reklama
Veletrh - THE EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS HOME EDITION

Veletrh – THE EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS HOME EDITION

Oblíbený veletrh se tentokrát koná v digitální podobě.

Významný mezinárodní veletrh objemové obuvi a showroom doplňků, který jej doprovází, zahájí nový rok sadou Home Edition, která v mimořádné dimenzi překročí všechna očekávání. Podmanivý způsob, jak se připravit na rok výzev, nezapomínat na význam komunity, která, zejména v tak obtížných dobách, jako je tato, musí být opečovávaná.

Z tohoto důvodu připravovaná edice veletrhu v oblasti centra obuvi a doplňků obuvi a doplňků Riva del Garda integrovala svou tradiční nabídku s řadou exkluzivních digitálních nástrojů určených pro vytváření sítí, podnikání a zábavní průmysl, aby společnostem a pracovníkům v těchto odvětvích s nabídkou, která je daleko od standardních konceptů fyzických nebo virtuálních výstav nebo platforem elektronického obchodování a je zde k objevení, pomohla.

Jádrem této bezprecedentní edice je Expo Riva Show – Spojení obuvi, sbírka rozhovorů, diskusí u kulatého stolu, prezentací a přednášek, které vrhnou pozornost na protagonisty trhu s obuví, koženým zbožím a doplňky, včetně vůdčích osobností, národní a mezinárodní společnosti.

Kupující a vystavovatelé se také budou snažit objevovat nové, úspěšné obchodní modely a zároveň budou moci prozkoumat aktuální záležitosti, jako je role B2B akcí v post-Covid dodavatelském řetězci, udržitelnost , maloobchod a nové nákupní procesy.

Veletrh - THE EXPO RIVA SCHUH & GARDABAGS HOME EDITION

Jak se tedy můžete zúčastnit?

Jako vždy je účast pouze pro obchod, a to prostřednictvím žádosti o přístup na platformu Swapcard, kde se toto vydání Home uskuteční, aby se zúčastnilo programu akcí Expo Riva Show, jednoduše podle pokynů v části „Jak se zúčastnit – kupující“ na webu akce (https://exporivaschuh.it/it/come-partecipare-buyer).

Digitální povaha aktuální edice Expo Riva Schuh & Gardabags také umožní společnostem v tomto sektoru získat vstup na akci na poslední chvíli. Pokyny pro registraci jsou pro ně k dispozici v části „Jak se zúčastnit – vystavující společnosti“ na webu webové stránky (https://exporivaschuh.it/it/come-partecipare-espositori).

Více informací o veletrhu a novinky z něj naleznete také na našem webu v kategorii B2B novinky.

Zdroj informací: Expo Riva Schuh & Gardabags Press Office

Zdroj úvodní fotografie (banneru): https://exporivaschuh.it/en/download-banners

Autor fotografie: Jacopo Salvi

 

Reklama

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »