reklama
Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2023 ss24

Mercedes Benz Prague Fashion Week tentokrát v Holešovické elektrárně (historické budově)

Mercedes – Benz Prague Fashion Week se tentokrát uskuteční v Holešovické elektrárně (historické budově)

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku SS24 se bude konat od 1. do 7. září 2023 v prostorách historické Holešovické elektrárny na adrese Partyzánská 1/7, Praha 7 a na dalších lokacích v Praze. Vstupenky jsou v prodeji na serveru GoOut.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week představí kolekce návrhářů na sezónu jaro/léto 2024. Informace o přehlídkách a akcích jsou aktuálně k dispozici na webových stránkách akce a dnešním dnem byl rovněž zahájen i prodej vstupenek na www.goout.net.

Program podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zahájí módní přehlídka Jakuba Polanky

„Podzimní edici zahájí v pátek 1. září přehlídka návrháře Jakuba Polanky. V rámci dalších přehlídkových dní na hlavní lokaci se vedle samostatných autorských přehlídek návrhářů Tobiase Schuberta, Vandy Jandy a Tomáše Němce mohou návštěvníci těšit také na společný blok přehlídek návrhářek Denisy Dovaly a Lucie Kürthi, která se MBPFW účastní poprvé. Na prezentaci nové kolekce návrháře Michaela Kováčika se mohou návštěvníci těšit v neděli 3. září od 21:00 v hotelu Andaz Prague s následující afterparty.

Další informace o této události naleznete v naší kategorii Módní události.

Více informací o vstupenkách, jednotlivých přehlídkách a akcích MBPFW SS24 je nyní k dispozici na www.mbpfw.com a na sociálních sítích akce.

Zdroj úvodní fotografie naleznete ZDE.

Reklama

Translate »