Den v růžovém na zámku Doudleby nad Orlicí

Možná jste o této události, která se konala 22. června 2024, slyšeli či jste ji někde zaregistrovali, ať už, když jsem se o ní zmiňovala na sociálních sítích já, nebo někdo z vašich blízkých či přátel, případně někdo úplně cizí, případně jste tuto událost sami osobně navštívili, možná i jen vaši známí a vyprávěli vám o ní.

Den v růžovém jsem si velmi užila

Den v růžovém jsem si velmi užila

Pro ty z vás, kteří pravidelně sledují moji aktivitu na sociálních sítích a čtou články zde na informačním webu o módě, ekonomice a lifestyle Fashion Industry CZ, není překvapení, že jsem na event Den v růžovém na zámek Doudleby nad Orlicí osobně vyrazila a moc si jej užila. Tuto událost pořádal zámek Doudleby nad Orlicí ve spolupráci se společností KRÁL VÍN České republiky.

Miluji zámecké prostředí a luxus

Každý člověk má samozřejmě jiný vkus a líbí se mu jiné věci, místa apod., ale myslím, že na zámek a do podobných prostor snad každý člověk alespoň čas od času s radostí vyrazí. Historické budovy za mě mají obrovské kouzlo, noblesu, eleganci a ztělesňují různé příběhy života a lidí, jimž například patřily či patří.

Víno a zámecké prostory jsou skvělou kombinací

Víno a zámecké prostory jsou skvělou kombinací

Jsem holka z módy a tak nejen z pracovních důvodů, ale i jako člověk se zajímám o krásné věci, které mám ráda a velmi se mi líbí.

S nadšením jsem dodržela dress code

Obléct se elegantně při návštěvě každého zámku považuji za čest, radost, povinnost a vlastně i samozřejmost. Je to adekvátní i z důvodů zmíněných výše. Když jsem zjistila, že se na zámku Doudleby nad Orlicí, který patří mojí vzdálené rodině, koná Den v růžovém a dozvěděla jsem se další detaily jako například, že doporučený dress code je oděv v růžové, a to jak pro dámy, tak i pány, řekla jsem si, to z ní skvěle, po delší době tam vyrazím.

Uspořádat Den v růžovém na zámku Doudleby nad Orlicí byl báječný nápad

Uspořádat Den v růžovém na zámku Doudleby nad Orlicí byl báječný nápad

Den v růžové patřil hlavně vínu, ale i růžové barvě na oblečení. Byla jsem mile překvapená, že na této události byla převaha osob, které dodrželi doporučený dress code a mnoho z nich se skutečně snažilo, vypovídaly o tom jejich outfity. A co bylo báječné, našli se i pánové, kteří oblékli růžová trika pod saka. Byla to velmi pěkná podívaná na přítomné hosty i pořadatele události.

Už jste někdy byli na zámku Doudleby nad Orlicí?

Zámek Doudleby nad Orlicí zaujme nejen milovníky historie a krásných interiérů, kvůli nimž člověk zámky obecně navštěvuje, ale v jeho areálu může navštívit i mini zoo Babiččin dvorek a Sýpku, v níž je Muzeum přírody, venkova a trampingu. Přímo u zámku je velké parkoviště, což z tohoto historického renezančního skvostu dělá skvělé místo pro svatby, ale i oslavy narozenin a další společensko-kulturní události.

Zámecký park u zámku Doudleby nad Orlicí je velmi pěkný

Zámecký park u zámku Doudleby nad Orlicí je velmi pěkný

Krásný je ovšem i renesanční park, kde se můžete posadit a nechat se svým doprovodem vyfotit či si udělat spoustu selfie. A když budete mít štěstí, v areálu zámku Doudleby nad Orlicí potkáte i zámeckého pána Petra Dujku, který se rád s lidmi na pár slov vždy s úsměvem zastaví.

S Petrem Dujkou...Petr je velmi přátelský člověk a neříkám to proto, že je můj vzdálený příbuzný, ale protože to tak je

S Petrem Dujkou…Petr je velmi přátelský člověk a neříkám to proto, že je můj vzdálený příbuzný, ale protože to tak je

Máte rádi tématické akce, kde můžete zvolit i netradiční oděv, díky kreativně doporučenému oděvu od pořadatelů?

Zdroj všech fotografií: archiv Sandry Friebové

Více informací o Dnu v růžovém se dozvíte ZDE.

Navštivte webové stránky zámku Doudleby nad Orlicí.

Pokračujte ve čtení článků lifestylového typu ZDE.