reklama
Fashionweare galerie archiv veletrh

B2B veletrh Fashionweare v Lodži

B2B veletrh Fashionweare v Lodži

Přijďte si užít B2B veletrh Fashionweare, který se koná 22. února a 23. února 2023 v Lodži.

Fashionweare B2B exhibition Lodz February 2023

Fashionweare je módní veletrh B2B módy

Můžete se těšit na premiéru kolekce vystavovatelů pro období jaro-léto 2023 a sezóna podzim-zima 2022/23 ze segmentu DÁMSKÁ MÓDA, PÁNSKÁ MÓDA, DOPLŇKY, OBUV.

Samozřejmostí bude nezapomenutelná atmosféra a skvělá lokalita, vybrané občerstvení zdarma, nápojový bar a bezplatné parkoviště.

Fashion Fair Fashionweare B2B je nejvýznamnější obchodní veletrhy pro módní průmysl v Polsku. Koná se dvakrát ročně v kolébce oděvního průmyslu v Lodži. Akce se vyznačuje výbornou polohou – moderním veletržním areálem EXPO-ŁÓDŹ v centru Polska.

Celá nabídka dámského a pánského oblečení, doplňků a obuvi je prezentována na 2000 metrech výstavní plochy. Veletrh je obchodní platforma, která propojuje oděvní značky s obchodními zástupci. Pro obchody je to jedinečná příležitost objednat si kolekci a dozvědět se o trendech pro následující módní sezónu.

Módní B2B veletrh Fashionweare má historii

Již 20 let společnost RYNEK MODY zasahuje do módního průmyslu publikační činností – vydáváním prvního módního časopisu na trhu v Polsku, výukou – pořádáním kurzů pro oděvní firmy a pořádáním módních akcí.

Zdroj informací a zdroj úvodní fotografie jakož i podrobnosti naleznete ZDE.

Zdroj grafiky – archiv veletrhu Fashionweare.

Mějte přehled o dění v módním průmyslu jak v Česku, tak i zahraničí. Další informace z tohoto světa naleznete ZDE.

Reklama

Translate »