Slavnostní otevření kamenné prodejny se spodním prádlem v Brně SiluetSi

Slavnostní otevření kamenné prodejny se spodním prádlem SiluetSi v Brně

Slavnostní otevření kamenné prodejny se spodním prádlem SiluetSi v Brně

Dámy, přijměte naše pozvání na slavnostní otevření kamenné prodejny s nabídkou dámského spodního prádla SiluetSi v Brně, které se uskuteční 14. září 2022 v prostorách prodejny na adrese Štefánikova 14 od 10:00 hodin.

Sdílená radost z otevření SiluetSi bude větší

Přijďte a vezměte s sebou své příbuzné ženy a kamarádky, protože sdílená radost z otevření nového obchodu a jeho pestré nabídky sortimentu spodního prádla, které průběžně bude ještě doplňováno, je větší. A nejen v této divné době dobrých zpráv a radosti není nikdy dostatek, souhlasíte?

Část sortimentu dámského spodního prádla v kamenné prodejně SiluetSi v Brně

Část sortimentu dámského spodního prádla v kamenné prodejně SiluetSi v Brně

Slavnostní otevření kamenné prodejny SiluetSi se ponese ve slavnostním duchu

Těšit se můžete na nabídku kvalitního spodního prádla mnoha různých značek, které vám velmi ochotná paní majitelka pomůže vybrat s pomocí svých zkušeností, odborné zdatnosti a hlavně lidského přístupu, který ženy zvláště při výběru spodního prádla vždy ocení, protože se pro mnohé z nich jedná o intimní záležitost.

Co vás ještě čeká? Vynikající občerstvení, drobný dáreček, sleva 10 procent na váš první nákup a další.

Skvělou zprávou je, že paní majitelka SiluetSi se nebojí barev a má v úmyslu nabízet malé velikosti spodního prádla, tak velké, zvláště pak v oblasti podprsenek, protože si uvědomuje rozdílnost potřeb a kontrukce stavby těla ženy.

Na našem informačním webu o módě Fashion Industry CZ se můžete v dalších dnech těšit na reportáž z otevření kamenné prodejny se spodním prádlem SiluetSi v Brně a v budoucnu také na podrobnější informace o nabídce sortimentu, který nabízí.

Zdroj fotografií: archiv SiluetSi

Více informací o SiluetSi naleznete ZDE.

Pozvánky na další události, jakož i informace o aktuálním dění v módním průmyslu naleznete ZDE.

Reklama

Translate »