Svatební veletrh Pardubice

Svatební veletrh Pardubice

Svatební veletrh Pardubice

Připravujete svatbu či o ní zatím jen uvažujete? Přijďte si užít Svatební veletrh Pardubice a načerpat spoustu svatební inspirace. Můžete se těšit na již 19. ročník Svatebního veletrhu Pardubice, který se uskuteční v sobotu a neděli 28. – 29. ledna 2023 v budově ČSOB Pojišťovny.

Součástí Svatebního veletrhu Pardubice bude opět bohatý doprovodný program plný módních přehlídek svatebních a společenských šatů, ukázek svatební hudby a mnoho zajímavého povídání o nadcházejících svatebních trendech. Na veletrhu nejen uvidíte​​​​, ale i ochutnáte svatební dorty a cukroví, slaný catering, kávu, nealko nápoje či vína, zkrátka moderní gastronomii.

Svatební veletrh Pardubice

Svatební veletrh Pardubice

Mezi vystavovateli najdete nejrůznější svatební dodavatele a jako snoubenci si zařídíte svoji vysněnou svatbu od A do Z. Můžete si vybrat si svatební šaty, snubní prstýnky, pánský oblek, najdete zde také fotografa či fotografku, floristku, kameramana, prostory pro Váš svatební obřad i pro hostinu, svatební obuv nejen pro nevěstu, ale i ženicha. Zajistíte si svatební dekorace, odvoz limuzínou, hlídání dětí na svatbě nebo dokonce zábavu ať v podobě nafukovací hospody, nebo jako ohňové show.

To vše na Svatebním veletrhu Pardubice bude k osobnímu vidění pro Váš velký den D.  Přijďte na Svatební veletrh do Pardubic, aby vaše přípravy byly poklidné a přinesly vám hlavně krásné prožití tohoto jedinečného dne, dne Vaší svatby.

Zdroj informací a úvodní fotografie, jakož i další podrobnosti naleznete ZDE.

Informace o dalším módním dění naleznete ZDE.

Reklama

Reklama

Translate »