6. We´re next (WRN) fashion show v Praze

6. We´re next (WRN) fashion show v Praze

Již 9. 9. 2021 se uskuteční 6. We´re next (WRN) fashion show v Praze. WRN21 je souhrou módy a umění z celého světa v průběhu tříhodinového catwalku. Využijte jedinečné příležitosti zažít kolekce budoucích špiček módního průmyslu, díky letošnímu 6. ročníku. Tentokrát bude fashion show probíhat v Bike Jesus na pražské Štvanici.

Módní přehlídka WE’RE NEXT je unikátní prezentací vycházejících hvězd na poli módní tvorby

Show se bude dělit na Dark Blok a Light Blok podle denní doby. V každém bloku bude okolo 13 návrhářů prezentovat primárně své absolventské kolekce jdoucí plynule po sobě.

Během jednoho večera se divákům představí návrháři z Belgie (Antwerpy), Holandska (Arnhem), Rakouska (Vídeň), Finska, Jižní Afriky, Slovenska a Česka. Když navštívíte WE´RE NEXT, můžete celkem vidět tvorbu 30 návrhářů z celého světa.

Formát prezentačních bloků vychází z konceptu módní show Antwerpské Royal Academy of fine Arts, kterou během jednoho víkendu běžně navštíví až 2 500 diváků.

Komu je určená fashion show WE´RE NEXT a co k ní říká její zakladatel?

WE’RE NEXT je otevřeno nejširší veřejnosti a splňuje vizi zakladatele Lukáše Spilky, který zve na WRN fashion show kohokoliv, kdo o módu má i sebemenší zájem. Cílem je rozvíjet zájem publika o módní tvorbu a obohacovat českou kulturu, podobně jako ji rozvíjí návštěvy galerií, divadel, koncertů nebo kin.

Show WE’RE NEXT je poloviční oproti velké Antwerpské show na konci roku. Chtěl bych českému publiku alespoň částečně nastínit tento velkolepý módní svátek„, říká Lukáš Spilka, zakladatel WRN, absolvent UMPRUM a Master of Royal Academy of fine Arts in Antwerp.

Letos bude WRN21 jedna velká mezinárodní fashion párty. DJ’s budou hrát už mezi Light Blokem a Dark Blokem, WRN nakonec přejde do velké afterpárty na stejnem místě v Bike Jesus.“

Jsme rádi, že i skrze vývoj COVID-19 nás letos nadále podporuje UMPRUM, Belgická a Holandská ambasáda.

Podrobnosti:

Light Blok od 17:30

Dark Blok od 19:30

Vstupenky jsou k zakoupení přes Goout.net.

https://goout.net/en/were-next-2021/szmjirr/

#WERENEXTPRAGUE #WRN21

IG: @werenextprague

FB: @werenextprague

WEB: http://werenext.eu

Zdroj informací a úvodní fotografie: We´re next

Reklama

Translate »