reklama
Módní přehlídka Alice Kurkové pro dobrou věc v Opavě

Módní přehlídka Alice Kurkové pro dobrou věc v Opavě

Módní přehlídka Alice Kurkové pro dobrou věc v Opavě. Přijměte pozvání na charitativní módní přehlídku, která se koná dne 14.1.2022 v Kostele Sv. Václava v Opavě.

Tuto přehlídku pořádá módní návrhářka Alice Kurková se svým týmem pro jednu skvělou holčičku, která to bohužel v životě nemá zrovna jednoduché. Je obklopena láskou své rodiny, ale to, bohužel, nestačí. Snahou je jí pomoci, a proto se uskuteční zmíněná módní přehlídka, na níž se podílí velké množství nezištných lidí, kteří mají společný cíl a to pomoci.

Módní přehlídka Alice Kurkové pro dobrou věc v Opavě

Módní přehlídka pro dobrou věc bude ukázkou večerních, společenských a svatebních šatů, moderovat ji budou herci opavského divadla Kamila Srubková a Daniel Volný. Všechny šaty z ateliéru Alice Kurkové jsou originály vyrobené přímo v tomto ateliéru. Tanečnice opavského baletu předvedou vystoupení v našich tanečních šatech. Na akci bude zpívat rovněž muzikálová zpěvačka a herečka Genny Ciatti.

Budeme velice rádi, pokud vás tato akce zaujala, když se příjdete podívat, nebo přispějete jakýmkoli darem. Celý výtěžek bude věnován Sárince a její rodině. Vzhledem k tomu, že celá událost bude natáčená a vysílaná živě, Vaše firmu by mohla být zveřejněná jako sponzorská.

Představení Sárinky:

Sárinka je jedno z předčasně narozených dvojčátek, kterému se už v prvních dnech života výrazně zhoršil zdravotní stav. Praskla ji plíce, po týdnu vše vypadalo dobře, ale desátý den po narození se projevily neurologické příznaky poškození mozku, které se následně potvrdily.

Lékaři stanovili diagnózu DMO, psychomotorické postižení a po nějaké době i spastickou kvadruparézu. Sárinka nepřetočí se, nesedne.

Módní přehlídka Alice Kurkové pro dobrou věc v Opavě

Sárinka má dva sourozence a péče o ni je velmi náročná, potřebovala by rehabilitaci ve specializovaném pracovišti Arkáda, kterou bohužel pojišťovna nehradí a ani na ni nepřispívá. Takže rodina ji musí hradit sama. Také by se jim hodil univerzální vozík (za kolo, na lyže atd.) ať může celá rodina společně vyrazit do přírody, sportovat.. ať nejsou její dva sourozenci omezováni a uvázáni doma, protože Sárinka vyžaduje 24hodinovou péči rodičů.

Zdroj plakátu, fotografie a informací: tým Alice Kurkové

Reklama

Translate »