Když na horách není sníh

Jsem velmi vděčná za všechno, co jsem v životě doposud měla tu možnost zažít. Zažila jsem i to, když na horách není sníh v době, kdy byste jej tam nejen očekávali, ale hlavně ocenili, protože tam hlavně kvůli němu jedete.

Když ve dnech okolo Silvestra hledáte na horách sníh

Ano, čtete dobře. Je to zhruba 10 let, kdy jsem si splnila jeden ze svých snů a poprvé v životě jsem byla na několikadenním pobytu na horách právě v období zimy, povánočních dnů a Silvestra. Bylo to tehdy v Česku v Jeseníkách.

Krátce před Vánocemi jsme se s přítelem a našimi přáteli rozhodli vyrazit na Silvestrovský pobyt na horách…co čert nechtěl, jak se říká, bylo to zrovna období, kdy nebyl sníh a jeho příchod byl v nedohlednu a bylo tedy patrné, že je na horách více bahna než chtěné sněhové pokrývky.

Pamatuji si, že jsme už při cestě na hory byli nadšení z každého kousku zasněženého místa, ale nutno dodat, že bylo krásně slunečno. A optimismus, že nějaký sníh na horách bude a my si jej užijeme podle našich představ nám dodávaly právě jen ty slunečné paprsky.

Nutno dodat, že tato akce byla vymyšlena a realizovaná narychlo a na poslední chvíli, ale rozhodli jsme se pro ni, protože jsme chtěli zážitky, které máme všichni rádi.

Co chci říct dnešním článkem? Na co můžete se připravte, zbytečným zklamáním předcházejte, žijte naplno, užívejte si života a nebuďte zklamaní, když něco nevyjde úplně podle vašich představ. .

Jedete letos někam na hory? Kam? V Česku či zahraničí?

Pokračujte ve čtení článků lifestylového typu ZDE.