Brýle jsou více než jen korekční pomůcka

Dnešní článek zde na webu Fashion Industry CZ v kategorii Blog jsem se rozhodla věnovat tématu brýle. Na brýle lidé pohlíží různě, já osobně je mám velmi ráda, protože jsou krásným módním doplňkem, který báječně dotvoří image člověka. Brýle se mi tedy nejen líbí, ale i je ráda nosím.

Brýle jsou v první řadě korekční pomůcka

Ano, to je pravda, ale věřím, že se mnou budete souhlasit – mohou a stanou se skvělým módním doplňkem své nositelky či nositele. Během svého života jsem se setkala s tvrzením, že jsem chudák, když nosím brýle…nemyslím si. Je to o úhlu pohledu, tak jako u jiných záležitostí. Dnes je v nabídce optik skvěle rozsáhlá nabídka různých barev, tvarů i velikostí brýlí a hlavně značek…to zmiňuji zvláště pro milovníky značek, trendů a stylu.

Každá kvalitní optička či optik vám bude klást na zřetel, že brýle jsou v první řadě korekční pomůcka a je potřeba je správně vybrat, aby perfektně padly a vložit do nich skla pro korekci zraku kvalitní a taková, jaká daná nositelka či nositel skutečně potřebuje, a proto je vhodné mít očního lékaře a teprve potom vyrazit do optiky, i když dnes je doba taková, že osobně jako nositelka brýlí mám pocit, že některé optiky mají lepší přístroje než lékaři.

Ideální je tedy kvalitní oční lékař/ka a zkušená či zkušený optometristka/optometrista v optice a pokud tito odborníci jsou ještě empatičtí, vybírat brýle je radost.

Moje osobní zkušenost s optikami na Moravě

Tento článek opravdu není reklama či jinak nazvaná prezentace firem, které chci zmínit. Je to pouze moje recenze dobrovolná jako zákaznice optik. Tento článek píši proto, abych vás, kteří například kvůli věku budete muset začít nosit brýle (nechcete na operaci očí), zbavila zbytečných obav, které vám možná nyní prolétávají hlavou. Není důvod se stydět či ničeho obávat.

V Prostějově a v Olomouci

Začnu optikou, kterou znám ze všech asi nejdéle a mám z ní více brýlí. Jedná se o Optiku Wagner, kterou v Prostějově už léta úspěšně provozuje Radek Wagner, tento muž má styl, vkus, je to srdcař a má smysl pro humor a hlavně nebojí se extravagantních modelů brýlových obrub a disponuje kvalitními moderními přístroji na zjištění stavu vašich očí.

Radek Wagner v obou svých pobočkách nabízí i velmi extravagantní brýle

Radek Wagner v obou svých pobočkách nabízí i velmi extravagantní brýle 

Radek Wagner nedávno otevřel svoji další pobočku, a to v Olomouci, nedaleko Galerie Šantovka.

Radek Wagner má sám rád výrazné brýle

Radek Wagner má sám rád výrazné brýle

V Novém Jičíně

I v malých městech jsou úspěšné firmy se zajímavou nabídkou sortimentu. Příkladem je v Novém Jičíně Optika Lenka, která patří Lence Malinové.

Z Optiky Lenka mám fialové brýle značky Lamarca a často mi doplňují moje pracovní outfity

Z Optiky Lenka mám fialové brýle značky Lamarca a často mi doplňují moje pracovní outfity

Tato dáma je skvělá fotografka a velmi stylová žena, která ráda nosí klobouky, nebojí se barev, což je znát na jejích elegantních outfitech, jejichž součástí jsou často šaty.

Paní Lenka Malinová má velmi kladný vztah ke krásným věcem

Paní Lenka Malinová má velmi kladný vztah ke krásným věcem. Zdroj fotografie: archiv Lenky Malinové.

V Ostravě

Několik optik v Ostravě provozuje energická a přátelská žena Ivana Graffy. Tuto dámu jsem poznala na módní přehlídce, kde prezentovala část své nabídky brýlí a jednu z jejich optik jsem v Ostravě navštívila, velmi se mi tam líbilo a nabídka brýlových obrub mě také zaujala.

Krásné brýle, respekt, odbornost a přátelskou atmosféru najdete také v Očních optikách Graffy v Ostravě

Krásné brýle, respekt, odbornost a přátelskou atmosféru najdete také v Očních optikách Graffy v Ostravě

Na módních přehlídkách se prezentují všechny výše zmíněné optiky, jejich majitelé jsou fajn lidé, kteří mají kolem sebe profesionální tým kolegů a všichni včetně jejích týmů mají rádi své zákazníky.

Zařaďte se mezi spokojené zákazníky výše zmíněných optik.

Všichni výše zmínění vám rádi poradí, nebojte se jim svěřit svoji důvěru, ale i oči a nechte si doporučit ty správné brýle právě pro vás. A samozřejmě prodávají také kvalitní sluneční brýle. Tyto optiky spojuje odbornost, kvalita a empatie k zákaznicím a zákazníkům.

Zdroj úvodní fotografie: pixabay.com

Zdroj všech ostatních fotografií kromě označené: archiv Sandry Friebové

Pokračujte ve čtení článků lifestylového typu ZDE.