHOES, velkoobchodní výstava obuvi, tašek a doplňků a výstava módního oblečení a doplňků CPM – Collection Première Moskva dohoda o pořádání akcí v roce 2022 ve stejných termínech a na jednom místě. Podle dohod se nadcházející ročník Euro Shoes bude konat v rámci globální výstavní platformy CPM.

Po čtyři dny budou mít kupující a majitelé obuvnických a oděvních podniků z Ruska, Běloruska, Kazachstánu a dalších zemí jedinečnou příležitost seznámit se s kolekcemi ruského a evropského oblečení, obuvi a doplňků sezóny AW 2022/23 a na zároveň uzavírat výhodné smlouvy a zadávat objednávky od výrobních společností a jejich oficiálních distributorů. Největší objednávky ruského a evropského oblečení a obuvi jsou uskutečňovány na Euro Shoes Premiere Collection a CPM.

Více informací: https://euroshoes.moscow/

Zdroj informací a úvodní fotografie: Euro Shoes Premiere Collection

Reklama

Reklama

Translate »