reklama
veletrh 4Men Expo banner 250 x 250

Jediný veletrh v Česku zaměřený na muže – 4Men Expo

Jediný veletrh v Česku zaměřený na muže – 4Men Expo

3 veletrhy na jednom místě a ve stejném termínu

 

Ještě před koncem dubna letošního roku, ve dnech 22. a 23. dubna 2022, se uskuteční na jednom místě, a to v Praze na výstavišti PVA Expo Praha Letňany, 3 veletrhy. Jsou to veletrhy 4Men Expo, Erotický veletrh a Fitness Expo.

 

Praha Czech Event Group pořádá veletrhy 4Men Expo, Erotický veletrh a Fitness Expo 2022, které svým rozsahem prezentovaného sortimentu potěší nejen muže, ale i ženy.

 

Veletrh 4Men Expo, Erotický veletrh a Fitness Expo

 

Veletrhy 4Men Expo, Erotický veletrh a Fitness Expo můžete navštívit v pátek 22. dubna 2022 a v sobotu 23. dubna 2022 od 11:00 hodin do 22:00 hodin.

Vstupenky na výše zmíněné veletrhy lze zakoupit pouze v předprodeji online a ve dnech konání veletrhů na místě konání. Jedna vstupenka je vstupenkou i na další veletrhy.

 

Odkaz na online předprodej vstupenek: https://www.ticketstream.cz/akce/4men-expo-veletrh-pro-opravdove-muze-147144

 

Tyto interaktivní události přináší nabídku všeho, co se mužských potřeb a přání týká – edukace a prevence, workshopy, sportovní aktivity jako například fitness, vhodná výživa pro sportovce, dále automobily, motorky, módní trendy v oblékání, módních doplňcích, ale i informace o způsobech péče o tělo a jeho úpravě jako například barbershopy, tetovací salóny, aj., ale jsou zde vítány i ženy.

Chybět nebudou novinky ze světa elektroniky, velký prostor bude věnován také tabákovým výrobkům, vodním dýmkám apod., dále pak kvalitním alkoholovým specialitám a mnohým dalším zálibám typickým a oblíbeným převážně mezi muži.

 

Na veletrhu 4Men Expo, Erotickém veletrhu a Fitness Expo nakoupíte také dárky k 1. máji, narozeninám či jen tak pro radost

 

Vzhledem k termínu konání veletrhů, jsou tyto eventy skvělou příležitostí k nákupu dárků na oslavu lásky, tedy 1. květnu. Jak známo, 1. květen je 1. máj, lásky čas!

 

Dámy, nevíte si také rady s dárkem k narozeninám pro svého partnera, příbuzného či kamaráda nebo kolegu, které se nezadržitelně blíží? Přijďte se inspirovat trendy na veletrh  4Men Expo, Erotický veletrh i Fitness Expo a vybrat ideální dárek, který obdarovaného potěší.

 

Pánové, navštivte veletrh 4Men Expo a užijte si čas na akci, které se koná jako jediná zaměřená na vás, muže. Vyrazte s přáteli či se svojí partnerkou nebo partnerem. Chcete na 1. května potěšit svoji partnerku i něčím jiným než jen tradičním polibkem pod třešní? Vyberte si dárek pro společné chvíle například z prezentovaného sortimentu na Erotickém veletrhu.

 

Bez ohledu na vaše pohlaví, přijďte objevit novinky ze světa mužů, rozšířit si povědomí o aktuálních trendech a udělat sobě či svým blízkým radost. I muži mnohdy neví, co svým příbuzným koupit. Trn z paty, jak se říká, všem nakupujícím vytáhne možnost koupit i dárkové poukazy, které jsou skvělým dárkem.

Je člověk, kterého chcete obdarovat tvorem, který rád poznává nové věci či miluje nějaký konkrétní produkt? Díky dárkovým poukazům obdarovaný zažije radost a případně i objevení dosud nepoznaného.

 

Organizátoři veletrhů 4Men Expo, Erotického veletrhu a Fitness Expo myslí i na prevenci mužských nemocí

 

O mužských nemocech se stále bohužel málo mluví. Organizátoři veletrhů 4Men Expo, Erotického veletrhu i Fitness Expo chtějí, aby se to změnilo, a proto jsou potěšení ze spolupráce s organizací Loono. Tato bude mít v termínu konání veletrhů tedy 22. a 23. dubna 2022 prostor informovat o prevenci nejen mužských nemocí.

 

O Loono

Loono je tým mladých lékařů, studentů medicíny a dalších profesionálů. Společně učí veřejnost o prevenci.

Pořádají workshopy a webináře ve školách, firmách i na festivalech a dalších akcích. Vzdělávají veřejnost v oblasti reprodukčního (#doledobry) a duševního zdraví (#dobrenitro), prevenci onkologických (#prsakoule, #verimvprevenci) a kardiovaskulárních onemocněních (#zijessrdcem).

O zdraví a těle mluví srozumitelně, nestraší děsivými statistikami a inspirují ostatní, aby se o sebe starali rádi a zavčas. Záštitu nad nimi převzala 1. lékařská fakulta UK. Jejich odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie, dermatovenerologie, praktického lékařství, výživy, psychiatrie i psychologie.

 

veletrh 4Men Expo banner 250 x 250

veletrh 4Men Expo banner 250 x 250

 

Více informací o veletrhu 4Men Expo

 

Veletrhy jsou oblíbenou událostí nejen u návštěvníků, ale i vystavujících. Letos zde budou vystavovat mimo jiné značka pánské módy Feratt, obuvník Michael Horký, tvořící exkluzivní koženou obuv jak pro pány, tak i dámy, ale i nově udržitelnou obuv z rostliných polymerů, rukavičkářka Ludmila Osičková aj. V minulých ročnících se na veletrzích prezentovaly firmy Harley – Davidson, The Original Barber a další.

 

Více informací o několikrát zmíněných veletrzích:

 

Více informací o veletrhu 4Men Expo: https://4menexpo.cz/

Více informací o Erotickém veletrhu: https://erotickyveletrh.cz/

Více informací o Fitness Expo: https://fitnessexpo.cz/

 

Vyrazte 22. a 23. dubna 2022 do areálu výstaviště PVA Expo Praha v Letňanech!

 

O veletrhu 4Men Expo

Nejrůznějších eventů, festivalů, fashion show a veletrhů pro ženy je mnoho, což je skvělé, ale organizátorům 4Men Expo chybělo, že žádná událost nebyla pro muže a zaměřená na ně. Rozhodli se ji tedy uspořádat a tak vznikl veletrh 4Men Expo. Letos se uskuteční již po čtvrté.

 

Organizátoři veletrhu 4Men Expo ví, že každý muž má své potřeby, přání i touhy a ty jsou často odlišné od těch, které mají jeho přátelé. Lidé chtějí ale čas trávit společně, nejraději na jednom místě. Veletrh 4Men Expo i letos nabídne pestrý sortiment, aby když se setká parta přátel, v níž každý člen má jiné potřeby, přání a touhy, mohli být na jednom místě, užít si společně čas, pobavit se a rozšířit si povědomí o novinkách v sortimentu pro muže.

 

Podrobnosti o společensko-kulturní události 4Men Expo naleznete na webu veletrhu a sociálních sítích Facebook a Instagram.

Pozvánky na další události naleznete v naší kategorii Módní události.

Reklama

Translate »