Červen bude na módní události pestrý

Červen je poslední měsíc ve školním roce a během tohoto měsíce už asi většina z nás, kteří už nestudujeme a pracujeme či podnikáme, vyhlíží klasickou letní dovolenou, více výletů než v průběhu celého roku, kdy na ně až tolik času není a samotnému létu se říká okurková sezona, ale nemusí to tak být. Samozřejmě záleží hlavně na nás samotných, jaký program si kdykoliv zařídíme, čeho budeme součástí nebo co sami zorganizujeme.

Ano, na dovolenou můžeme jet kdykoliv během roku podle termínů v našem podnikání a práci, kterým se přizpůsobujeme. Každý člověk má totiž období, kdy úplně odjet nemůže. Ono léto svým charakterem krásného počasí úplně vybízí k tomu více relaxovat, cestovat, podnikat různé výlety apod. Každý z nás má samozřejmě představu o termínu a podobě své dovolené jinou a je to fajn, pestrost je důležitá.

Na jakou módní událost v červnu či během letních prázdnin vyrazíte vy?

Nyní ale k módním událostem v červnu a o letních prázdninách. Pokud o nějaké módní události konané během června či července nebo srpna víte, klidně mě kontaktujte, budu ráda o ní šířit povědomí i na svých osobních sociálních sítích.

Jako majitelka tohoto webu Fashion Industry CZ a tak trochu redaktorka dostávám různé pozvánky na představení kolekcí produktů jako je například obuv. Aneb ve čtvrtek 6. června jedu do Prahy na představení nové kolekce značky Deichmann. Následně se s vámi podělím o své dojmy, jak na tomto webu Fashion Industry CZ, tak i na sociálních sítích.

V červnu se koná mnoho kulturních událostí. Pokud vyrazíte v sobotu 8. června do Olomouce na Vyznání růží do Botanické zahrady a Rozária, můžete zavítat v tomtéž městě také na Flerjarmark na Dolním náměstí a koupit si tam nějaký krásný kousek oděvu či šperku apod.

15. června začíná 101. edice odborného B2B veletrhu Expo Riva Schuh a Gardabags v Itálii, kam jsem osobně pozvaná jako mediální partner. Opět se můžete těšit na sdílení mých dojmů v různých podobách, tedy ať už články, příběhy, reelsy i příspěvky na sociálních sítích. Už nyní v naší kategorii B2B novinky naleznete info o tomto veletrhu.

20. června se v Ostravě v Impact Hub koná MashUp.

Pokud jste milovníci vína a růžové barvy, zavítejte v sobotu 22. června na zámek Doudleby nad Orlicí, koná se tam Den v růžovém. Jedu tam i já a už nyní přemýšlím nad vhodným outfitem i proto, že tento zámek patří mojí vzdálené rodině.

  1. června se v Praze koná Business and Missology Fashion Event na Střeleckém ostrově a Fashion Industry CZ je mediálním partnerem. Organizátorka Katarína Szederová Fícelová vymyslela dress code black or white, což souvisí s názvem její agentury Black&White Productions a odkazuje to na něj . Opět se můžete ode mě těšit na více informací v průběhu června a následně i po eventu. Už nyní můžu prozradit, že během letních prázdnin zde na webu Fashion Industry CZ najdete s Katarínou rozhovof

29. června v sobotu můžete vyrazit na další ročník Veteranfestu ve Slavkově u Brna, kde se bude možné vidět i módní přehlídku klobouků firmy Dantes, za kterou stojí Radka Chabičovská.

Není pravda, že se vůbec nic v módním průmyslu o letních prázdninách neděje

Je pravda, že módních událostí je mnohem méně než během roku, ale….v srpnu se můžete těšit na další edici odborného B2B veletrhu Styl a Kabo v Brně. Opět jsme mediálním partnerem. Informace budeme postupně přidávat a následovat budou i po samotném veletrhu.

Dostala se ke mně informace, že v Hradci Králové se uskuteční krásná módní přehlídka, čekám na bližší informace, ale vypadá to, že budeme jejím mediálním partnerem. Až budu vědět více, budu vás informovat.

A na začátku srpna by měl na Moravě otevírat jeden butik s kvalitní dámskou módou, čekám na potvrzení termínu otevření. Informace vám včas dodám, abyste měli přehled.

A kam vyrazíte za módou vy?

Pokračujte ve čtení článků o dění v módním průmyslu ZDE.

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com